Na noże (Knives out) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Na noże (Knives out)

Na noże (Knives out)

Nic tak nie zbliża rodziny jak morderstwo.131 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Gdzie oglądać cały film Na noże (Knives out) 2019 online?

Film Na noże online wprowadza nas w klan Thrombey, prowadzony przez Harlana (Plummer), światowej sławy pisarza kryminalnego. Ale kiedy znaleziono Harlana z podciętym gardłem, detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) prowadzi dochodzenie. Detektyw czuje, że to nie jest samobójstwo. Klimat jest zupełnie inny niż w filmie biograficznym Zenek 2020 online. Ale to nic dziwnego, bo ten drugi robiła polska telewizja o gwieździe discopolo. Jego podejrzenia prowadzą do kilku członków klanu. W tych podejrzeniach znajduje się jego córka Lindy (Jamie Lee Curtis), syn Walta (Shannon) i synowa Joni (Collette).

Fani serialu Gry o Tron się tutaj nie odnajdą. Robiąc krótką zasłużoną przerwę od twórczych ograniczeń wszechświata Gwiezdnych Wojen. W tym filmu Skywalker. Odrodzenie. Rian Johnson podarował nam cudownie przebiegłe ćwiczenie uwalniające, które pokazuje, jak wiele może osiągnąć bez Lucasfilm. Reżyser filmu Ostatni Jedi i wkrótce twórca zupełnie nowej trylogii Gwiezdnych Wojen jest wyznawanym przez siebie fanem tajemniczego autora. Udało mu się wymyślić współczesną wersję, która szanuje i rewiduje podgatunek. Innymi słowy jest to majstersztyk sztuki filmowej.

Film zapowiada się bardzo dobrze

Rian Johnson bawi się konwencjami filmowymi, przedstawiając nam tajemnicę w stylu Agathy Christie, która ma miejsce przede wszystkim w jednym miejscu, czyli pałacowej posiadłości Thrombey. Zawiera mnóstwo podejrzanych i lekko absurdalnego śledczego. Mimo że Johnson traktuje to poważnie, pojawia się brak szacunku, gdy reżyser zachęca widzów do śmiechu z wyświetlanych tropów. Moim zdaniem dzięki temu film jest unikalny.

Gotycki dom na środku wsi, bogata rodzina ze stosem problemów i, co najważniejsze, martwy patriarcha z fortuną do pozostawienia. Ale Johnson wie, że wiemy to aż za dobrze, i wiemy, że on też to wie, więc wie, że musi pracować o wiele ciężej, aby nas ogłupić. On wie więcej, niż nam się wydaje. Jego film Na noże online jest wyzwaniem dla dobrze wyszkolonych detektywów w fotelu, a oglądanie go i jego aktorów bawiących się regułami daje zawrotną radość. Pozostawia nas w ciemności, aby dowiedzieć się, dokąd to wszystko zmierza.

Lepiej oglądać z napisami czy z lektorem?

Przy tak gwiaździstym zespole nieuniknione jest, że niektórzy aktorzy będą mieli za mało roboty. Określenie konkretnych członków obsady byłoby w pewnym sensie spoilerem. Daniel Craig nigdy całkowicie nie wyrywa się z kaftana bezpieczeństwa ze swojej świadomie niedorzecznej roli. Moim zdaniem jest trochę zbyt sztywny ale Ana de Armas świeci, gdy zatrudniona pomoc pogrąża się w środku śledztwa w sprawie morderstwa. W retrospekcji elegancko gra starzejącego się patriarchę zasmuconego, że jego zepsute potomstwo stało się zbyt zależne od jego sukcesu. W najlepszych swoim filmach Johnson umie połączyć swoją miłość do dekonstrukcji gatunku z tego rodzaju emocjonalnym nurtem. To taka mieszanka rzemiosła i serca, czyli miłości do tego co robi.

Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Na noże (Knives out)
Oryginalny tytuł Knives Out
Ranking IMDb 7.9 308,495 głosów
Ranking TMDb 7.8 4,139 głosów

Reżyser

Rian Johnson
Reżyser

Obsada

Daniel Craig isBenoit Blanc
Benoit Blanc
Chris Evans isRansom Drysdale
Ransom Drysdale
Ana de Armas isMarta Cabrera
Marta Cabrera
Jamie Lee Curtis isLinda Drysdale
Linda Drysdale
Michael Shannon isWalt Thrombey
Walt Thrombey
Don Johnson isRichard Drysdale
Richard Drysdale
Toni Collette isJoni Thrombey
Joni Thrombey
Lakeith Stanfield isLieutenant Elliott
Lieutenant Elliott
Christopher Plummer isHarlan Thrombey
Harlan Thrombey
Katherine Langford isMeg Thrombey
Meg Thrombey
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Polityka 2019
Mrok 2018
Cóż za piękny dzień
Historia małżeńska
Psychobitch
Jezioro dzikich gęsi 2019
Blackbird 2020
Kłamstewko
Kwiaty miłości 2019
Zakochany bogacz
Grzeczni chłopcy
Zenek 2020
×
Życzymy miłego seansu!