Małgosia i Jaś - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Małgosia i Jaś

Małgosia i Jaś

Na podstawie mrocznej powieści braci GrimmPG-13
Twoja ocena: 0
5.4 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Małgosia i Jaś online?

Sophia Lillis opowiada o zwiastunie niemieckiej historii folklorystycznej, Małgosia i Jaś. Lillis, która nie jest nieznajomą występuje tutaj jako Małgosia (Gretel). To 16-letnia dziewczynka, która prowadzi swojego brata Jasia (Sam Leakey) do lasu z odległej wsi. Desperacko szukają pracy i jedzenia, aby pomóc swoim rodzicom. Podczas podróży spotykają oczywiście wiedźmę, która konspiruje, aby porwać ich dla własnych strasznych celów. Klasyczna opowieść o rodzeństwie, którą wielu z Was pewnie słyszało w dzieciństwie. W tym przypadku przerobiona na straszliwy horror. Czasami lepiej obejrzeć film typu Richard Jewell niż takie horrory.

Po przewróceniu tytułu fabuły Gretel wciela się w starszą siostrę, która prowadzi swojego młodszego brata do lasu. Podczas gdy ich zamiar pomocy rodzicom był szlachetny, sprawy szybko popadły w wyrachowany chaos dla Małgosi i Jasia. Czarownica nie wygląda tak, jak te, które widziałeś w ilustrowanych wersjach tej dziecięcej opowieści. Oczywiście wciąż jest przerażająca i najwyraźniej ma trudności z trawieniem włosów małych dzieci. Jednak zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie inne horrory. Takie jak The Grudge: Klątwa, albo nawet cały film Głębia strachu

Kultowy i mocny horror Małgosia i Jaś

Reżyseria filmu to oczywiście Oz Perkins. Zrobił to na podstawie scenariusza, który napisał z Robem Hayesem. Cały film Małgosia i Jaś został nakręcony w Irlandii i będzie jednym z pierwszych horrorów w 2020 roku. Niedawno wydano pierwsze zdjęcie Lillis jako Małgosi. Teraz Małgosia i Jaś mają zwiastun, który kładzie nacisk na ponury aspekt tej konkretnej bajki Braci Grimm, która została ponownie wymyślona. Tym razem w postaci horroru. Jako, że w dzieciństwie lubiłem bardzo baśnie Braci Grimm tak na pewno wybiorę się na ten film do kina. Hollywood Reporter ogłosił casting do filmu już w kwietniu, wymieniając Sophię Lillis w roli Gretel (Małgosi). Do Lillis dołącza doświadczona aktorka Alice Krige, która grała w takich filmach jak Thor: Mroczny Świat czy Deadwood. Krige gra czarownicę w Gretel & Hansel, a Sam Leakey debiutuje jako młody Jaś. 

Zamiast powtórzyć słynną historię, którą większość już zna, zwiastun Małgosi i Jasia bardziej koncentruje się na stworzeniu przerażającego nastroju. Zdecydowanie ciemniejszego kręcenia Perkinsa i tak już przerażającej historii. Obejmuje jednak kilka szczegółów fabuły; na przykład w tej wersji bajki wiedźma wcielona przez Alice Krige nie mieszka w cukierni, ale zamiast tego używa smacznych przysmaków by zachęcić głodujące dzieci do wejścia do jej domu. Stamtąd zwiastun zmienia się w szereg niepokojących obrazów. Te obrazy nakręcone są w niebywały sposób. Moim zdaniem to dzięki nim ten film zrobi furorę.

 

Małgosia i Jaś
Oryginalny tytuł Gretel & Hansel

Reżyser

Oz Perkins
Reżyser

Obsada

Ian Kenny isMounted Knight
Mounted Knight
Abdul Alshareef isAnother Knight
Another Knight
Jessica De Gouw isYoung Holda
Young Holda
Udostępniono67

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

47 Meters Down: Uncaged
Glass
Kursk 2018
The Wretched
Obecność
Wyspa Fantazji 2020
Obywatel Jones
Topielisko. Klątwa La Llorony
Szybko i Wściekle
John Wick 3
Laleczka (Child’s Play) 2019
Polaroid