What's happening?

Mayday 2020 ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 279

ONLINE HD 9462 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Mayday 2020

Mayday 2020 online

Mam jeden problem.. dwie żony!Jan. 10, 2020Poland113 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Mayday 2020 online?

Można śmiało powiedzieć, że jedna z najlepszych polskich komedii została właśnie nakręcona. To oczywiście cały film Mayday 2020. To film reżysera takich przebojów jak Planeta Singli 2 i Planeta Singli 3, a także współautor hitów Lejdis i Śniadanie do łóżka. Scenariusz filmu oparty był na sztuce, która podbiła serca widzów na całym świecie. Zrobił to od europejskich stolic po nowojorski Broadway. Czyli już ta informacja powinna nam dać do zrozumienia, że ten film jest dobry. W samej Polsce występował tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach w całym kraju. To chyba najśmieszniejsza komedia roku 2020. To dość odważne słowa, natomiast sami zobaczymy jak będzie naprawdę.

Mayday 2020 to film oparty na utworze o tym samym tytule. Ciężko będzie mu pobić filmy, które też wyszły w tym roku. Mowa oczywiście o filmie Jak zostałem gangsterem i Psy 3: W imię zasad. Moim zdaniem to jedna z najlepszych komedii na świecie! Uwierzcie w moje słowa, bo od czasów takich komedii jak Poranek kojota czy Chłopaki nie płaczą byłem nastawiony negatywnie do polskich komedii. Cały film opowiada historię taksówkarza, który prowadzi podwójne życie. Manewruje między dwoma kobietami. Po wypadku jego tajemnica wychodzi na jaw i całe życie przewraca się do góry nogami. Jak teraz wytłumaczyć fakt posiadania dwóch żon na raz? Dodam, że żyjemy w państwie monogamistycznym.

Jedna z lepszych polskich komedii to oczywiście Mayday 2020

Jak udaje się oszukać aż dwie kobiety jednocześnie? Janek (Piotr Adamczyk) wiedzie podwójne życie. Oczywiście jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie, a także mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna kobieta nie wie nic o istnieniu drugiej. Dzięki umiejętnemu manewrowaniu między dwiema kobietami wszystko jest w porządku. Nie da się długo utrzymywać takiej tajemnicy. Kłamstwo ma krótkie nogi i prawda zawsze wyjdzie na jaw. Pamiętajcie o tym.

Ryzyko, że jeden z jego bliskich dowie się o podwójnym związku, dramatycznie wzrasta, a bohater nie ma wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście pomaga mu jego przyjaciel Staszek (Adam Woronowicz). Jednak prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Niestety lawina wydarzeń, błędów i zwrotów akcji prześcignie ich wiele razy, a to dopiero początek problemów.  Czy Wasz przyjaciel pomógłby Wam ukryć takie kłamstwo? Co wymyślą dwaj mężczyźni? Czy kobiety uwierzą w to kłamstwo? Czy prawda wyjdzie na jaw? Jak to wszystko się skończy? Przekonaj się sam, bo film naprawdę warto obejrzeć. Nowy rok przyniesie nam wszystko, co najlepsze, przyniesie też wiele śmiechu. Szczęśliwego nowego roku!

 

Mayday 2020
Mayday 2020
Oryginalny tytuł Mayday
Ranking IMDb 5.6 215 głosów
Ranking TMDb 5 1 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Mayday 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Mayday 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Mayday 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Mayday 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono11