To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

Nadzwyczajni 2019

Nadzwyczajni 2019

Nadzwyczajni 2019

Oct. 23, 2019France114 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Nadzwyczajni 2019 online?

W filmie widzimy dwa stowarzyszenia, jeden prowadzony przez muzułmanina, a drugi przez Żyda. Opiekują się ludźmi zmarginalizowanymi, takimi jak ci z ciężkim autyzmem, którzy zostali odrzuceni przez system francuski. Dzieje się to wszystko w filmie Nadzwyczajni 2019. To gatunek miszmaszu, który jest równie niezręczny jak jego nazwa. Cały film wyreżyserowali Eric Toledano i Olivier Nakache. Duet zrobił kilka hitów takich jak film Nietykalni i przezabawny film końcowy C’est la Vie. Ich najnowsza oferta jest bardziej zbliżona do rozczarowania Sambą z 2014 roku. Jednak i tak widzowie czekają na film Osierocony Brooklyn. Filmie, w którym Omar Sy i Charlotte Gainsbourg próbowali połączyć dramat imigracyjny i romantyczne tropy komediowe. Niestety ten zabieg oczywiście się nie udał.

Otwierając drzwi do świata nastolatków i młodych dorosłych, którzy są głęboko autystyczni, Nadzwyczajni 2019 to wyraźnie osobisty film. Nakręcony poprzez prawdziwą przyjaźń Toledano i Nakache’a z jego poddanymi, dwoma niestrudzonymi dostawcami całodobowej opieki dla tych, którzy system odrzucił. Nadzwyczajni będą teraz siedzieć i czekać na wydanie we Francji pod koniec października i prawdopodobnie na rozdanie nagród. Jestem ciekaw jak widzowie ocenią ten film. Czy będzie to hit jak Joker czy Gemini man, czy niewypał jak Czarny Mercedes.

Kolejny remake wspaniałego klasyka

Cały film Nadzwyczajni 2019 korzysta z siły lokalnej gwiazdy Vincenta Cassela i Redy Kateb. W połączeniu z prawdziwym kątem fabularnym i wartością marki Toledano i Nakache, powinno to zapewnić przyzwoite wrażenia. Film ukazał się 23 października. Oba są oczywiście prawdziwe. Bruno opiera się na Stephane Benhamou, którą Toledano i Nakache poznali 25 lat temu i która troszczyła się o autystycznego członka rodziny Toledano. Malik to Daoud Tatou, którego twórcy po raz pierwszy spotkali, kiedy nakręcili krótki film, próbując zebrać fundusze dla Stephane’a. Cztery lata temu Toledano i Nakache nakręcili 26-minutowy dokument telewizyjny na temat tej dziwnej pary żyda i muzułmanina.

Jest tu trochę dziwnych zagadek podobnie jak w serialu Żmijowisko. Bruno (Cassel), postać zainspirowana przez Stephane Benhamou, prowadzi schronisko dla osób z autyzmem. Większość z nich to dzieci, których rodzice mają trudności z opieką, ponieważ ich zachowanie jest często gwałtowne i nieprzewidywalne. Praktykujący Żyd, który nosi jarmułkę, gdy nie nosi czapki z daszkiem, przyjaźni się z Malikiem (Reda Kateb), fikcyjnym odpowiednikiem Daoud Tatou, którego stowarzyszenie działa na rzecz edukacji.

Nadzwyczajni 2019
Nadzwyczajni 2019
Oryginalny tytuł Hors Normes
Ranking IMDb 7.4 4,595 głosów
Ranking TMDb 8.6 93 głosów
Udostępniono19
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Grzeczni chłopcy
Chick Fight (2020)
Thor: Ragnarok
Gdzie jesteś, Bernadette?
Ostatnie wakacje
Spragnieni życia
Miłość do kwadratu (2021)
Na bank się uda
Dwóch papieży
Psy i koty 3: Łapa w łapę
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
American Pie: Dziewczyny rządzą