Na ringu z rodziną - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Na ringu z rodziną

Na ringu z rodziną

108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Często kłócicie się z rodzinką?

Cały film Na ringu z rodziną przypomina niektórymi scenami komedie Sąsiedzi. Obecny film ma trochę tego samego humoru na poziomie krocza i tę samą bezwstydną autopromocję marki. Choć niestety nie ma w nim nic z niepowtarzalnego szaleństwa Davida Arquette’a. Ale z tej przyjemności jest mniej poczucia winy. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie najlepszy z 50 filmów dziwnych wyprodukowanych przez WWE. Filmów, które powstały Króla skorpiona z 2002 roku. Dwayne Johnson, który w tym roku zagrał też w filmie Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw jest w tym filmie całkiem zabawny.

Całkiem dobra ta komedia, pokazuje realia rodzinne

Film koncentruje się na Paige i bracie Zaku (Jack Lowden), który ma poważne aspiracje. Wszyscy są zachwyceni po tym, jak para wygrywa przesłuchanie, gdy WWE przyjeżdża do Londynu. Wydaje się, że ich marzenia naprawdę się spełniają. Zwłaszcza gdy mają szczęście spotkać się z Johnsonem, który szybko powraca na stadion jako The Rock. Jednak Paige musi pojechać sama na Florydę. Musi zostawić zdewastowanego Zaka. Z nową żoną (Hannah Rae) i dzieckiem nie może zaakceptować oczywistej porażki, która była celem jego życia.

Wychowując się w marzeniach o uderzeniu w amerykański świat, rodzeństwo zostaje znokautowane, gdy zostają zaproszeni na przesłuchanie do sławy WWE. Jedno odpowiednio nieśmiałe spotkanie z Dwayne’m Johnsonem później i poszukiwaczem talentów Vincem Vaughna. Ma wielkie nadzieje dla tej budzącej grozę młodej kobiety. Czy jej się to uda? Czy zostanie gwiazdą WWE? Zobaczcie sami.

Gdzie obejrzeć film Na ringu z rodziną online?

Scenariusz, często współpracujący z Rickiem Gervisem, który tutaj reżyseruje swoją drugą fabułę, nigdy nie odbiega daleko od znanego tryumfu najsłabszego szablonu, wykorzystując znaczną swobodę faktów, aby przedstawić czystszy, bardziej przyjemny dla tłumu pakiet. Ogólnie wszystko współgra ze sobą dobrze. Pomimo brytyjskiego środowiska w przeważającej części klasy robotniczej jest sprytny i odważny, z czasem wtrącającym się w nieokreślony humor. Jest kilka łysych, banalnych, manipulacyjnych elementów. Film przyznaje, że świat rozrywki zapaśniczej jest napisany dziwnym scenariuszem ale działa.

Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Na ringu z rodziną
Oryginalny tytuł Fighting with My Family
Ranking IMDb 7.1 37,683 głosów
Ranking TMDb 6.6 441 głosów

Reżyser

Obsada

Florence Pugh isSaraya
Saraya "Paige" Knight
Vince Vaughn isHutch Morgan
Hutch Morgan
Lena Headey isJulia
Julia "Sweet Saraya" Knight
Nick Frost isPatrick
Patrick "Rowdy Ricky" Knight
Jack Lowden isZak
Zak "Zodiac" Knight
James Burrows isRoy Knight
Roy Knight
Hannah Rae isCourtney
Courtney
Kim Matula isJeri-Lynn
Jeri-Lynn
Udostępniono19

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nieplanowane 2019
Deadpool
Ostatnie wakacje
Angry Birds Film 2
Kłamstewko
Skazani na Shawshank
Matthias & Maxime
Feel the Beat
Zakochany kundel 2019
Wymazać siebie
Superpies i Turbokot
Ultras 2020
×
Życzymy miłego seansu!