What's happening?

Najświętsze serce ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 151

Najświętsze serce

Najświętsze serce online

Feb. 21, 2020Spain85 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.3 7 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Najświętsze serce online?

Przed nami film dla fanatyków religijnych. Mowa oczywiście o filmie Najświętsze serce. Pisarka Lupe Valdés z braku inspiracji udaje się do dziennikarki, który prowadzi program telewizyjny o tajemnicach. Valdés zakończy swoje badania poświęcone Najświętszemu Sercu Jezusa. Wszystko zaczyna się od pierwszych objawień Małgorzata Maria Alacoque do dziś. Badanie dostarczy bardzo interesujących danych, a także wpłynie na życie religijne pisarza i nie tylko. Tytuł może kojarzyć się z polskim filmem Boże ciało online ale to zupełnie coś innego. Znana meksykańska pisarka przeżywa kryzys twórczy od roku.

Natomiast jej redaktor wywiera na niej ogromną presję. Daje jej ultimatum na zaledwie piętnaście dni, aby przedstawiła fabułę swojej następnej powieści. W obliczu tego braku pomysłów idzie do prezenterki telewizyjnej, która prowadzi program na tajemnicze tematy. Ona jak już wspomnieliśmy wyżej radzi, aby zbadać wydarzenia, które miały miejsce wokół Najświętszego Serca Jezusa. Lupe nie jest przekonana do projektu, ale studiuje dokumentację dostarczoną przez Marię. Producent Andrés Garrigó powtarza formułę, którą zastosował w Fatimie. Część dokumentalna, którą sam kieruje, jest przedmiotem największego zainteresowania. Jest to dobrze udokumentowana praca, która obejmuje około dwudziestu wywiadów i dostarcza wielu fascynujących danych. Są też spiski i morderstwa, sprawy polityczne pierwszej wielkości, w których uczestniczą królowie, święci i papieże. To jeden z dwóch filmów dokumentalnych które mnie zadziwiły. Drugi to sportowy film Rosyjska Piątka.

To bardzo dziwny, religijny film

Jest to film dokumentalny, który opowiada o kilku interesujących przypadkach, które miały miejsce wokół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Takich jak poświęcenie niektórych stanów temu kultowi i delikatne konsekwencje z niego wynikające, jak w przypadku Ekwadoru. To pierwszy kraj na świecie, który przyłączył się do tej akcji pod koniec XIX wieku. Hiszpania zrobiła to w czasach Alfonsa XIII. Z drugiej strony, po poprzedniej historycznej trasie, najbardziej dokumentalna część filmu przenosi nas w cuda i dziwne zjawiska, które miały miejsce wokół tego rytuału. Takie jak krwawienie gospodarzy lub ochronne działanie więźniów w siłach zbrojnych. Jednocześnie osobista historia pisarki Lupe (Karyme Lozano) jest opowiadana, podstępnie przywiązana do fabuły śledztwa.

Podsumowując to fabuła w skrócie wygląda dokładnie tak. Karyme Lozano występuje w filmie dokumentalnym Najświętsze serce, w którym Lupe Valdés, odnosząca sukcesy pisarka, bada wygląd Najświętszego Serca Pana Jezusa w poszukiwaniu inspiracji do swojej kolejnej powieści. Prowadzony przez Marię, znawcę tajemnic, Lupe odkrywa objawienia Santa Margarita María de Alacoque i spotyka świętych, morderców, egzorcystów, papieży, prezydentów i spiskowców, a także cuda i zbrodnie. Po swoich badaniach Lupe odkrywa również sekrety własnego serca, dotknięte starymi ranami, które wymagają wyleczenia. To już jest oczywiście dziwna abstrakcja w tym filmie.

Najświętsze serce
Oryginalny tytuł Corazón ardiente
Ranking IMDb 7.1 50 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Najświętsze serce online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Najświętsze serce online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Najświętsze serce online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Najświętsze serce na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono44

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Emma 2020
Tesla 2020
Psy 3: W imię zasad
Ava 2020
Dwóch ojców
Święta nie na bogato
Nieoszlifowane diamenty
Co przyniesie jutro
21 mostów
Żelazny most
Matthias & Maxime
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi