Nadzwyczajni 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Nadzwyczajni 2019

Nadzwyczajni 2019

114 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Nadzwyczajni 2019 online?

W filmie widzimy dwa stowarzyszenia, jeden prowadzony przez muzułmanina, a drugi przez Żyda. Opiekują się ludźmi zmarginalizowanymi, takimi jak ci z ciężkim autyzmem, którzy zostali odrzuceni przez system francuski. Dzieje się to wszystko w filmie Nadzwyczajni 2019. To gatunek miszmaszu, który jest równie niezręczny jak jego nazwa. Cały film wyreżyserowali Eric Toledano i Olivier Nakache. Duet zrobił kilka hitów takich jak film Nietykalni i przezabawny film końcowy C’est la Vie. Ich najnowsza oferta jest bardziej zbliżona do rozczarowania Sambą z 2014 roku. Jednak i tak widzowie czekają na film Osierocony Brooklyn. Filmie, w którym Omar Sy i Charlotte Gainsbourg próbowali połączyć dramat imigracyjny i romantyczne tropy komediowe. Niestety ten zabieg oczywiście się nie udał.

Otwierając drzwi do świata nastolatków i młodych dorosłych, którzy są głęboko autystyczni, Nadzwyczajni 2019 to wyraźnie osobisty film. Nakręcony poprzez prawdziwą przyjaźń Toledano i Nakache’a z jego poddanymi, dwoma niestrudzonymi dostawcami całodobowej opieki dla tych, którzy system odrzucił. Nadzwyczajni będą teraz siedzieć i czekać na wydanie we Francji pod koniec października i prawdopodobnie na rozdanie nagród. Jestem ciekaw jak widzowie ocenią ten film. Czy będzie to hit jak Joker czy Gemini man, czy niewypał jak Czarny Mercedes.

Kolejny remake wspaniałego klasyka

Cały film Nadzwyczajni 2019 korzysta z siły lokalnej gwiazdy Vincenta Cassela i Redy Kateb. W połączeniu z prawdziwym kątem fabularnym i wartością marki Toledano i Nakache, powinno to zapewnić przyzwoite wrażenia. Film ukazał się 23 października. Oba są oczywiście prawdziwe. Bruno opiera się na Stephane Benhamou, którą Toledano i Nakache poznali 25 lat temu i która troszczyła się o autystycznego członka rodziny Toledano. Malik to Daoud Tatou, którego twórcy po raz pierwszy spotkali, kiedy nakręcili krótki film, próbując zebrać fundusze dla Stephane’a. Cztery lata temu Toledano i Nakache nakręcili 26-minutowy dokument telewizyjny na temat tej dziwnej pary żyda i muzułmanina.

Jest tu trochę dziwnych zagadek podobnie jak w serialu Żmijowisko. Bruno (Cassel), postać zainspirowana przez Stephane Benhamou, prowadzi schronisko dla osób z autyzmem. Większość z nich to dzieci, których rodzice mają trudności z opieką, ponieważ ich zachowanie jest często gwałtowne i nieprzewidywalne. Praktykujący Żyd, który nosi jarmułkę, gdy nie nosi czapki z daszkiem, przyjaźni się z Malikiem (Reda Kateb), fikcyjnym odpowiednikiem Daoud Tatou, którego stowarzyszenie działa na rzecz edukacji.

Nadzwyczajni 2019
Nadzwyczajni 2019
Oryginalny tytuł Hors Normes
Ranking IMDb 7.6 437 głosów
Ranking TMDb 8.6 93 głosów
Udostępniono16

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Corona Zombies
Swingersi 2020
Kłamstewko
Zjazd (Downhill) 2020
Śmierć nadejdzie dziś 2
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Pewnego razu w Hollywood
Mój przyjaciel szpieg
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Zabójczy rejs
Zakochany kundel 2019
Jumanji: Następny poziom
×
Życzymy miłego seansu!