What's happening?

Moja gwiazda: Teen Spirit ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 319

Moja gwiazda: Teen Spirit

Moja gwiazda: Teen Spirit online

Apr. 12, 2019UK92 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

I kolejny muzyczny film przed nami

Jestem prawdziwym wierzącym w moc świetnej piosenki pop. Często wyśmiewana w kulturze, nawet w filmie takim jak Narodziny Gwiazdy CDA muzyka pop może naprawdę wyrażać emocje w sposób, w jaki inne formy sztuki tego nie robią. Haczyk ukrywa głębię, pozwalając na wielki emocjonalny nurt docierający do ludzi w sposób, w jaki inne gatunki muzyczne nie. Ludzie, którzy piszą muzykę pop jako rozporządzalną, po prostu nie słyszeli dobrej muzyki pop. Jedną z najlepszych cech reżyserskiego debiutu Maxa Minghelli Moja gwiazda: Teen Spirit jest to, że rozumie transformacyjną moc świetnej popowej piosenki. Używa muzyki artystów takich jak Robyn i Annie Lennox, aby wzmocnić ten temat. Niestety, film nie spełnia głębi muzyki, która wydaje się inspirować jego istnienie. Tak, piosenka „Dancing on My Own” może zainspirować kogoś do podążania za swoimi marzeniami i zostać gwiazdą popu. Niestety ale nie wystarcza to w całym filmie Teen Spirit.

Kiedy odbywa się Teen Spirit? To nie jest trudne pytanie. Oglądaj cały film Moja gwiazda: Teen Spirit lektor PL CDA. Ma to ogromne znaczenie, jeśli chodzi o to, jak mamy interpretować jego przypowieść. Reżyserski debiut aktora Maxa Minghelli koncentruje się wokół amerykańskiego Idola. Czyli telewizyjnego konkursu wokalnego, a jego ścieżka dźwiękowa jest zbudowana głównie wokół hitów popowych z pierwszej części tej dekady. Film rozpoczyna się atmosferycznym, magicznym filmem Elle Fanning, który słucha iPoda w autobusie i spędza czas z koniem. Podczas gdy gra piosenka Oblivion. Ta piosenka została wydana w styczniu 2012 roku. Czy to miał być utwór z epoki? Zastanawiałem się, kiedy po raz pierwszy obejrzałem film.

Gdzie oglądać Moja gwiazda: Teen Spirit online CDA?

Wspaniała Elle Fanning gra Violet, polską nastolatkę mieszkającą na Isle of Wight ze swoją samotną matką. Pracuje w pracy, której nienawidzi, dąsie się w szkole i generalnie zdaje się nie cierpieć jej życia. Ale od czasu do czasu śpiewa przy otwartym mikrofonie. Ma ona naprawdę przepiękny głos. Fanning wykonała swój własny śpiew i wykonuje fenomenalną pracę z muzyką, udowadniając, że potrafi praktycznie wszystko. To jeden z tych obskurnych barów, w których osoba na scenie ma szczęście jeśli chociaż jeden z członków publiczności klaska. To nie jest Ally w klubowym spotkaniu Jacksona Maine, jak w Narodziny Gwiazdy. To młoda dama wyrażająca się przed publicznością, która ledwo daje radę. Tylko że faktycznie jedna osoba tylko klaszcze.

Może się to wydarzyć, gdy sugeruję, że Fanning po prostu się uśmiecha, ale prawda jest taka, że ​​chciałbym, żeby ktoś pozwolił jej zrobić coś więcej. Zwłaszcza wśród młodych, kierujących się estetyką, świadomych wibracji reżyserów. Obracają głowy w każdym momencie wzruszenia. Na każde załamanie lub moment uniesienia, jak gdyby taki pokaz byłby zbyt chybotliwy, oczywisty lub roztrzaskał atmosferę występu. Wymieniłem konkretne filmy, jeśli którekolwiek z nich okazały się w ogóle niezapomniane.

Co sądzicie o filmie Moja gwiazda: Teen Spirit?

A co ze światem Violet? W całym filmie Violet zestawia się korzystnie z dziewczynami z większą pewnością siebie, mocniejszymi głosami, ciemniejszą skórą, większą chęcią do radości. Jest trio z grupy dziewczyn ozdobione srebrnymi cekinami, performerka o imieniu Angel X, która nosi czerwoną perukę i skrzydła. Wszystko to, doszliśmy do wniosku, jest beznadziejnie fałszywe obok bezbronnej pustki Violet. Bohaterka Violet może być zielona jako performerka, ale przynajmniej nie wygląda na to, żeby próbowała. Ten pomysł jest beznadziejny, a opieka jest tandetna. Jest jedną z najbardziej ukradkowych destrukcyjnych historii, które wielokrotnie opowiadamy o biznesie rozrywkowym, a właściwie o każdym innym przedsięwzięciu o niskim wskaźniku sukcesu i wysokiej cenie.

Ta osoba to emerytowany śpiewak operowy Vlad (Zlatko Buric), który rozpoznaje talent Violet. Violet prosi Vlada, aby został jej menedżerem i opiekunem, bojąc się poprosić mamę o pomoc. Próbuje na koncert i przechodzi przez pierwsze kilka rund, co oznacza, że ​​udaje się do Londynu na transmisję telewizyjną na żywo, w którym to momencie kraj zdecyduje o swoim losie. Violet jest wyraźnie utalentowana i szybko zmuszona jest poruszać się po głębokich wodach zbliżającej się sławy, aby upewnić się, że jej kariera się nie skończy, zanim się zacznie.

Największy problem z całego filmu Moja gwiazda: Teen Spirit CDA dotyczy stawek. Nie poznajemy Violet na tyle dobrze, by martwić się jej losem. Bardzo lubię Elle Fanning, a ona nie robi nic złego tutaj, przynosząc więcej głębi i charyzmy tej części, niż większość innych aktorek, ale Minghella nigdy nie dowiaduje się, jak nas zainwestować w historię Violet. Jest to rodzaj opowiadania, do którego przygnębiające jest słowo „rodzajowy”. Violet to sympatyczna postać, zwłaszcza w rękach jednej z naszych najbardziej lubianych aktorek, ale to dosłownie o wszystkim, co ma do zaoferowania film Teen Spirit.

Moja gwiazda: Teen Spirit
Oryginalny tytuł Teen Spirit
Ranking IMDb 6.1 7,240 głosów
Ranking TMDb 6.5 26 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Moja gwiazda: Teen Spirit online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Moja gwiazda: Teen Spirit online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Moja gwiazda: Teen Spirit nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Moja gwiazda: Teen Spirit na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono13