Najświętsze serce - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Najświętsze serce

Najświętsze serce

85 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.2 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Najświętsze serce online?

Przed nami film dla fanatyków religijnych. Mowa oczywiście o filmie Najświętsze serce. Pisarka Lupe Valdés z braku inspiracji udaje się do dziennikarki, który prowadzi program telewizyjny o tajemnicach. Valdés zakończy swoje badania poświęcone Najświętszemu Sercu Jezusa. Wszystko zaczyna się od pierwszych objawień Małgorzata Maria Alacoque do dziś. Badanie dostarczy bardzo interesujących danych, a także wpłynie na życie religijne pisarza i nie tylko. Tytuł może kojarzyć się z polskim filmem Boże ciało online ale to zupełnie coś innego. Znana meksykańska pisarka przeżywa kryzys twórczy od roku.

Natomiast jej redaktor wywiera na niej ogromną presję. Daje jej ultimatum na zaledwie piętnaście dni, aby przedstawiła fabułę swojej następnej powieści. W obliczu tego braku pomysłów idzie do prezenterki telewizyjnej, która prowadzi program na tajemnicze tematy. Ona jak już wspomnieliśmy wyżej radzi, aby zbadać wydarzenia, które miały miejsce wokół Najświętszego Serca Jezusa. Lupe nie jest przekonana do projektu, ale studiuje dokumentację dostarczoną przez Marię. Producent Andrés Garrigó powtarza formułę, którą zastosował w Fatimie. Część dokumentalna, którą sam kieruje, jest przedmiotem największego zainteresowania. Jest to dobrze udokumentowana praca, która obejmuje około dwudziestu wywiadów i dostarcza wielu fascynujących danych. Są też spiski i morderstwa, sprawy polityczne pierwszej wielkości, w których uczestniczą królowie, święci i papieże. To jeden z dwóch filmów dokumentalnych które mnie zadziwiły. Drugi to sportowy film Rosyjska Piątka.

To bardzo dziwny, religijny film

Jest to film dokumentalny, który opowiada o kilku interesujących przypadkach, które miały miejsce wokół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Takich jak poświęcenie niektórych stanów temu kultowi i delikatne konsekwencje z niego wynikające, jak w przypadku Ekwadoru. To pierwszy kraj na świecie, który przyłączył się do tej akcji pod koniec XIX wieku. Hiszpania zrobiła to w czasach Alfonsa XIII. Z drugiej strony, po poprzedniej historycznej trasie, najbardziej dokumentalna część filmu przenosi nas w cuda i dziwne zjawiska, które miały miejsce wokół tego rytuału. Takie jak krwawienie gospodarzy lub ochronne działanie więźniów w siłach zbrojnych. Jednocześnie osobista historia pisarki Lupe (Karyme Lozano) jest opowiadana, podstępnie przywiązana do fabuły śledztwa.

Podsumowując to fabuła w skrócie wygląda dokładnie tak. Karyme Lozano występuje w filmie dokumentalnym Najświętsze serce, w którym Lupe Valdés, odnosząca sukcesy pisarka, bada wygląd Najświętszego Serca Pana Jezusa w poszukiwaniu inspiracji do swojej kolejnej powieści. Prowadzony przez Marię, znawcę tajemnic, Lupe odkrywa objawienia Santa Margarita María de Alacoque i spotyka świętych, morderców, egzorcystów, papieży, prezydentów i spiskowców, a także cuda i zbrodnie. Po swoich badaniach Lupe odkrywa również sekrety własnego serca, dotknięte starymi ranami, które wymagają wyleczenia. To już jest oczywiście dziwna abstrakcja w tym filmie.

Najświętsze serce
Oryginalny tytuł Corazón ardiente
Ranking IMDb 7.7 10 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępniono37

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sicario 2: Soldado
Portret kobiety w ogniu
Nieplanowane 2019
Bajecznie bogaci Azjaci
Let’s Dance 2019
Boże Ciało
Kwas (Kislota)
Midsommar
Kłamstwo doskonałe 2019
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Climax 2019
(Nie)znajomi 2019