What's happening?

Monos – oddział małp ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 139

Monos – oddział małp

Monos – oddział małp online

Sep. 05, 2019Colombia103 Min.R
Twoja ocena: 0
5 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Monos – oddział małp online?

Ta druga fabuła autorstwa kolumbijsko-ekwadorskiego pisarza i reżysera Alejandro Landesa. Cały film Monos – oddział małp to oszałamiająca bajka o dziecięcych żołnierzach. Taka bajka, która pogrąża publiczność w zanurzającym się świecie wojny i okresu dojrzewania. Film ma wspaniałą młodą obsadę, która w tym filmie spisuje się znakomicie. Młode pokolenie aktorskie rośnie bardzo szybko i zastępują niesamowite gwiazdy. Czyli można powiedzieć, że mamy godnych następców. Natomiast w filmie Dżentelmeni 2020 jest zupełnie inaczej. Tutaj tak młoda obsada nie zdała by egzaminu.

Film Monos – oddział małp jednocześnie utrzymuje niepewność, napięcie, zachwyt i koszmar w jednym. Wysublimowana saga o dzieciach-żołnierzach odkrywających własne serca ciemności w nienazwanej, nieokiełznanej dziczy Ameryki Łacińskiej. Monos przedstawia brzydką rzeczywistość w kategoriach tak głęboko paradoksalnych, że staje się sur-realnością. Niestety takie są czasy, szczególnie w tamtych rejonach. Dzieci od początku są szkolone przez kartele czy inne służby wojskowe na wojowników. Nie koniecznie tych dobrych, Od najmłodszych lat uczą się strzelać, walczyć i nie tylko. Można by rzec, że to Rambo: Ostatnia Krew. Czyli jak widać musi być tam ostro, skoro porównuję ich do tego.

cały film Monos – oddział małp cda zalukaj filiser

Przerażająca rzeczywistość

Film rozpoczyna się odległym szczycie góry, gdzie grupa nastolatków gra w piłkę z zasłoniętymi oczami. Są to tytułowe Monos, nawiązuje do greckiego słowa. Od dziecka odpowiedni ludzie wpajają im hasło, że organizacja to ich rodzina! Ich głównym zadaniem jest pilnowanie Doctory. To amerykański więzień, którego przetrzymują najprawdopodobniej dla okupu. Ale dzieci są bardziej podekscytowane perspektywą nowego przeżycia. Robią to, ponieważ myślą, że da im to chwałę i uznanie w oczach organizacji. Natomiast jak wiecie to jest zwykłe pranie mózgu młodym ludziom. To nic więcej jak wysługiwanie się młodocianymi.

Zagubieni chłopcy, którzy noszą postrzępione ubrania są zaopatrzone w karabiny maszynowe. Mają przewieszone karabiny przez kościste ramiona. W filmie możemy zobaczyć takie postacie jak Rambo (Sofia Buenaventura), Bum Bum (Sneider Castro), Lady (Karen Quintero), Dog (Paul Kubides), Wolf (Julian Giraldo) i Bigfoot (Moises Arias). Na mglistym szczycie góry czuwają nad jednym więźniem, białym amerykańskim inżynierem, którego nazywają Doctora (Julianne Nicholson). Natomiast widzimy jak sytuacja się ciągle zmienia. Nigdy nie chciałbym być w skórze takich osób.

Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Monos – oddział małp
Oryginalny tytuł Monos
Ranking IMDb 7.0 12,137 głosów
Ranking TMDb 7.3 28 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Monos – oddział małp online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Monos – oddział małp online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Monos – oddział małp nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Monos – oddział małp na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono3