X-Men: Mroczna Phoenix - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
X-Men: Mroczna Phoenix

X-Men: Mroczna Phoenix

Jun. 05, 2019USAPG-13
Twoja ocena: 0
6.7 10 głosów
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film X-Men: Mroczna Phoenix online?

W środę ukazał się ostatni zwiastun X-Men: Mroczna Phoenix. Dając nam kolejne spojrzenie na Jean Grey’s (Sophie Turner) zejście w ciemność. Co wydaje się być wielkim finałem sagi X-Men. Podczas gdy śledzenie kina dla filmu jest najniższym spośród wszystkich filmów X-Men w ciągu ostatnich 19 lat. Dark Phoenix, który wyznacza debiut reżyserski długoletniego scenarzysty i producenta, Simona Kinberga, ma mnóstwo buzz w CinemaCon kilka tygodni temu. Być może czeka nas kilka niespodzianek i odpowiednia ostatnia rata, jeśli ten szum utrzyma się. Chociaż najnowszy zwiastun przetwarza mnóstwo materiałów z poprzednich dwóch, otrzymujemy kilka istotnych szczegółów, które sugerują nowy kąt posiadania przez Jeana Grey mocy Phoenix.

The Phoenix Force, stworzony przez Chrisa Claremonta i Dave’a Cockruma, po raz pierwszy pojawił się w Uncanny X-Men nr 101 w 1976 roku. Podczas gdy siła jest najbardziej związana z Jean Grey i słynną fabułą Dark Phoenix Saga. Phoenix Force zbudowała długa i piętrowa historia w Marvel Universe przez dziesięciolecia. Wiele mutantów posiadało Siły Feniksa sięgające epoki kamienia ziemskiego. Gdzie jeden mutant służył w najwcześniejszym wcieleniu Mścicieli, wraz z młodym bogiem, Odinem. Kosmiczna istota, Siła Feniksa jest manifestacją życia i pasji. Jest centrum wszystkich form mentalnych mocy, od telepatii, telekinezy, mentalnych projekcji, które istnieją w wieloświecie Marvela.

Wydaje się całkiem dobry

Tak, to całkiem spora sprawa. Ale poza tym, że jest to tylko centralna siła energii, Moc Feniksa ma moc niszczenia i odbudowywania całych obszarów wszechświata. Dokonując oceny tego, co jest archaiczne i niepotrzebne dla przetrwania wszechświata, aż w końcu cały wszechświat zostanie zniszczony w płomieniach i odbudowany w coś nowego z popiołów. W związku z tym, że 20th Century Fox zostanie przejęty przez Disneya, a X-Men, jak już wiemy, dobiega końca. Ten Phoenix Force powinien znaleźć się w centrum zakończenia tego starego wszechświata. Ale zanim do tego dojdzie, warto zastanowić się nad miejscem Phoenix Force w obecnej serii X-Men.

Kiedy ostatnio widzieliśmy Phoenix Force na ekranie, w X-Men: The Last Stand (2006), traktowano go jako alternatywną tożsamość, którą zamknął Jean (Famke Janssen). W tej linii czasu Feniks był chorobą psychiczną, psychozą używaną jako broń. Jest to interesująca trasa, ale łuk Jeana cofnął się do fabuły lekarstwa w filmie, który wydawał się połączony w dwa filmy. Fani X obawiali się, że Dark Phoenix będzie podróżował tą samą trasą, ale zwiastuny sugerują, że nowe umiejętności Jeana będą skupione i kosmiczne, choć może nie tak kosmiczne, jak w komiksach.

Jak ujawnia najnowszy zwiastun, Jean otrzymuje od uczniów w szkole Xaviera (James McAvoy) pseudonim ?Phoenix?, a nie jest to wynik nazwy istoty, którą w sobie posiada. Rodzi to pytanie, jak dokładnie Dark Phoenix poradzi sobie z tą siłą. Czy będzie to po prostu potężna forma energii, podobnie jak promienie kosmiczne Fantastycznej Czwórki? Czy będzie to samoświadoma jednostka z własnym napędem? Odpowiedź może leżeć w postaci Jessiki Chastain.

To będzie coś pięknego

Odkąd Chastain dołączył do filmu w 2017 roku, fani spekulowali, kto może grać. Wielu przypuszczało, że gra Shi’Ar Empress Lilandra Neramani. Postawiłem własne zakłady na pasożytniczą bliźniaczą Cassandrę Nova Xaviera. Ale prawdziwa odpowiedź mogła być przed nami przez cały czas. Kim jesteś? Jean pyta postać Chastaina. Kto odpowiada kolejno: Lepsze pytanie brzmi, kim jesteś? Być może odpowiedź na tożsamość postaci Chastaina leży w Jean, dosłownie. Później w przyczepie Chastain mówi: ?Ta moc zniszczyła wszystko, z czym kiedykolwiek się zetknęła. Aż do ciebie. 

Wydaje się możliwe, że postać Jessiki Chastain jest Siłą Feniksa, a przynajmniej psychiczną manifestacją Siły Feniksa. Istota dała kształt poza własnym umysłem. Postać tę widzieliśmy tylko wtedy, gdy jest z Jeanem. Co nie tylko sugeruje, że nie jest ona niezależnym zagrożeniem, ale że Jean może być jedynym, który może ją zobaczyć. Gdyby tak było, Dark Phoenix mógł znaleźć sposób na pomyślne połączenie szalonych kosmicznych sił Wszechświata Marvela z uziemionymi badaniami psychologicznymi, które stanowiły dużą część tej serii X-Men.

Chociaż zrozumiałe jest, że fani mogą być trochę zmęczeni widząc fabułę Feniksa opowiedzianą w tej serii. X-Men: Mroczna Phoenix sugeruje o wiele bardziej satysfakcjonujące spojrzenie na historię. Nie tylko to, ale sposób, w jaki wydaje się, że siły Feniksa są tutaj wykorzystywane. Nie to powstrzyma MCU przed ponownym zagłębieniem się w przyszłość. W sposób, który wykorzystuje wszystkie rasy obcych i starożytne cywilizacje w jego sprzedaż. W komiksach Phoenix Force przybierało wiele form i służyło różnym historiom. Wydaje się, że to samo wkrótce zostanie powiedziane o jego miejscu w filmie.

X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
X-Men: Mroczna Phoenix
Oryginalny tytuł Dark Phoenix
Ranking IMDb 5.8 146,321 głosów

Reżyser

Obsada

Sophie Turner isJean Grey / Dark Phoenix
Jean Grey / Dark Phoenix
James McAvoy isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Michael Fassbender isErik Lensherr / Magneto
Erik Lensherr / Magneto
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Jessica Chastain isLilandra Neramani
Lilandra Neramani
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
Evan Peters isPeter Maximoff / Quicksilver
Peter Maximoff / Quicksilver
Tye Sheridan isScott Summers / Cyclops
Scott Summers / Cyclops
Kodi Smit-McPhee isKurt Wagner / Nightcrawler
Kurt Wagner / Nightcrawler
Alexandra Shipp isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Udostępniono58
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Władca Pierścieni: Powrót Króla
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Rebelia 2019
Szybcy i Wściekli 5
Battlefield 2025
The Old Guard
Więzień labiryntu: Próby ognia
Torden (Mortal) 2020
Godzilla II: Król potworów
×
Życzymy miłego seansu!