What's happening?

Mia i biały lew ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 349

ONLINE HD 15956 Wyświetleń Report Error

  Mia i biały lew

  Mia i biały lew online

  Dec. 26, 2018France98 Min.PG
  Twoja ocena: 4
  8.2 33 głosy

  Gdzie oglądać Mia i biały lew online CDA?

  Cały film pokazuje życie dziesięcioletniej Mii, które wywraca się do góry nogami. Wywraca się  kiedy wraz z rodziną przeprowadza się do Afryki na farmę lwów. Dziewczynka odnajduje się w nowej rzeczywistości dopiero dzięki wyjątkowemu białemu lwiątku. Tak po za tematem, takie białe lwiątko lub biały tygrys były od zawsze moim marzeniem. Lwiątko to nie opuszcza jej na krok.  Lwy to jednak piękne stworzenia, zresztą pewnie dlatego powstał film Król Lew 2019. No chyba, że wolicie zabawki, wtedy idealnym filmem będzie Toy Story 4. Kiedy życie dorosłego już lwa zostaje zagrożone, Mia nie cofnie się przed niczym, by uratować przyjaciela.

  Reżyser Gilles de Maistre miał dobre intencje. Wprowadził do głównego nurtu przesłanie aktywistów zwierząt. Rzemiosło i starania, jakie trzeba było zrobić, aby uchwycić portret upartej młodej dziewczyny i jej niekonwencjonalną przyjaźń z białym lwem to zdumiewające. Weźmy pod uwagę, że filmowanie trwało kilka lat. Aktorka mogła autentycznie związać się ze zwierzęciem, oczywiście pod ścisłym nadzorem. Ta słodko sentymentalna funkcja skierowana wprost na demografię rodzinną. Szczególnie tych z małymi dziećmi. Z pewnością połączy się z miłośnikami zwierząt, z jednym wielkim zastrzeżeniem. 

  Dziesięcioletnia Mia Owen (Daniah De Villiers) niedawno przeprowadziła się z Londynu do Afryki Południowej i zmaga się z wieloma skomplikowanymi uczuciami. Jej frustracja i niepokój związany z tą nagłą zmianą stylu życia uniemożliwiły jej przystosowanie się do nowej szkoły, gdy walczy z kolegami z klasy i nauczycielami. Zwraca się również do swoich troskliwych rodziców, Alice (Mélanie Laurent) i Johna (Langley Kirkwood), którzy ciągnęli ją i jej widmowego brata Micka (Ryan Mac Lennan) na cały świat, aby zarządzać farmą lwów, która zapewnia zwierzęta do parków, ogrodów zoologicznych i obiektów badawczych. Mia jest tak okrutna, jak kręcące się w klatkach stworzenia za tymi płotami. Idealny film dla miłośników zwierzątek. 

  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Mia i biały lew
  Oryginalny tytuł Mia et le lion blanc
  Ranking IMDb 6.5 3,901 głosów
  Ranking TMDb 7.4 247 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Mia i biały lew online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Mia i biały lew online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Mia i biały lew nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Mia i biały lew na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono52