What's happening?

Miłość, Seks & Pandemia - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 145

ONLINE HD 94 Wyświetleń Report Error

  Miłość, Seks & Pandemia

  Miłość, Seks & Pandemia - online

  Feb. 04, 2022114 Min.
  Twoja ocena: 0
  6 1 głos

  Gdzie oglądać cały film Miłość, Seks & Pandemia online?

  Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Brzmi ciekawie? Nie do końca biorąc pod uwagę fakt, że to przecież, że to nowy film Patryka Vegi. Wiemy dobrze, że jego filmy nie cieszą się dobrymi opiniami. Zawsze spływa na nie ogromna fala krytyki. Czy tym razem z filmem Miłość, Seks & Pandemia online będzie inaczej? Czas pokaże. Szczerze cały czas mam nadzieje, że reżyser Vega wróci do swoich dawnych, ciekawych produkcji.

  Fabuła i obsada filmu

  Kaja, czyli Anna Mucha jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Miała ich naprawdę wielu. Ostatnio nawet pokazała na swoich instagramie zdjęcie z tego filmu w kostiumie sado maso. Można zatem sobie wyobrazić o co tutaj chodzi. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny. Niektórzy nazywają go mistrzem uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł. Można tutaj rzec „czego nie robi się dla pracy?”. Właśnie na potrzeby pracy, w tym wypadku ciekawego artykułu, Kaja postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Takie filmy można obejrzeć też w serwisie repelis online. Oczywiście tylko w języku hiszpańskim. W języku polskim możemy zobaczyć w serwisie Zalukaj, ale tylko na CDA HD jest w dobrej jakości.

  Miłość, Seks & Pandemia bez limitu na VOD

  Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka.  Uwielbia świat kobiet i jest bardzo zapaloną feministką. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Każda z nich napisze własną historię w filmie Miłość, Seks & Pandemia. Która, z tych historii okaże się być najlepsza to zostawimy do oceny wszystkim widzom. Czy może te historie w pewnym momencie się połączą? Nie mylcie tych historii z kryminalną zagadką z filmu Śmierć na Nilu. Bo to tutaj znacznie się różni.

  Patryk Vega i jego nowy film online

  Nora to Małgorzata Rozenek-Majdan. Widać, że ta postać ostro zadomowiła się w filmach Vegi. Odnosi liczne sukcesy zawodowe. Bohaterka zajmuje się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Oczywiście, to wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Uczucie między nią, a młodym kochankiem rozkwitnie. Wkrótce za sprawą pandemii Covid19 życie trzech przyjaciółek i innych bohaterów w tym filmie online zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu może znaczyć dużo więcej niż kiedyś. Ogólnie cały film online w jakości CDA HD oceniam na słabe cztery punkty.

  Miłość, Seks & Pandemia
  Miłość, Seks & Pandemia
  Miłość, Seks & Pandemia
  Oryginalny tytuł Miłość, Seks & Pandemia

  Opinie widzów na temat filmu Miłość, Seks & Pandemia

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Miłość, Seks & Pandemia online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Miłość, Seks & Pandemia nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Miłość, Seks & Pandemia online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Miłość, Seks & Pandemia online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Miłość, Seks & Pandemia nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Miłość, Seks & Pandemia na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono0