What's happening?

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 222

ONLINE HD 212 Wyświetleń Report Error

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje - online

  Sep. 17, 2021Poland96 Min.Not Rated
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Gdzie obejrzeć cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online?

  Cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje to bardzo ciekawa komedia połączona z kryminałem i filmem akcji. Ten film online inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego. Niektórzy z Was powinni go znać. To legendarny celebryta, który przez wiele lat ośmieszał władze PRL. To był idol wielu ludzi. Wymknął się wiele razy organom ścigania, a dokładnie 29 razy. Za jego głowę przewidziane były milionowe nagrody. To ogromna gotówka jak na tamte czasy. Widać tutaj trochę filmu dokumentalnego, podobnie jak w filmie Niezwyciężona, który pokazuje życie Joanny Jędrzejczyk.

  Oglądaj cały film online na VOD w jakości HD

  W tym filmie główny bohater w raz ze swoją ekipą obrabiają Pewexy. Wiecie co to był Pewex, prawda? Robią to po to, aby żyć idealnie. Można powiedzieć, że to takie trochę hipiskie życie. Tutaj wszystko było szare i zakazane. Szczerze to nie chciałbym żyć w tamtych czasach. Film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online to idealna rozrywka. Główny bohater ponad wszystko kocha wolność, kobiety i niezapomnianą, dobrą zabawę. Żyje w świecie dla niektórych wręcz niedostępnym. To świat szybkich samochodów, ogromnych pieniędzy i najpiękniejszych kobiet. Każdy by tak chciał, mam rację? Czyli jest to coś co na pewno chciałbyś zobaczyć.

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online bez limitu

  Ten film wyreżyserował oczywiście Mateusz Rakowicz. Scenariusz do filmu napisał razem z nim Łukasz Maciejewski. Moim zdaniem Ci panowie zasłużyli na ogromne brawa. Niestety z powodu pandemii film miał przesuniętą premierę. Na szczęście teraz możemy go zobaczyć online w jakości 4k lub ultra HD na VOD. Natomiast Ci, co wolą oglądać takie filmy na wielkim ekranie mają szanse obejrzeć cały film w kinie. Najmro. Kocha, kradnie, szanuje ma świetną obsadę aktorską. Czyli ludzi, bez których film nie był by taki sam. W jej skład wchodzą tacy aktorzy jak Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha, Marta Wągrocka, Jakub Gierszał oraz Andrzej Andrzejewski. To tylko kilka głównych nazwisk. Niestety ale w tym filmie online brakuje według mnie czasu.

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Oryginalny tytuł Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Ranking IMDb 7.1 413 głosów
  Ranking TMDb 7.1 7 głosów

  Opinie widzów na temat filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono0