Miłość mojego brata - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Miłość mojego brata

Miłość mojego brata

117 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Miłość mojego brata online?

To debiut fabularny aktorki z Monii Chokri z Anne-Elisabeth Bosse, Patrickiem Hivonem i Evelyne Brochu. Platoniczna miłość trzydziestolatki do jej brata nie zna granic. Niestety to stawia ją w niezręcznej sytuacji, gdy w końcu zaczyna spotykać się z prawie idealną dziewczyną. Cały film Miłość mojego brata jest całkiem ciekawy. Choć może to zabrzmieć jak komedia, w rzeczywistości jest to podstawowy zarys fabuły. To dużo lżejszy film niż Koniara (Horse Girl). Tutaj możemy zobaczyć nawet trochę dobrej komedii. Taka miłość między bratem i siostrą pojawiła się tez jak wiecie w serialu Gra o Tron. Tam chociaż jest to jasne od pierwszego sezonu.

Ten zadowolony z siebie, nieśmieszny film opiera się na wyczerpanych stereotypach i wyczerpującej komedii. Widzimy tu reklamę firmy bukmacherskiej z byłym lekkoatletą Kriss Akabusi, która przypomina wiele rzeczy. W przypadku nieokreślonego opisu kryzysu życiowego z połowy lat 30. niewybaczalnie długo trwa on niecałe dwie godziny. Sophia (Anne-Elisabeth Bossé), studentka filozofii francusko-kanadyjskiej nie zdobywa stałego stanowiska akademickiego na uniwersytecie. Wprowadza się do swojego brata Karima (Patrick Hivon), z którym ma bardzo dobre relacje. W rzeczywistości rodzeństwo rzadko miało tak bliskie relacje. Wszystko zmieniło się po ponownym zamieszkaniu razem. To kolejny film z miłością w nazwie, tak jak Marianne i Leonard: Słowa miłości. Jednak te miłości różnią się bardzo. Ten drugi to dobry film dokumentalny.

Film zdecydowanie lepiej oglądać z napisami, niż z lektorem

Ten raczej meandrujący film otwierający sekcję w Cannes powinien mimo wszystko być pożądanym elementem w kinach. Fakt, że ten obiecujący debiut został wyprodukowany przez Nancy Grant, która produkuje także filmy Dolana, może jedynie pomóc w tej kwestii. Wiele śmiesznych rzeczy polega na tym, że Sophia jest naprawdę brzydka. Problem polega nie tyle na tym, że taki humor jest wredny, a bardziej, że możliwość wyobraźni musi zostać zastąpiona innymi faktami. Reżyserka Monia Chokri zachwycająco upiera się przy tacie rodzeństwa, składającym się z oburzających hipotez. Szczerość Sophii jest konsekwentnie szczegółowa. Ale istnieje możliwość romansu między bratem i siostrą. Widzowie bardzo zastanawiają się nad tym faktem.

Sophia (Anne-Elisabeth Bosse) może mieć 35 lat, ale tak naprawdę nie zrobiła tak wiele na profesjonalnej arenie. Jak wspomnieliśmy wyżej, po ukończeniu uniwersytetu wybrała bardziej specjalistyczne studia filozoficzne. W oszałamiającym ujęciu kończącym sekwencję otwierającą widzimy, jak zamyka monumentalne drzwi wyższej uczelni z Montrealu. Ta uczelnia odrzuciła jej podanie o pracę. Na schodach przed drzwiami cała jej przyszłość zdaje walić. Wielu z Was pewnie przeżyło kiedyś takie uczucie.

cały film miłość mojego brata online cda zalukaj - Miłość mojego brata

Miłość mojego brata
Oryginalny tytuł La femme de mon frère
Ranking IMDb 7.0 462 głosów
Ranking TMDb 6.8 26 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Mrok 2018
Ból i blask
Pewnego razu w Hollywood
Ocean’s 8
Spragnieni życia
Kraina lodu 2
Nadzwyczajni 2019
Mój przyjaciel Ufik
Wyprawa Magellana 2019
Kwiaty miłości 2019
Złodziej i oszustka 2019
Deadpool 2
×
Życzymy miłego seansu!