Matthias & Maxime - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Matthias & Maxime

Matthias & Maxime

Oct. 09, 2019Canada119 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Matthias & Maxime online?

Matthias & Maxime to osobisty film o grupie przyjaciół we francuskojęzycznej Kanadzie. Jednym z nich jest Maxime. To młody chłopak z zaburzeniem pigmentacji skóry, którego perspektywy kariery zostały utrudnione. Wszystko to przez opiekę nad jego niespokojną matką. Przezabawnie grana przez Anne Dorval. W tym filmie widzimy kilka śmiesznych kłótni między Dolan i Dorval, Ale teraz Max jedzie do Australii i przekazuje opiekę mamie ciotce. Będzie się działo. Dostrzegamy też postrzępione nerwy dwóch tytułowych bohaterów, najlepszych przyjaciół z dzieciństwa. Przyjaciół, którzy nie do końca utożsamiali się ze sobą przez ponad 20 lat. Jednak z kontrowersyjnych filmów wolę Boże Ciało. Tam przynajmniej nie ma homoseksualizmu.

Fabuła jest dość kontrowersyjna

Tymczasem krąg przyjaciół Maxa jest nieco zaniepokojony jego odejściem. Przystojny, zgrabny Matthias jest w stałym związku i próbuje wspiąć się po drabinie w swojej kancelarii. Stawia wszystko na jedną kartę. Kariera to jedyna ważna rzecz w jego życiu. Sprawy się zmieniają, gdy jego irytująca siostra Erika, niedoszła reżyserka, kręci krótki film i przekonuje Matthiasa i Maxime’a, by się w nim znaleźli. W scenariuszu tego filmu muszą się pocałować. Doświadczenie, które ma zostać wyśmiane, tak naprawdę głęboko dotyka zarówno mężczyzn, jak i ożywia długo uśpione uczucia. Bardzo nie lubię takich sytuacji w filmach. Może to będzie kolejny Gorący temat?

Lepiej oglądać ten film z lektorem czy z napisami?

Szalony charakter nowego filmu Xaviera Dolana to film o dojrzewaniu. A może to portret grupy przyjaciół, dla których po tym lecie już nigdy nie będzie tak samo. Nie jest to dokładnie opowieść o przebudzeniu seksualnym, ponieważ ta seksualność nigdy tak naprawdę nie poszła spać. Ale to historia miłosna. Niestety między dwoma mężczyznami. Reżyser Xavier Dolan właśnie skończył 30 lat i wypuścił na rynek swój ósmy film Matthias & Maxime. Zmienił styl swoich filmów zupełnie. Dziwi mnie jednak, że zdecydował się na tak odważną historię, która wywróci życie wszystkich do góry nogami. Ciekaw jestem jak zareaguje na ten fakt żona Matthiasa (Gabriel D’Almeida Freitas). Można powiedzieć, że ciekaw jestem reakcji wszystkich żon na świecie, które dowiedziałyby się, że ich mąż jest jednak gejem.

cały film Matthias & Maxime online cda zalukaj

 

Matthias & Maxime
Matthias & Maxime
Matthias & Maxime
Oryginalny tytuł Matthias & Maxime
Ranking IMDb 6.8 4,007 głosów
Ranking TMDb 7.9 90 głosów
Udostępniono9

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wołyń
Królowie Zbrodni 2019
Pitbull. Ostatni pies
Polot 2020
Mrok 2018
Parasite 2019
Niedosyt (Swallow) 2020
Król 2019
Sztokholm 2019
Złe wychowanie Cameron Post
Chemical Hearts
Pięciu braci 2020
×
Życzymy miłego seansu!