What's happening?

Naprzód 2020 ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

Aktualnie oglądający użytkownicy - 310

ONLINE HD 28380 Wyświetleń Report Error

  Naprzód 2020

  Naprzód 2020 online

  Mar. 04, 2020USAPG
  Twoja ocena: 0
  8 37 głosów

  Reżyser

  Dan Scanlon
  Reżyser

  Obsada

  Chris Pratt isBarley Lightfoot (voice)
  Barley Lightfoot (voice)
  Tom Holland isIan Lightfoot (voice)
  Ian Lightfoot (voice)
  Julia Louis-Dreyfus isLaura Lightfoot (voice)
  Laura Lightfoot (voice)
  Octavia Spencer isManticore (voice)
  Manticore (voice)
  Mel Rodriguez isOfficier Colt Bronco
  Officier Colt Bronco
  Ali Wong isOfficier Gore
  Officier Gore
  Lena Waithe isOfficer Spector
  Officer Spector

  Gdzie oglądać cały film Naprzód 2020 online?

  Akcja filmu osadzona we współczesnej wersji typowego świata fantasy. Widzimy domki z grzybów, udomowione smokami i jednorożce. Film Naprzód 2020 podąża za braćmi elfami, Ianem i Barneyem Lightfootem, którzy planują wskrzesić zmarłego ojca na jeden dzień. Tyle że w połowie zaklęcia sprawy się psują. W zabawny sposób zaklęcie ucina się w połowie, pozostawiając braci z czującymi, bezcielesnymi nogami ich taty. To trochę jak w horrorze Niewidzialny człowiek 2020. Nie widzą go, ale czują. Podobnie jak w przypadku najlepszych dzieł Pixara, ten wydaje się szczególnie pomysłowy w swoim fikcyjnym świecie.

  Głosu w filmie udzielają tacy aktorzy jak Tomie Holland, Chrisie Prattie, Julii Louis-Dreyfus i Octavii Spencer. Film napisał i wyreżyserował Dan Scanlon, ​​który wyreżyserował też Uniwersytet potworny i pracował w zespole kreatywnym Toy Story 4. Rezultatem tego wszystkiego jest film Naprzód 2020. Pierwsza fantazja Pixara na temat dwóch nastoletnich braci Elfów. Sztuczka polega na tym, że niedoszły czarodziej Ian, nie ma pojęcia, co robić, podczas gdy starszy brat Barley wie wszystko o regułach czarodziejów i ukrytym świecie fantasy, który ich cywilizacja porzuciła. Jednak jak wiecie magia jest trudna i mogą wystąpić z nią różne problemy.

  Naprzód to jest świetna animacja od Pixara

  Wszystko dzieje się w podmiejskim świecie fantasy zamieszkałym przez elfy, trolle i duszki. Oczywiście film zakłada, że ​​magia była prawdziwa, ale dawno została zapomniana i zastąpiona nowoczesną technologią, i znajduje dwóch nastoletnich braci. Ich ojciec jak już wspominaliśmy wyżej zmarł, gdy byli zbyt młodzi, aby go zapamiętać. Kiedy Ian Lightfoot kończy 16 lat, ich matka Laurel (Julia Louis-Dreyfus) przekazuje im laskę czarodzieja pozostawioną przez ojca i szczegóły zaklęcia, które przywróci go na jeden dzień. Robi to po to, aby mógł spotkać swoje dorosłe dzieci chociaż na chwilę. Ale niestety zaklęcie nie wychodzi tak jakby chcieli i bracia muszą wyruszyć na poszukiwanie pomocy.

  Dzięki Octavii Spencer i Pixarowi udało się zrobić tą ciekawą animację. Największym wyzwaniem było stworzenie ogromnego świata fantasy, a następnie zaludnienie go elfami, duszkami, satyrami, cyklopami, centaurami, gnomami i trollami o ludzkich rysach i wyrazach. Ale Scanlon chciał, aby odzwierciedlała przedmieścia, a nie bardziej typową miejską dystopię, w której jednorożce robactwo przemierzają ulice, lub policjant centaur (Mel Rodriguez), który spotyka się z mamą Iana i Barleya, musi uważać na swoją niezręczną postawę. Ten film jest naprawdę unikalny i na pewno będzie się podobał nie tylko dzieciom ale i dorosłym.

  cały film naprzód 2020 online cda zalukaj

  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Naprzód 2020
  Oryginalny tytuł Onward
  Ranking IMDb 7.4 77,251 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Naprzód 2020 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Naprzód 2020 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Naprzód 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Naprzód 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono85