Midsommar - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Midsommar

Midsommar

PG
Twoja ocena: 0
5.3 9 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Midsommar online?

Jeden z najbardziej oczekiwanych horrorów w 2019 roku to Midsommar. Jest to kontynuacja Dziedzicznej; Gatunek w 2018 r. Był debiutem fabularnym scenarzysty / reżysera Ari Astera, a my wszyscy gadają, by zobaczyć, co dostarczy. W niedawnym wywiadzie dla EW Aster twierdził, że Midsommara nie można porównać do niczego, co widzieliśmy wcześniej w świecie kina. Jednak dla dzieci lepszym rozwiązaniem będzie Angry Birds Film 2. Wszyscy to powinni wiedzieć.

W „Midsommar” Reynor i Florence Pugh grają Christiana i Daniego, amerykańską parę na skałach, którzy podróżują do Skandynawii ze swoimi przyjaciółmi. Ci przyjaciele to Mark (Will Poulter), Josh (William Jackson Harper) i Pelle (Vilhelm Blomgren). Ostatni z nich zaprosił ich do odwiedzenia swojej odległej wioski w Szwecji. Od czasu, gdy Jarmusch„ The Dead Don’t Die ”(14 czerwca), po raz pierwszy ogłoszono komedię zombie z Billem Murrayem, Adamem Driveriem i Tildą Swinton. To emocje stale się podnoszą.

Wyhodowany dla tego, co jeden z najbardziej śmiertelnych twórców kina. Siebie samego jako oddanego stwora nocy. Może być uzależniony od przerażających standbarów horroru. Dla Jarmuscha opowiadanie o dzisiejszej historii nieuchronnie doprowadziło go do potknięcia, nieartykułowanych upiorów i George’a Romero. „W przeszłości zombie były jak haitańskie istoty voodoo, które można kontrolować i sprawić, by spełniali twoje rozkazy.

Kolejny film w wakacje?

Ale w George Romero zombie są niekontrolowane i stanowią problem – powiedział Jarmusch w niedawnym wywiadzie. Nie są potworami atakującymi społeczeństwo z zewnątrz. Są wewnątrz struktury społecznej, która jakoś zawiodła lub upada. Upadające struktury społeczne nie były dobre dla świata, bo niestety były kiepskie. Ale były dobrodziejstwem dla horroru. A ten letni sezon filmowy to zazwyczaj słoneczny okres klimatyzowanego eskapizmu w teatrach. Jest odpowiednio połączony z demonami, seryjnymi mordercami i opętanymi lalkami.

Film Jarmuscha jest bardziej komicznym postmodernistycznym riffem gatunku; Postać Adama Drivera, zauważa Jarmusch, wie, że jest w filmie. Ale bardziej niż kiedykolwiek lato w Hollywood robi się ciemniejsze, bardziej zaniepokojone i przerażające. „Teraz, wraz ze zmieniającymi się doświadczeniami teatralnymi, lato się zmienia” – mówi Guillermo del Toro. „Kiedy masz masywne, ogromne przeładowanie akcji, filmy superbohaterów, wspaniale jest temu przeciwdziałać.” Reynor nazywa swój nowy horror „Midsommar” krzyżówką.

Przestraszy nie jednego?

Del Toro, współczesny don horroru, który rozciągnął gatunek w nowych, fantastycznych kierunkach w „Pan’s Labyrinth” i „The Devil’s Backbone, „wyprodukował„ Straszne historie do opowiedzenia w ciemności ”(9 sierpnia). Film w reżyserii André Øvredala dostosowuje słynne opowieści Alvina Schwartza o ognisku, łącząc pojedynczą, slinky narrację. „Horror zawsze wiąże się z niepokojem społecznym. Zawsze żyje”, mówi del Toro. „W tej chwili jest ogromna świadomość jego społecznych implikacji i uważam to za ekscytujące.” Letni przebój, oczywiście, narodził się z dźwiękiem krzyków odbijających się echem w wypełnionych domach filmowych. „Szczęki” Stevena Spielberga zapoczątkowały erę masowych, mocno reklamowanych letnich emocji.

Ale sezon, zbudowany na lukratywnych okazjach dzieci ze szkół przez miesiące, został zalany przez superbohaterów i bajki oraz sporadyczny film o potworach. Zaczęło się to zmieniać wraz z wydawnictwami takimi jak Warner Bros. „The Purj”, „The Conjuring” i Blumhouse Productions, filmy z oceną R, które przyniosły zyski w postaci horroru latem 2013 roku.

Podczas gdy studia często kręciły się w kierunku mniej pierwotnych miesięcy w kalendarzu filmów dla horrorów, kas przeboje takie jak „It”, „Halloween” i przełomowy „Get Out” Jordana Peele’a, wraz z jego przebojem „Us”, dowiodły, że gatunek może przyciągać publiczność głównego nurtu – i to zazwyczaj przy znacznie mniejszym budżecie. są z pewnością bardziej otwarci na wydawanie horroru latem ”- mówi Jason Blum, producent i założyciel Blumhouse.„ Powodem, dla którego tradycyjnie nie było, jest to, że wydanie strasznego filmu latem jest droższe. Ludzie mają tendencję do oglądania przerażających filmów jako singli i dubletów, a latem nie powinieneś chodzić na single i dublety. Ale ostatnio filmy te były czymś więcej niż singlami lub dubletami. ”

Midsommar
Midsommar
Oryginalny tytuł Midsommar
Udostępniono99

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wilcze echa
Bajecznie bogaci Azjaci
Kurier 2019
Złodziej i oszustka 2019
Kartoteka 64
Królowie Zbrodni 2019
Wilk z Wall Street
Ojciec (Bashtata)
Sully
The Grudge: Klątwa
Judy
Obecność
×
Życzymy miłego seansu!