What's happening?

Midway 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Midway 2019

Midway 2019

Nov. 06, 2019ChinaPG-13
Twoja ocena: 0
5.2 21 głosów

Reżyser

Obsada

Patrick Wilson isRear Admiral Edwin T. Layton
Rear Admiral Edwin T. Layton
Luke Evans isCommander Wade McClusky
Commander Wade McClusky
Aaron Eckhart isLieutenant Colonel Jimmy Doolittle
Lieutenant Colonel Jimmy Doolittle
Woody Harrelson isAdmiral Chester W. Nimitz
Admiral Chester W. Nimitz
Mandy Moore isAnne Best
Anne Best
Dennis Quaid isVice Admiral William 'Bull' Halsey
Vice Admiral William 'Bull' Halsey
Tadanobu Asano isRear Admiral Tamon Yamaguchi
Rear Admiral Tamon Yamaguchi
Jun Kunimura isVice Admiral Chūichi Nagumo
Vice Admiral Chūichi Nagumo

No to mamy dobry wojenny film

Emmerich jest oczywiście najbardziej znany ze swoich filmów takich jak Dzień Niepodległości i 2012. Jednak często reżyser lubi odpoczywać od pirotechniki CGI i próbować swoich sił w troche innej technice filmowej. Wśród poruszanych do tej pory tematów w jego filmach jest wojna o niepodległość Stanów Zjednoczonych, protesty Stonewall z 1969 roku oraz teorie spiskowe dotyczące tego, kto tak naprawdę napisał sztuki Williama Szekspira. W tym roku powstało sporo wojennych filmów takich jak I młodzi pozostaną.

Bitwa o Midway rozpoczęła się 77 lat temu, czyli 4 czerwca 1942 roku i trwała do 7 czerwca. Reprezentowała pierwsze wielkie zwycięstwo Ameryki w wojnie na Pacyfiku. Wszystko po serii złych wieści dla USA, począwszy od ataku na Pearl Harbor w grudniu 1941 roku. Midway był pierwszym krokiem w wojnie z Japonią. Polacy też stworzyli w tym roku filmy pokazujące naszą historię podczas wojny. Są to filmy Legiony oraz film Agnieszki Holland Obywatel Jones. Cały film Midway zawiera epicką obsadę. Są tacy aktorzy jak Luke Evans, Patrick Wilson, Mandy Moore, Dennis Quaid, Nick Jonas, Aaron Eckhart i Darren Criss.

Gdzie oglądać cały film Midway online?

Reżyser Emmerich zwraca uwagę na II wojnę światową i bitwę o Midway. Był to ważny punkt zwrotny w wojnie na Pacyfiku. Wojny między aliantami i imperium japońskim. Film jest prowadzony przez gwiazdorską obsadę. Teraz, gdy trwa sezon filmów letnich, Lionsgate rozpoczyna kampanię marketingową filmu.

Bitwa o Midway poprzednio zainspirowała film z 1976 roku, zwany także Midway. Film, który w dużej mierze opierał się na materiałach z filmów dokumentalnych z II wojny światowej. Cały film przetworzył obrazy z epickiej wojny z 1970 roku. Obsada, w której wystąpili Charlton Heston, Henry Fonda, James Coburn, Glenn Ford, Hal Holbrook, Toshiro Mifune, Robert Mitchum, Cliff Robertson i Robert Wagner. Można powiedzieć  byłaby, że ta obsada byłaby idealna dwadzieścia lat wcześniej. Moim zdaniem większość obsady była za stara na role, które grali w tym filmie, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami na CDA lub Zalukaj?

Nawet w otoczeniu historycznym zwiastun Midway wygląda i przypomina zapowiedź jednego z thrillerów emocjonalnych Emmericha. Widzimy wybuchowe bitwy powietrzne i morske rozpoczynając od bombardowania Pearl Harbor. Przedstawia nam Patricka Wilsona jako porucznika Edwina T. Laytona, a także Eda Skreina jako porucznika Dicka Besta, czyli pilota w marynarce wojennej oraz Mandy Moore jako jego żonę, Annę. To takie moje pierwsze wrażenie.

Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Midway 2019
Oryginalny tytuł Midway
Ranking IMDb 6.7 57,977 głosów
Udostępniono88

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Proceder
Zabójczy rejs
Piekielna głębia 3
Ultras 2020
Wszystkie jasne miejsca
Polot 2020
Nocna przygoda
Raport 2019
Śniegu już nigdy nie będzie
Mrok 2018
Tylko sprawiedliwość
Palmer (2021)