Mulan 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Mulan 2020

Mulan 2020

120 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8.8 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Mulan 2020 online?

Po długiej historii udanego tworzenia legendarnych opowieści poprzez animację, Disney po prostu nie mógł się oprzeć pokusie odtworzenia swoich klasyków. Te przeróbki rozpoczęły się od Alicji w Krainie Czarów w 2010 roku. Od tego czasu stały się pełnowartościowym przedsięwzięciem kreatywnym, aby odtworzyć wiele bibliotek filmów animowanych, w tym Kopciuszek, Księga dżungli oraz Piękna i bestia. Jednak ludzie bardziej czekali na remake, który ukazał się w tamtym roku. Chodzi oczywiście o film Król Lew 2019. Kolejnym filmem, na który ludzie bardzo czekali jest wlaśnie animacja Mulan 2020

Cały film Mulan  nie będzie dostępny dla najmłodszych widzów. Film otrzymał ocenę PG-13. Nowe spojrzenie na klasykę Disneya uzyskało ocenę Amerykańskiego Stowarzyszenia Filmowców ze względu na sekwencje przemocy najwyraźniej przedstawione w filmie. Wszystkie poprzednie filmy otrzymały ocenę G lub PG. Dla porównania dopiero najnowszy film Disneya Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara dostał ocenę PG-13. To pokazuje, że Mulan może faktycznie nas zaskoczyć. Nadchodząca produkcja Disneya Mulan 2020 ma być epicką sztuką walki na pełną skalę, która chce się umiejscowić dalej od swojego animowanego klasyka niż poprzednie wersje. Jednak spora liczba widzów jest też ciekawa innej produkcji. Mianowicie chodzi o film Eastern, który jest niesamowicie specyficzny.

To może być jeden z lepszych remaków od Disneya

Mulan odchodzi od modelu poprzednich przeróbek, takich jak Aladyn, czy Kopciuszek. W przeciwieństwie do innych zwiastuny Mulan przedstawiały film bez jego słynnych numerów muzycznych i usunęły niektóre postacie z oryginalnej animowanej wersji z 1998 roku. Na pewno zabraknie Mushu, czyli smoczego towarzysza Mulan, któremu głos udzielił Eddie Murphy. W dwóch zwiastunach mogliśmy zobaczyć historię młodej Chinki, która zajmuje miejsce ojca, by walczyć o swój kraj. Pierwsze spojrzenie umacnia pomysł, że film przyjmuje bardziej dojrzałe podejście. Fajnie po tylu latach będzie zobaczyć jedną ze swoich ulubionych bajek w wersji dla lekko dorosłych.

Biorąc pod uwagę osiągnięcia poprzednich rekamów może być naprawdę ciekawie. Zresztą widać to po ciekawej obsadzie. Liu Yifei występuje w roli Mulan. Natomiast Donnie Yen, Jet Li, Gong Li, Jason Scott Lee, Yoson An, Utkarsh Ambudkar, Ron Yuan, Tzi Ma, Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei, Nelson Lee i Chum Ehelepola dopełniają tą ciekawą obsadę . Za reżyserię filmu odpowiada oczywiście Niki Caro, z udziałem Chrisa Bendera, Jasona Reeda i Jake’a Weinera. Z takimi nazwiskami film musi być po prostu dobry. Myślę, że jest godny polecenia.

Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Mulan 2020
Oryginalny tytuł Mulan

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Udostępniono32

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Hotel Mumbaj
Ant-Man i Osa
Sully
Mrok 2018
Tajemnica anioła
Ukryte życie
Irlandczyk 2019
Alita: Battle Angel
Operacja bracia
Piranie 2019
Black and Blue
Doom: Annihilation