Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

80 Min.R
Twoja ocena: 0
10 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge online?

Cały film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge oferuje nowe spojrzenie na znaną historię świata Mortal Kombat. Znacie pewnie ten świat z gier albo nawet z filmów. Oczywiście Skorpion odgrywa tutaj kluczową rolę. Film zaczyna się od pokazania tragedii, która sprawiła, że ​​Skorpion stał się właśnie tym, kogo wszyscy znamy. Mimo to ten animowany film jest pełen makabrycznej przemocy i lekceważącego uroku, który sprawił, że Mortal Kombat była tak brutalną rozkoszą przez te wszystkie lata. Zdecydowanie kobiety nie będą chciały obejrzeć z nami tego filmu, więc dla nich polecam I Still Believe online. Tam przemocy nie ma. No chyba, że są wśród nas kobiety, które wychowały się na fatality i Mortal Kombat!

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge online to godna adaptacja klasycznej gry wideo. Poprzednia akcja na żywo i animowane iteracje nie były tak krwawe jak ta produkcja. Scorpion’s Revenge rozkoszuje się rzezią. A przecież o to chodzi w tym wszystkim. Brutalne ruchy kończące i niesamowite kombinacje walk są z powodzeniem odtwarzane. Jest tylko tyle humoru, by złagodzić przemoc. Fani Mortal Kombat będą się świetnie bawić. Fani pewni znają fabułę dokładnie, ale przedstawimy ją jeszcze raz dla tych co nie wiedzą. W starożytnej Japonii Hanzo Hasashi (Patrick Seitz) wpadł w zasadzkę bezlitosnej Lin Kuei. Jego wioska i wszystko, co kocha, zostaje zniszczone przez Sub-Zero (Steve Blum).  Zaczyna się bardzo ciekawie. Jednak filmy online w takiej postaci to coś wspaniałego.

Idealna animacja dla fanów Mortal Kombat

W chwili obecnej Lord Raiden (Dave B. Mitchell), obrońca królestwa Ziemi, przygotowuje swojego mistrza. Liu Kang (Jordan Rodrigues) przez całe życie szkolił się na nadchodzące wyzwanie. Raiden wie, że będzie potrzebował pomocy, jeśli Ziemia ma przetrwać. Jak już wspomnieliśmy cały film zaczyna się od pokazania nam ludzkiej strony Skorpiona oraz tragicznego powodu, dla którego chce się zemścić. W miarę rozwoju wydarzeń film zaczyna uderzająco przypominać film Bloodshot. Można powiedzieć, że Skorpion zamienia się w maszynę do zabijania, która niszczy każdego, kto stanie mu na drodze. Akacja jest po prostu świetna, a ruchy dograne wręcz idealnie.

Hanzo Hasashi budzi się w piekielnym Netherrealm. Żaden demon nie może pokonać swojej zaciekłej nienawiści do Sub-Zero. Daje mu szansę na zemstę jako Skorpion. Tymczasem na Ziemi Raiden łączy okrutną Sonyę Blade i niezdarną gwiazdę filmową Johnnego Cage’a. Chce aby Ci bohaterowie połączyli się z Liu Kangiem. Podróżują na wyspę oddzielającą królestwa. Raz w życiu zły czarownik Shang Tsung (Artt Butler) organizuje turniej na śmierć i życie, czyli klasyczny Mortal Kombat. Jeśli królestwo zwycięży dziesięć razy pod rząd, pozostałe królestwa zostaną podbite. Netherrealm jest u progu wiecznej dominacji. Zapraszamy na drugi najciekawszy turniej na ziemi. Oczywiście ten pierwszy to turniej Dragon Ball Super online. Tego chyba nie musiałem mówić.

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Oryginalny tytuł Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Ranking IMDb 7.7 934 głosów
Ranking TMDb 7.3 16 głosów

Reżyser

Obsada

Joel McHale isJohnny Cage (voice)
Johnny Cage (voice)
Jennifer Carpenter isSonya Blade (voice)
Sonya Blade (voice)
Jordan Rodrigues isLiu Kang (voice)
Liu Kang (voice)
Patrick Seitz isHanzo Hasashi / Scorpion (voice)
Hanzo Hasashi / Scorpion (voice)
Steve Blum isSub-Zero (voice)
Sub-Zero (voice)
Artt Butler isShang Tsung / Lin Kuei Assasin (voice)
Shang Tsung / Lin Kuei Assasin (voice)
Darin De Paul isQuan Chi (voice)
Quan Chi (voice)
Robin Atkin Downes isKano / Shinnok (voice)
Kano / Shinnok (voice)
Dave B. Mitchell isRaiden / Lin Kuei Warrior (voice)
Raiden / Lin Kuei Warrior (voice)
Ike Amadi isJax Briggs (voice)
Jax Briggs (voice)
Udostępniono13

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Thor: Ragnarok
Toy Story 4
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
SpongeBob Film: Na ratunek
Jumanji: Następny poziom
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Marona – psia opowieść
Naprzód 2020
Hobbit: Niezwykła podróż
Shazam!
Angry Birds Film 2