What's happening?

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 319

ONLINE HD 30 Wyświetleń Report Error

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online

  Sep. 17, 2021Poland96 Min.Not Rated
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Gdzie obejrzeć cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online?

  Cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje to bardzo ciekawa komedia połączona z kryminałem i filmem akcji. Ten film online inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego. Niektórzy z Was powinni go znać. To legendarny celebryta, który przez wiele lat ośmieszał władze PRL. To był idol wielu ludzi. Wymknął się wiele razy organom ścigania, a dokładnie 29 razy. Za jego głowę przewidziane były milionowe nagrody. To ogromna gotówka jak na tamte czasy. Widać tutaj trochę filmu dokumentalnego, podobnie jak w filmie Niezwyciężona, który pokazuje życie Joanny Jędrzejczyk.

  Oglądaj cały film online na VOD w jakości HD

  W tym filmie główny bohater w raz ze swoją ekipą obrabiają Pewexy. Wiecie co to był Pewex, prawda? Robią to po to, aby żyć idealnie. Można powiedzieć, że to takie trochę hipiskie życie. Tutaj wszystko było szare i zakazane. Szczerze to nie chciałbym żyć w tamtych czasach. Film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online to idealna rozrywka. Główny bohater ponad wszystko kocha wolność, kobiety i niezapomnianą, dobrą zabawę. Żyje w świecie dla niektórych wręcz niedostępnym. To świat szybkich samochodów, ogromnych pieniędzy i najpiękniejszych kobiet. Każdy by tak chciał, mam rację? Czyli jest to coś co na pewno chciałbyś zobaczyć.

  Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online bez limitu

  Ten film wyreżyserował oczywiście Mateusz Rakowicz. Scenariusz do filmu napisał razem z nim Łukasz Maciejewski. Moim zdaniem Ci panowie zasłużyli na ogromne brawa. Niestety z powodu pandemii film miał przesuniętą premierę. Na szczęście teraz możemy go zobaczyć online w jakości 4k lub ultra HD na VOD. Natomiast Ci, co wolą oglądać takie filmy na wielkim ekranie mają szanse obejrzeć cały film w kinie. Najmro. Kocha, kradnie, szanuje ma świetną obsadę aktorską. Czyli ludzi, bez których film nie był by taki sam. W jej skład wchodzą tacy aktorzy jak Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha, Marta Wągrocka, Jakub Gierszał oraz Andrzej Andrzejewski. To tylko kilka głównych nazwisk. Niestety ale w tym filmie online brakuje według mnie czasu.

  Oryginalny tytuł Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
  Ranking IMDb 7.5 18 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono0

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Gołąbeczki
  Haker
  Kosmiczny mecz: Nowa era
  Planeta Singli 3
  Wdowy 2018
  Yesterday 2019
  Co w duszy gra (Soul)
  Crisis (2021)
  Dżentelmeni 2020
  Irlandczyk 2019
  Jak poślubić milionera
  Arkansas 2020