What's happening?

Moxie (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Moxie (2021)

Moxie (2021)

Mar. 03, 2021USA111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Amy Poehler
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Moxie (2021) online?

Film Moxie spełnia moje oczekiwania. Fabuła jest ciekawa i dynamiczna. Vivian to z pozoru nieśmiała 16-latka, która zawsze wolała się nie wychylać. Jednak gdy w szkole pojawia się nowa uczennica, Vivian jest zmuszona to zmienić. Musi zwrócić uwagę chłopakom, którym wszystko uchodzi płazem. Wtedy dochodzi do wniosku, że ma tego dosyć. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki Vivian anonimowo publikuje „Moxie”. To właśnie tutaj demaskuje występki i uprzedzenia panujące w szkole, czym niespodziewanie wznieca rewolucję. Oczywiście to ona stoi na jej czele, Vivian nawiązuje nowe przyjaźnie ze zwolenniczkami i zwolennikami ruchu, który wznosi się ponad podziały szkolnych przyjaźni. Wiele osób jednak czeka na film Mortal Kombat. To chyba najbardziej wyczekiwana produkcja tego roku.

Młodzi ludzie wspólnie uczą się, w jaki sposób radzić sobie z blaskami i cieniami szkolnego życia. Cały film to opowieść o odwadze przekazywanej z matki na córkę. Cieszy mnie powrót Amy Poehler na stanowisko reżyserskie. Jak zobaczyłem, że to ona jest odpowiedzialna za film to wiedziałem, że to musi się udać. Zaadaptowany przez scenarzystów Tamarę Chestnę i Dylana Meyera z przebojowej powieści Jennifer Mathieu. Książkę możecie znaleźć jako ebook pdf.  Ci z Was, którzy czytali książkę będą po prostu zachwyceni. Nic dziwnego bo film ma bardzo dobre opinie krytyków filmowych na całym świecie.

Macie w sobie tyle odwagi?

moxie cały film online cda hd

Przejdźmy więc do fabuły filmu. Vivian (Hadley Robinson) i jej najlepsza przyjaciółka Claudia (Lauren Tsai) to niby zwykłe nastolatki. Wszystko w szkole wydaje się być takie samo. Mam na myśli okropne rankingi, w których wszystkie dziewczęta w szkole są oceniane według ich cech fizycznych. Oczywiście te rankingi są prowadzone przez męską część.  W końcu pojawia się nowa koleżanka Lucy (Alycia Pascual-Peña). To ona daje bodziec naszej głównej bohaterce do działania. To właśnie ona obudziła w niej moc i odwagę, którą miała jej matka. Ale o tym wspominaliśmy już wyżej. Cały film Moxie online wprowadza coś niesamowitego do świata filmów.

Hadley Robinson gra główną bohaterkę filmu. Uznana jest za „najbardziej posłuszną” na liście sporządzonej przez licealistów. Vivian akceptuje, a nawet spodziewa się tego rodzaju codziennego seksizmu. Do czasu. Wydaje się, że wszyscy tutaj akceptują to wszystko. Nawet dyrektor Shelly, uśmiechnięta Marcia Gay Harden, która postrzega to jako po prostu trochę licealnej zabawy. Lisa (Amy Poehler) to matka naszej bohaterki. Jest feministką i mówi jej, że kiedy miała 16 lat, obchodziło ją tylko zawojowanie świata. Miała w sobie tą buntowniczą siłę, którą teraz przeniosła na córkę. Jestem ciekaw czy spodoba Wam się film Tydzień życia, który pojawił się ostatnio na platformie VOD.

Film Moxie online lepiej oglądać z napisami, niż z lektorem

moxie 2021 online

Matka Vivian przyznaje się do popełnienia błędów. Zapewnia też Vivian, że niczego z tego nie żałowała. Kiedy Vivian znajduje artykuł swojej matki to postanawia walczyć z endemicznym seksizmem i zastraszaniem w swojej szkole własnym pomysłem. I to właśnie w tym momencie rodzi się bunt i gniew. Lucy przeciwstawia się szkolnemu idolowi futbolu Mitchellowi (Patrick Schwarzenegger). Vivian właśnie wtedy przyłącza się do tej walki.  Aczkolwiek robi to anonimowo. Matka byłaby z niej dumna. Nosi starą walizką wypełnioną pozostałościami przeszłości jej matki i potajemnie rozprowadza swój „zin” po łazienkach i korytarzach. Wkrótce cała szkoła pyta się Kim jest Moxie? Tą akcją zainspirowała resztę dziewczyn do walki z seksizmem, czyli wszystko poszło po jej myśli.

Wśród współczujących mężczyzn jest nauczyciel języka angielskiego. Pan Davies (Ike Barinholtz) i Seth (Nico Hiraga) są zafascynowani tym wszystkim. Rockport High to zupełnie inna szkoła niż Riverdale, Rydell czy którakolwiek ze szkół, do których uczęszczają nastolatki w Hollywood. Choć Moxie na podstawie tytułowej powieści Jennifer Mathieu nie idzie na marne, ma serce na właściwym miejscu. I to właśnie idealna pozycja dla młodych ludzi. Muszą zobaczyć to na własne oczy i przede wszystkim nie bać się w swoim życiu. Jak wiecie przez social media każdy nabiera dziwnej odwagi pisania w Internecie. Niestety ale nie przekłada się to na życie codzienne.

Moxie (2021)
Moxie (2021)
Moxie (2021)
Moxie (2021)
Oryginalny tytuł Moxie
Ranking IMDb 6.7 12,628 głosów
Ranking TMDb 7.5 338 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Moja gwiazda: Teen Spirit
Wilcze echa
Last Christmas 2019
Dunkierka
Enola Holmes 2020
Midway 2019
Jak najdalej stąd
Mój przyjaciel szpieg
O wszystko zadbam
Wasp Network
Gang zwierzaków
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!