Mój przyjaciel Ufik - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Mój przyjaciel Ufik

Mój przyjaciel Ufik

90 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 9 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Bardzo fajna animacja

Mój przyjaciel Ufik to bardzo ciekawy francuski film animowany. Widzimy tam nastoletniego Willa. Ten syn pary odkrywców, dosłownie zagubił się w kosmosie. W separacji od rodziców zostaje uwięziony na dziwnej planecie z towarzyszącym mu tylko półkulistym robotem o imieniu Buck. Ta klasyczna zarozumiałość w stylu Robinsona Crusoe została stworzona z wyobraźnią, aby stworzyć podobną historię przetrwania skierowaną w stronę dzieci. Nie jest to Król Lew ani Toy Story 4, ale film dobrze się ogląda.

Statek kosmiczny uszkodził się na polu asteroid. Niestety 10-letni Willy zostaje sam na zakurzonej planecie z uroczym robotem do towarzystwa. Zobaczymy tutaj zabawną animowaną przygodę. Pełen schludnych drobnych akcentów, od kosmicznej szczoteczki do zębów, która zamienia się w nóż i miotacz ognia, po przytulnego pomarańczowego kosmitę, przypominającego Szczerbatka z filmu Jak wytresować smoka 3. Willy uczy się przystosowywać do swojego nowego otoczenia i dziwacznych, a czasami niebezpiecznych mieszkańców planety. Bardziej porównałbym ten film do bajki Wyprawa Magellana.

Gdzie oglądać cały film Mój przyjaciel Ufik online?

Przyjemnie ożywiona słodką historią w sercu, ta kosmiczna przygoda juniorów z naprawdę sympatyczną główną postacią jest warta poznania. Podczas gdy Will i Buck dalej eksplorują pustynny teren, odkrywają tropikalną strefę pełną intensywnie zabarwionej fauny i flory. Reżyser Eric Tosti i jego zespół sprytnie włączyli zaskakujące niebezpieczeństwa, takie jak gigantyczne gradobicie i trujące rośliny. Willowi głosu udziela Timothe Vom Dorp, a Buckowi Edouard Baer.

Jeden z największych w tym roku francuskich filmów na świecie. To zabawne science fiction dla dzieci stanowi odświeżającą przerwę od skutecznego monopolu na animację kinową amerykańskich studiów filmowych. Moim zdaniem bardzo przyjemny film i śmiało mogę polecić to wszystkim rodzicom.

Z dubbingiem to idealna bajka dla dzieci

Zatytułowana Terra Willy we Francji i przemianowana na mniej wywołującą chichoty Astro Kid do dystrybucji w Wielkiej Brytanii. To pełna niebezpieczeństw historia kosmicznego dzieciaka. Życie na orbicie jest bardzo ciekawe dla naszego bohatera. Każdego ranka jest myty, szczotkowany, a nawet płukany przez roboty. Później gra w swoje gry. Dopóki jego statek nie wybuchnie i wtedy rozbije się na dziwnej planecie. Większość dzieci chciałoby podróżować po kosmosie i poznawać obce planety, bo jest to bardzo ciekawe.

Oczywiście ma to na celu nauczenie dzieci samodzielności, współpracy, wartości przygody na świeżym powietrzu i podejmowania ryzyka. Animacja jest płynna i gęsto renderowana, chociaż czasem postacie mają mniej subtelności niż otaczające je środowisko. Ale w porównaniu z nieubłaganie hałaśliwymi animacjami pochodzącymi z Hollywood, jest to odświeżająco stara szkoła. Jeszcze raz drodzy rodzice polecam tę bajkę, ponieważ jest naprawdę solidnie wykonana.

Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Mój przyjaciel Ufik
Oryginalny tytuł Terra Willy, planète inconnue
Ranking IMDb 6.3 340 głosów
Ranking TMDb 7.2 14 głosów

Reżyser

Eric Tosti
Reżyser

Obsada

Timothé Vom Dorp isWilly (voice)
Willy (voice)
Edouard Baer isBuck (voice)
Buck (voice)
Guillaume Lebon isDad (voice)
Dad (voice)
Barbara Tissier isBuck's internal voice (voice)
Buck's internal voice (voice)
Udostępniono14

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ostatnie wakacje
Mayday 2020
Parasite 2019
Zakochany bogacz
Ibiza 2019
Let’s Dance 2019
Untogether 2019
Wilk z Wall Street
Pokochaj, poślub, powtórz
Król Lew 2019
Mia i biały lew
Salma w krainie dusz
×
Życzymy miłego seansu!