Monos – oddział małp - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Monos – oddział małp

Monos – oddział małp

103 Min.R
Twoja ocena: 0
5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Monos – oddział małp online?

Ta druga fabuła autorstwa kolumbijsko-ekwadorskiego pisarza i reżysera Alejandro Landesa. Cały film Monos – oddział małp to oszałamiająca bajka o dziecięcych żołnierzach. Taka bajka, która pogrąża publiczność w zanurzającym się świecie wojny i okresu dojrzewania. Film ma wspaniałą młodą obsadę, która w tym filmie spisuje się znakomicie. Młode pokolenie aktorskie rośnie bardzo szybko i zastępują niesamowite gwiazdy. Czyli można powiedzieć, że mamy godnych następców. Natomiast w filmie Dżentelmeni 2020 jest zupełnie inaczej. Tutaj tak młoda obsada nie zdała by egzaminu.

Film Monos – oddział małp jednocześnie utrzymuje niepewność, napięcie, zachwyt i koszmar w jednym. Wysublimowana saga o dzieciach-żołnierzach odkrywających własne serca ciemności w nienazwanej, nieokiełznanej dziczy Ameryki Łacińskiej. Monos przedstawia brzydką rzeczywistość w kategoriach tak głęboko paradoksalnych, że staje się sur-realnością. Niestety takie są czasy, szczególnie w tamtych rejonach. Dzieci od początku są szkolone przez kartele czy inne służby wojskowe na wojowników. Nie koniecznie tych dobrych, Od najmłodszych lat uczą się strzelać, walczyć i nie tylko. Można by rzec, że to Rambo: Ostatnia Krew. Czyli jak widać musi być tam ostro, skoro porównuję ich do tego.

cały film Monos – oddział małp cda zalukaj filiser

Przerażająca rzeczywistość

Film rozpoczyna się odległym szczycie góry, gdzie grupa nastolatków gra w piłkę z zasłoniętymi oczami. Są to tytułowe Monos, nawiązuje do greckiego słowa. Od dziecka odpowiedni ludzie wpajają im hasło, że organizacja to ich rodzina! Ich głównym zadaniem jest pilnowanie Doctory. To amerykański więzień, którego przetrzymują najprawdopodobniej dla okupu. Ale dzieci są bardziej podekscytowane perspektywą nowego przeżycia. Robią to, ponieważ myślą, że da im to chwałę i uznanie w oczach organizacji. Natomiast jak wiecie to jest zwykłe pranie mózgu młodym ludziom. To nic więcej jak wysługiwanie się młodocianymi.

Zagubieni chłopcy, którzy noszą postrzępione ubrania są zaopatrzone w karabiny maszynowe. Mają przewieszone karabiny przez kościste ramiona. W filmie możemy zobaczyć takie postacie jak Rambo (Sofia Buenaventura), Bum Bum (Sneider Castro), Lady (Karen Quintero), Dog (Paul Kubides), Wolf (Julian Giraldo) i Bigfoot (Moises Arias). Na mglistym szczycie góry czuwają nad jednym więźniem, białym amerykańskim inżynierem, którego nazywają Doctora (Julianne Nicholson). Natomiast widzimy jak sytuacja się ciągle zmienia. Nigdy nie chciałbym być w skórze takich osób.

Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Oryginalny tytuł Monos
Ranking IMDb 7.4 4,680 głosów
Ranking TMDb 7.3 28 głosów
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Projekt Koliber
Oficer i szpieg (J’accuse) 2019
Bajecznie bogaci Azjaci
John Wick 3
Pralnia 2019
Plagi Breslau
Groźne kłamstwa 2020
Feel the Beat
Król 2019
Małe kobietki
Untogether 2019
Alita: Battle Angel
×
Życzymy miłego seansu!