Mandy - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Mandy

Mandy

121 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to Nicolas dawaj

Red i Mandy to kochające się małżeństwo. Wiodą oni bardzo spokojne życie. Niestety czar pryska przez pojawienie się morderczego kultu, który wraz ze swoim przywódcą na cel obrał sobie Mandy. Sekta chce zdobyć jej ciało i duszę. Ta napaść wyzwala w małżonkach chęć zemsty. Będzie to bardzo krwawa zemsta. Dużo gorsza niż w filmie El Camino: Film Breaking Bad.

Cały film Mandy jest skandalicznie przebojowy. Dyskutowano o tym, jak Cage rewolucjonizuje aktorstwo, kwestionując naturalistyczny konsensus. Cage z pewnością zabiera nas daleko poza granicę wyobraźni. Jest absurdalny, kreatywny i perfekcyjny w tym co robi. Mało jest tak dobrych aktorów, którzy w każdej roli dają z siebie wszystko. Moim zdaniem takim aktorem jest też Johnny Depp, czyli mój ulubiony aktor.

Gdzie oglądać cały film Mandy online?

To naprawdę fantastyczne i działa podobnie jak w filmie Synonimy. Reżyser Panos Cosmatos stworzył jeden z najbardziej wyróżniających się filmów od lat. Film, któremu pomogła oszałamiająca praca autora zdjęć Benjamina Loeba oraz świetna obsada. Te postacie to oczywiście Nicolasa Cage, Andrea Riseborough i Linus Roache, które w jakiś sposób ugruntowały odwagę w czymś przypominającym ludzkie emocje. 

W filmie pojawia się gang prowadzony przez Jeremiaha Sanda, granego przez Linusa Roache’a. Jeremiasz i jego zbójcy wiążą ich obu i okropnie ją torturują. Dzieją się tutaj naprawdę kontrowersyjne i dziwne rzeczy. Nie da się tego opisać słowami. Cały film Mandy jest dla osób o mocnych nerwach. Lepiej oglądać ten film z napisami, żeby nie zagłuszać lektorem dialogów. To czy wybierzecie CDA, Zalukaj, czy inny serwis VOD nie jest już tak ważne.

 

Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Mandy
Oryginalny tytuł Mandy
Ranking IMDb 6.6 48,719 głosów
Ranking TMDb 6.2 721 głosów

Reżyser

Obsada

Nicolas Cage isRed Miller
Red Miller
Linus Roache isJeremiah Sand
Jeremiah Sand
Ned Dennehy isBrother Swan
Brother Swan
Olwen Fouéré isMother Marlene
Mother Marlene
Richard Brake isThe Chemist
The Chemist
Bill Duke isCaruthers
Caruthers
Line Pillet isSister Lucy
Sister Lucy
Clément Baronnet isBrother Klopek
Brother Klopek
Alexis Julemont isBrother Hanker
Brother Hanker
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach
Zakonnica
Pitbull. Ostatni pies
The Meg 2018
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
Doktor Sen
Polar 2019
Przepraszam, że przeszkadzam
Rampage: Dzika furia
Plagi Breslau
Artemis Fowl
Operacja Overlord