Mój piękny syn - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Mój piękny syn

Mój piękny syn

111 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Mój piękny syn online CDA?

Cały film Mój piękny syn opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi. Film o jego marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. Jest to także film o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie i bezwarunkowej miłości. Możemy tu zobaczyć także dumę, rozczarowanie i nadzieje. Idealny film na smutny, ponury wieczór. Bardzo dobrze się go ogląda, prawie tak dobrze jak film Green Book

Film, oparty na dwóch wspomnieniach ojca i syna. Zajmują się uzależnieniem tego ostatniego od krystalicznej metamfetaminy. Odwyk jest ponurym testem wytrzymałościowym, który jest bez wątpienia wadliwy, ale uparcie dąży do ukazania tego nieznośnego bólu z rzadką autentycznością. W filmie widzimy Davida Sheffa (Carell). Zdaje on sobie sprawę, że jego 18-letni syn Nic (Timothée Chalamet) żyje sekretnym życiem. Próbuje mu pomóc, ale Nic jest odporny na jego pomoc. Niestety problemy na odwyku niewiele robią, aby odciągnąć Nica od destrukcyjnej ścieżki. Ścieżki, na której się znajduje. To przykre i zarazem prawdziwe. Podobnie jak uzależnienie wielu gwiazd, które możemy zobaczyć w filmie Bohemian Rhapsody.

Coś po prostu pięknego

Od pierwszej sceny, w której David przyznaje ekspertowi, że jego syn jest uzależniony od krystalicznej metamfetrii, film ma odświeżającą, merytoryczną jakość. Istnieją niewygodne prawdy o uzależnieniu, ale także o tym, jak radzimy sobie z uzależnionymi. Wtedy najlepiej sprawdza się struktura narracyjna reżysera Felixa Van Groeningena. Przemykamy między Davidem, niekomfortowo pokazując frustrację, że jego syn wybiera więcej rehabilitacji niż college’u, na pozornie nieszkodliwą scenę pary opowiadającej o marihuanie z powrotem do sceny z Niciem i jego surfowaniem jako dziecko. Jego ojciec martwił się, że może zaginąć na morzu. Jest to trudna, chaotyczna mozaika winy, zawstydzenia i strachu, i co ważne, przypomina nam, że nikt nie jest gotowy, aby sobie z tym poradzić. 

Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Mój piękny syn
Oryginalny tytuł Beautiful Boy
Ranking IMDb 7.3 33,605 głosów
Ranking TMDb 7.6 604 głosów

Reżyser

Obsada

Steve Carell isDavid Sheff
David Sheff
Timothée Chalamet isNicholas
Nicholas "Nic" Sheff
Maura Tierney isKaren Barbour
Karen Barbour
Amy Ryan isVicki Sheff
Vicki Sheff
Christian Convery isJasper Sheff
Jasper Sheff
Oakley Bull isDaisy Sheff
Daisy Sheff
Jack Dylan Grazer is12-Year-Old Nic Sheff
12-Year-Old Nic Sheff
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Arkansas 2020
Irlandczyk 2019
Na ringu z rodziną
El Camino: A Breaking Bad Movie
Green Book
Sztuka ścigania się w deszczu
Trzy kroki od siebie
Richard Jewell
Maria, królowa Szkotów
Van Gogh. U bram wieczności
Gdzie jesteś, Bernadette?