Men in Black: International - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Men in Black: International

Men in Black: International

PG
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Zobaczymy facetów w czerni

W Thorze było wiele rzeczy do polubienia. Ragnarok, a głównym z nich była chemia między nieprawdopodobnymi sojusznikami Thorem i Valkyrie. Zzyli Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson. Cóż, duet ponownie spotyka się z Men in Black International. Spin-off z oryginalnej trylogii o ostrych kolorach, która przenosi akcję do innej gałęzi MIB, tym razem w Londynie.

Ostatnia iteracja, nadzorowana przez Gary’ego Graya (Straight Outta Compton, Fast & Furious 8), pokazuje, że zespół z Wielkiej Brytanii wyrusza w światową misję kłusowania. Agent M Thompsona to nowy rekrut. W zasadzie odpowiednik Willa Smitha w oryginale, a Chris Hemsworth to Agent H, bardziej doświadczony rekrut, z którym współpracuje.

Ta ekspansja franczyzy science-fiction bez wątpienia będzie w dużym stopniu wykorzystywać charyzmę jej dwóch leadów i możecie je zobaczyć razem poniżej na ekskluzywnym obrazie, który pochodzi dzięki naszej siostrzanej publikacji Total Magazine.

Po raz kolejny na ekranie

Kiedy Chris Hemsworth opowiada Total Film, jego postać jest nietypowa, ponieważ dalej napina mięśnie komedii po Ghostbusters i Ragnarok. Moja postać jest trochę wytrącona z równowagi i trochę orzechowa. Z pewnością ma styl i sposób robienia rzeczy, które są dość niekonwencjonalne, a nie tak naprawdę według książki. A on w pewnym sensie unika tego, ponieważ dostaje wyniki tego wszystkiego.

Tymczasem Thompson ma być oczami, przez które publiczność doświadcza tego świata. Ona jest kimś, kto z jakiegoś powodu czuje się, jakby nie należała do niej. Miała doświadczenie jako małe dziecko, które sprawia, że interesuje ją ta organizacja. Mówi Thompson o agencie M. Oczekuj, że przyciągnie ona emocjonalnie zbyt. Myślę jednak, że to, czego naprawdę szuka, to poczucie przynależności, do którego każdy może się odnieść. Więc w tym świecie, który jest swego rodzaju rozrywką i nie zawsze odzwierciedla nasze, czujesz, że rozumiesz, kim jest ta kobieta.

Cokolwiek się stanie

Men in Black: International premiera będzie w Wielkiej Brytanii i USA 14 czerwca 2019 roku. Więcej na ten temat można przeczytać w najnowszym numerze magazynu Total Film, który trafi na półki w piątek 5 kwietnia. To ogromny Avengers: Endgame special. Zawiera wiele dodatkowych funkcji, w tym Toy Story 4, Olivia Wilde, Detektyw Pikachu i Rocketman, aby wymienić tylko kilka.

Jeśli jesteś fanem Total Film, dlaczego nie subskrybować, aby nigdy nie przegapić problemu, a otrzymasz także ekskluzywne pokrowce subskrybentów dostarczane bezpośrednio na wycieraczkę, zanim trafią na półki? Na co czekasz? Aktualnie korzystamy z oferty subskrypcji, w której możesz subskrybować już od 12,25, aby uzyskać Alien Funko Pop! I 50 najlepszych książek Sci-Fi Movies, wartych 20! Możesz także ulepszyć swój pakiet, aby uzyskać Alien: Isolation na Xbox lub PS4. Udaj się teraz do My Favorite Magazines, aby skorzystać z oferty.

W ostatnich chwilach trzeciej kwarty Argentyna zagrała jeden na jednego z O’Hanlonem, a Julieta Jankunas uderzyła strzałem w pole karne, by awansować do Argentyny 2-1. Chwilę później Argentyna przedłużyła prowadzenie, gdy Eugenia Trinchinetti złapała O’Hanlona za strażnika i wbiła piłkę w drugi róg bramki. Nowa Zelandia wraca teraz do domu, aby przygotować się do meczu Anzac Day 25 kwietnia w North Harbour, kiedy zmierzy się z Australią w ich ostatnim meczu ligowym.

 

 

Men in Black: International
Men in Black: International
Men in Black: International
Men in Black: International
Oryginalny tytuł Men in Black: International

Reżyser

F. Gary Gray
Reżyser

Obsada

Udostępniono21

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Jumanji: Następny poziom
Kłamstewko
Kursk 2018
Urwis
Black and Blue
Enemy Lines 2020
Wonder Woman 1984
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Jak wytresować smoka 3
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Deadpool
Togo 2019