What's happening?

Mortal Kombat (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Mortal Kombat (2021)

Mortal Kombat (2021)

Apr. 07, 2021AustraliaR
Twoja ocena: 2
6.5 4 głosy

Reżyser

Obsada

Lewis Tan isCole Young
Cole Young
Jessica McNamee isSonya Blade
Sonya Blade
Tadanobu Asano isLord Raiden
Lord Raiden
Mehcad Brooks isMajor Jackson 'Jax' Briggs
Major Jackson 'Jax' Briggs
Ludi Lin isLiu Kang
Liu Kang
Ng Chin Han isShang Tsung
Shang Tsung
Joe Taslim isBi-Han / Sub-Zero
Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada isHanzo Hasashi / Scorpion
Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang isKung Lao
Kung Lao

Gdzie oglądać cały film Mortal Kombat (2021) online?

Oczywistym faktem jest, że kiedy myślisz o Mortal Kombat, to od razu masz przed oczami grę. To pełne drastycznych scen walki na śmierć i życie. Jestem pewny, że każdy zna Mortal Kombat i bohaterów, którzy tam się znajdują. To trzy razy lepsza historia niż Tekken. Reżyser Simon McQuoid w związku z nadchodzącym ponownym uruchomieniem filmu inspirowanego grami wideo, ma wiele znaczeń. Krew reprezentuje rodzinę i to, kim jesteśmy. To właśnie jego słowa, które mają zastosowanie w tym filmie online. Bez zbytniego komplikowania, to, co zrobiliśmy, to użycie krwi w egzekucji. I zaczyna płynąć od samego początku. Dlatego właśnie jest to film tylko dla dorosłych. Nie ma tak takich scen jak w filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. To chyba oczywiste dlaczego.

Pierwszy zwiastun zupełnie nowego filmu Mortal Kombat zadebiutował w zeszłym tygodniu. Jeśli jesteś choć fanem serii gier wideo, na których film się opiera, w tym zwiastunie jest wiele do polubienia. To będzie film z oceną R, co oznacza, że ​​cała przemoc, która była znakiem firmowym, która była niegdyś kontrowersyjna, będzie częścią filmu i na pewno widzieliśmy to w zwiastunie tej produkcji. Zwiastun zawiera sekwencję, w której ulubiony przez fanów Sub Zero rani swojego przeciwnika, powodując wytrysk krwi. Jak możecie sobie wyobrazić, Sub Zero włada lodem, dlatego następnie zamraża i dźga swojego przeciwnika. To nastrój w stylu Mortal Kombat. Pełen przemocy film, który moim zdaniem będzie jedną z lepszych produkcji online w 2021 roku. Wiele osób czeka też na film Dziewczyny z Dubaju. To może być niezła perełka.

Film Mortal Kombat to klasyk tak samo jak gra

mortal kombat 2021 online cda hd

Jeśli to nowe spojrzenie na Mortal Kombat, ujawnione na ekskluzywnych zdjęciach EW, jest krwawym wszechświatem, to McQuoid mówi, że ostrze kunai leży w jego centrum. Jest to charakterystyczna broń ulubionej przez fanów postaci z gry Hanzo Hasashi, a.k.a. Scorpiona. Tutaj Scorpiona gra gwiazda Wolverina, czyli Hiroyuki Sanada. Pojawiła się pewna ciekawostka. Ekipa filmowa zrobiła trochę badań i okazało się, że kunai to tak naprawdę starożytne japońskie narzędzie ogrodnicze. Trochę to dziwne ale tak to już jest. Cieszy mnie fakt, że ekipa potrafi skupić się na tym co robi i porządnie zagłębić w niektóre fakty.

Mój problem nie dotyczy zwiastuna Mortal Kombat, chociaż są pewne wskazówki, co mnie tam martwi. Wraz ze zwiastunem pojawiło się oficjalne streszczenie sztuczki i to mnie naprawdę martwi. Boje się, że trailer trochę za dużo nam zaspoiletrował. Mortal Kombat (2021) online powinno jednak i tak zaskoczyć wszystkich fanów. Zamiast po prostu organizować turniej walki, aby zobaczyć, kto jest najlepszy w mordowaniu ludzi, wszystkie różne i odmienne postacie Mortal Kombat otrzymują prace, które wyjaśniają, dlaczego i jak wszyscy są połączeni. To dość ciekawa opcja. Ja chętnie dowiem się jak to wygląda.

Lepiej oglądać film online z lektorem czy z napisami?

mortal kombat cały film online cda zalukaj

Mortal Kombat, wyprodukowany przez Todda Garnera i Jamesa Wana zaczyna się od kluczowego fragmentu historii z oryginalnych gier. Krwawa bijatyka między klanami Hanzo i Bi-Han. Jestem ciekaw czy wersja hiszpańska będzie tak samo dobra jak film The King’s Man: La primera misión. Dziesięciominutowa sekwencja otwierająca rozpoczyna się w feudalnej Japonii, na długo przed tym, jak ci wojownicy władali nadprzyrodzonymi zdolnościami jako Scorpion i Sub-Zero. Niestety ale kończy się dość paskudną walką wręcz. Jest tam bardzo dużo przemocy. To dlatego pierwszy film fabularny obsadził Sanadę i Taslim, dwóch aktorów znanych ze swoich umiejętności w sztukach walki. Hanzo jest liderem klanu ninja i jest silny, ale na początku jest spokojnym człowiekiem, który kocha swoją rodzinę.

Nie mogę się doczekać jak w końcu na nasz rynek wejdzie HBO Max, które zastąpi poprzednika, czyli HBO GO. Tak samo oczekuję premiery platformy Disney+. To będzie idealny przełom i posiadając pakiet Netflix, Amazon Prime, HBO Max i Disney+ będziemy mieli dosłownie wszystko. Fantastyczne premiery, niesamowite produkcje. WarnerMedia ogłosiło, że w czerwcu wprowadzi tańszy pakiet zawierający reklamy. To będzie ciekawa alternatywa dla użytkowników. Aczkolwiek wątpię, że ktoś z nas lubi reklamy. Ten pakiet usunie również premiery kinowe pierwszego dnia. Będzie je można zobaczyć dopiero później i to z reklamami. Oznacza to, że każdy, kto chce oglądać filmy takie jak Diuna (Dune) w HBO Max, będzie musiał zapłacić za pełną wersję bez reklam. WarnerMedia ogłosiła, że najlepsze produkcje w 2021 roku, w tym filmy takie jak Godzilla vs.Kong, Mortal Kombat i Diuna, zostaną również wydane w HBO Max tego samego dnia, w którym pojawią się w kinach. To niesamowita opcja.

Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Mortal Kombat (2021)
Oryginalny tytuł Mortal Kombat
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Śledztwo Spensera
Scooby-Doo! 2020
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Dragon Ball Super: Broly
xXx – Reaktywacja
Zabójcze maszyny
Godzilla II: Król potworów
Black and Blue
Shazam!
Poniżej zera
Sicario 2: Soldado
Bliźniak (Gemini Man) 2019