What's happening?

Matki równoległe - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 319

Matki równoległe

Matki równoległe - online

Oct. 08, 2021Spain120 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Matki równoległe online?

Dwie niezamężne kobiety, które przez przypadek zaszły w ciążę i mają urodzić, spotykają się w szpitalnej sali. To właśnie Janis, w średnim wieku, nieskruszona i szczęśliwa. Druga z nich to Ana. To nastolatka, pełna wyrzutów sumienia i przerażona. Okazuje się, że żonaty kochanek Janis jest archeologiem sądowym i członkiem fundacji odpowiedzialnej za ekshumację szczątków osób zabitych podczas hiszpańskiej wojny domowej. Chce jego pomocy w odzyskaniu ciała jej pradziadka, podobno pochowanego w masowym grobie poza jego starą wioską. Pod koniec starzy mieszkańcy – głównie kobiety – zbierają się na łące, aby po raz pierwszy zobaczyć stare kości. To swego rodzaju świeże narodziny i na swój sposób równie cenne. Tak to właśnie wygląda w filmie Matki równoległe online, który jest idealny dla kobiet.

Madres paralelas online Lektor PL

Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Matki równoległe
Oryginalny tytuł Madres paralelas
Ranking IMDb 7.1 7,334 głosów
Ranking TMDb 6.8 286 głosów

Opinie widzów na temat filmu Matki równoległe

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Matki równoległe online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Matki równoległe nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Matki równoległe online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Matki równoległe online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Matki równoległe nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Matki równoległe na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0