Mary Poppins powraca - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Mary Poppins powraca

Mary Poppins powraca

131 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.8 5 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Idealny film na niedzielne popołudnie

Cały film Mary Poppins powraca nie jest zgodny z oryginałem z 1964 roku. Bo jak zastąpić nieśmiertelną Julie Andrews jako londyńską nianię, która spada z chmur?. Na szczęście mamy Emily Blunt. To aktorka, która tworzy własną magię, grając niecierpliwą, władczą i przede wszystkim piękną Mary. Mało jest według mnie takich aktorek, które swoim wdziękiem potrafią zrobić naprawdę sporo. Emily jest jedną z nich tak samo jak Jennifer Lawrence w filmie Czerwona Jaskółka.

Nie zazdroszczę twórcy, który przerabia lub tworzy kontynuację ukochanej klasycznej opowieści dla dzieci. Jednak liczni reżyserzy i gwiazdy ustawiają się w kolejce po to ostatnie szaleństwo, a zwłaszcza ludzie z Disneya. Począwszy od filmu Alicja w krainie czarów, studio napadało na swoje sklepienia, by wykorzystać głęboko zakorzenioną nostalgię publiczności. Tak jak z remakiem filmu Król Lew lub czwartą część filmu Toy Story. Oferują znane postacie i historie w przeróbce akcji na żywo, które spotkały się z mieszanymi reakcjami. Aczkolwiek niektóre z nich są całkiem dobre.

Gdzie oglądać cały film Mary Poppins powraca online?

Ta kontynuacja, skutecznie wyreżyserowana przez Roba Marshalla, rozgrywa się 25 lat po pierwszym filmie. Ale podąża za tymi samymi momentami. W tym nową partyturą Marca Shaimana i Scotta Wittmana, która brzmi jak rozgrzani bracia Sherman.  Najnowszym filmem, który dołączył do ponownie odwiedzanych szeregów, jest kontynuacja Roba Marshalla do jednego z najbardziej rozpoznawalnych musicali w kanonie Disneya, czyli Mary Poppins. Poziom tego projektu jest dość wysoki, ponieważ Marshall musi zarówno przyciągać nowych, jak i zdobywać gorliwych fanów z lojalnością do chwytliwych piosenek braci Sherman, niezapomnianych występów Julie Andrews i Dicka Van Dyke oraz wzruszającą historią o tym, jak jedna surowa twarz niani jednoczy rodzinę. Czy to mu się udało? Zobaczcie sami!

Fabuła jak na kontynuację jest całkiem ciekawa

Dzieci Banksa, które kiedyś wychowywała od niemowląt, są teraz dorosłe. Jane (Emily Mortimer) podnosi na duchu, zwiększając poparcie dla oblężonej klasy robotniczej. Ale jej owdowiały brat Michael (Ben Whishaw) jest trudnym artystą. Brat mieszka z trójką dzieci bez matki. Te dzieci to Annabel (Pixie Davies), John (Nathanael Saleh) i mała Georgie (Joel Dawson). To ślicznotka, której latawiec przyciągnął Mary z nieba. Moim zdaniem idealny film dla całej rodziny na niedzielne popołudnie.

Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca
Oryginalny tytuł Mary Poppins Returns
Ranking IMDb 6.8 60,205 głosów
Ranking TMDb 6.6 1,702 głosów

Reżyser

Rob Marshall
Reżyser

Obsada

Emily Blunt isMary Poppins
Mary Poppins
Ben Whishaw isMichael Banks
Michael Banks
Emily Mortimer isJane Banks
Jane Banks
Pixie Davies isAnnabel Banks
Annabel Banks
Nathanael Saleh isJohn Banks
John Banks
Joel Dawson isGeorgie Banks
Georgie Banks
Meryl Streep isTatiana
Tatiana "Topsy" Topotrepolovsky
Colin Firth isWilliam
William "Weatherall" Wilkins / Wolf (voice)
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

W deszczowy dzień w Nowym Jorku
King’s Man: Pierwsza misja
Ostatnie wakacje
Świąteczny rycerz
Feel the Beat
Mayday 2020
Sokół z masłem orzechowym
Jumanji: Następny poziom
Sąsiedzi
Ant-Man i Osa
Harry Potter i Komnata Tajemnic
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!