Marianne i Leonard: Słowa miłości - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Marianne i Leonard: Słowa miłości

Marianne i Leonard: Słowa miłości

98 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Marianne i Leonard: Słowa miłości online?

Film Marianne i Leonard: Słowa miłości pokazuje przyjaźń, romans i piękny związek między nimi. Niestety to spowodowało złamane serca, alt też dzięki temu powstało kilka niesamowicie pięknych piosenek. Każdy artysta ma swoją muzę, która go uskrzydla i daje wenę. To dziwna więź ale tak naprawdę jest. To nie do końca taka kobieta, która poszła na zakupy, przygotowała posiłki i wspierała go. Artyści na pewno to wiedzą, a pewnie są tacy wśród naszej społeczności filmy zalukaj.

Niedługo po śmierci Marianne Ihlen, kobiety, która zainspirowała utwór Leonarda Cohena, media rozesłały list. Napisał ją muzyk, który pisał do swojej miłości. Marianne zmarła w lipcu 2016 roku. Leonard niestety podążył za nią zaledwie trzy miesiące później. Widzimy moment słodko-gorzkiego romansu, który tworzy najnowszy dokument Nicka Broomfielda. To oczywiście film Marianne i Leonard: Słowa miłości. Kolejny film o muzyku, tak jak Pavarotti. Jednak, chociaż możemy spodziewać się, że zostanie przedstawiona historia miłosna, tak naprawdę podejście Bloomfielda jest zbyt pochłonięte starymi obsesjami męskiego geniuszu. To trochę psuje ten dokumentalny film, tak samo jak brak napięcia w filmie Tajemnica anioła.

Lepsza jakość na CDA, Zalukaj czy Filiser?

To zdarzyło się na greckiej wyspie Hydra. Robiła zakupy na targu, kiedy w drzwiach pojawiła się ta lśniąca, wąsata postać. Ich oczy spotkały się i to było to. To taka miłość od pierwszego wejrzenia. To uczucie kiedy patrząc pierwszy raz na osobę, czujesz jakbyś znał ją od dawna. Pragniesz jej i myślisz, że jest Ci pisana. Może nie myślisz, to Ty wiesz i jesteś tego pewny. Ta kobieta z targu to oczywiście Marianne Christine Ihlen. Prawdopodobnie znasz resztę tej historii. Jeśli oczywiście dobrze znasz teksty do „So Long, Marianne”. Jeśli nie to dowiesz się wszystkiego oglądając ten film. Nick Broomfield o to zadbał. Jeżeli lubisz dokumentalne, czarno-białe, klasyczne produkcje to ten film jest właśnie dla Ciebie. Z pewnością poczujesz ten przyjemny klimat. Mało jest takich filmów, które mogłyby wywołać te piękne wspomnienia.

cały film Marianne i Leonard Słowa miłości online cda zalukaj

Marianne i Leonard: Słowa miłości
Marianne i Leonard: Słowa miłości
Marianne i Leonard: Słowa miłości
Oryginalny tytuł Marianne & Leonard: Words of Love
Ranking IMDb 6.9 779 głosów
Ranking TMDb 7.3 6 głosów

Reżyser

Obsada

Leonard Cohen isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Marianne Ihlen isHerself (archive footage)
Herself (archive footage)
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Diego Maradona
I młodzi pozostaną
Najświętsze serce
Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Maddy 2020
Rosyjska Piątka
Pavarotti
Ostatnia góra 2019
Made in Senegal
Ikar. Legenda Mietka Kosza
Sekretna miłość 2020
Gra o Tron: Ostatnia warta