Naprzód 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Naprzód 2020

Naprzód 2020

PG
Twoja ocena: 0
7.3 24 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Naprzód 2020 online?

Akcja filmu osadzona we współczesnej wersji typowego świata fantasy. Widzimy domki z grzybów, udomowione smokami i jednorożce. Film Naprzód 2020 podąża za braćmi elfami, Ianem i Barneyem Lightfootem, którzy planują wskrzesić zmarłego ojca na jeden dzień. Tyle że w połowie zaklęcia sprawy się psują. W zabawny sposób zaklęcie ucina się w połowie, pozostawiając braci z czującymi, bezcielesnymi nogami ich taty. To trochę jak w horrorze Niewidzialny człowiek 2020. Nie widzą go, ale czują. Podobnie jak w przypadku najlepszych dzieł Pixara, ten wydaje się szczególnie pomysłowy w swoim fikcyjnym świecie.

Głosu w filmie udzielają tacy aktorzy jak Tomie Holland, Chrisie Prattie, Julii Louis-Dreyfus i Octavii Spencer. Film napisał i wyreżyserował Dan Scanlon, ​​który wyreżyserował też Uniwersytet potworny i pracował w zespole kreatywnym Toy Story 4. Rezultatem tego wszystkiego jest film Naprzód 2020. Pierwsza fantazja Pixara na temat dwóch nastoletnich braci Elfów. Sztuczka polega na tym, że niedoszły czarodziej Ian, nie ma pojęcia, co robić, podczas gdy starszy brat Barley wie wszystko o regułach czarodziejów i ukrytym świecie fantasy, który ich cywilizacja porzuciła. Jednak jak wiecie magia jest trudna i mogą wystąpić z nią różne problemy.

Naprzód to jest świetna animacja od Pixara

Wszystko dzieje się w podmiejskim świecie fantasy zamieszkałym przez elfy, trolle i duszki. Oczywiście film zakłada, że ​​magia była prawdziwa, ale dawno została zapomniana i zastąpiona nowoczesną technologią, i znajduje dwóch nastoletnich braci. Ich ojciec jak już wspominaliśmy wyżej zmarł, gdy byli zbyt młodzi, aby go zapamiętać. Kiedy Ian Lightfoot kończy 16 lat, ich matka Laurel (Julia Louis-Dreyfus) przekazuje im laskę czarodzieja pozostawioną przez ojca i szczegóły zaklęcia, które przywróci go na jeden dzień. Robi to po to, aby mógł spotkać swoje dorosłe dzieci chociaż na chwilę. Ale niestety zaklęcie nie wychodzi tak jakby chcieli i bracia muszą wyruszyć na poszukiwanie pomocy.

Dzięki Octavii Spencer i Pixarowi udało się zrobić tą ciekawą animację. Największym wyzwaniem było stworzenie ogromnego świata fantasy, a następnie zaludnienie go elfami, duszkami, satyrami, cyklopami, centaurami, gnomami i trollami o ludzkich rysach i wyrazach. Ale Scanlon chciał, aby odzwierciedlała przedmieścia, a nie bardziej typową miejską dystopię, w której jednorożce robactwo przemierzają ulice, lub policjant centaur (Mel Rodriguez), który spotyka się z mamą Iana i Barleya, musi uważać na swoją niezręczną postawę. Ten film jest naprawdę unikalny i na pewno będzie się podobał nie tylko dzieciom ale i dorosłym.

cały film naprzód 2020 online cda zalukaj

Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Naprzód 2020
Oryginalny tytuł Onward

Reżyser

Dan Scanlon
Reżyser

Obsada

Chris Pratt isBarley Lightfoot (voice)
Barley Lightfoot (voice)
Tom Holland isIan Lightfoot (voice)
Ian Lightfoot (voice)
Julia Louis-Dreyfus isLaura Lightfoot (voice)
Laura Lightfoot (voice)
Octavia Spencer isManticore (voice)
Manticore (voice)
Mel Rodriguez isOfficier Colt Bronco
Officier Colt Bronco
Ali Wong isOfficier Gore
Officier Gore
Lena Waithe isOfficer Spector
Officer Spector
Udostępniono63

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Justice League Dark: Apokolips War
Piotruś Królik
Thor: Ragnarok
Bayala i ostatni smok
Aquaman
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Turu. W pogoni za sławą
Mary Poppins powraca
Pokémon: Detektyw Pikachu
Jak wytresować smoka 3
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka