Następcy 3 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Następcy 3

Następcy 3

PG
Twoja ocena: 0
7.7 97 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Taka sobie produkcja Disneya

Disney Channel wychodzi z pierwszym zwiastunem i streszczeniem dla Następcy 3.  Zapewniając 30-sekundowe spojrzenie na nadchodzący oryginalny film, który kontynuuje popularną dobrą sagę. W Następcy 3, nastoletnie córki i synowie najbardziej niesławnych złoczyńców Disneya. Oglądaj cały film Następcy 3 online CDA. Znani także jako dzieciaki złoczyńców lub VKs. Te dzieciaki to Mal (Dove Cameron), Evie (Sofia Carson), Carlos (Cameron Boyce) i Jay (Booboo Stewart). Wracają na Zagubioną Wyspę, aby zatrudnić nową grupę złowrogiego potomstwa. Po to, aby dołączyć do nich w Auradon Prep.

Kiedy naruszenie bariery zagraża bezpieczeństwu Auradona podczas odejścia z Wyspy to Mal postanawia trwale zamknąć barierę. Obawia się, że Uma (Chiny Anne McClain) i Hades (Cheyenne Jackson) będą chcieli się mścić na królestwie. Pomimo jej decyzji niezgłębiona mroczna siła zagraża ludziom Auradon, a Mal i VKs muszą uratować wszystkich w ich najbardziej epickiej bitwie.

Nasz serwis był wielkimi ​​fanami tych filmów Disneya od pierwszego z nich. Oczywiście oznacza to, że byliśmy jeszcze bardziej podekscytowani, gdy wiadomość o najnowszym filmie Disney Następcy 3 pojawiła się w skrzynce mailowej. Cały film Disney Następcy 3 będzie niesamowity! Mogę powiedzieć po prostu o tym czytając. Chociaż pewnie  dadzą nam więcej informacji, ponieważ jesteśmy bardzo niecierpliwi jeśli chodzi o filmy Disney Channel.

Jaka obsada tym razem?

Powróci cała oryginalna obsada. Co oznacza, że ​​powróci Dove Cameron (Mal, córka Maleficent), Cameron Boyce (Carlos de Vil, syn Cruelli), Sofia Carson (Evie, córka Evil Queen), Booboo Stewart (Jay, syn Jafara) i Mitchell Hope (Ben, syn Pięknej i Bestii). Pojawią się w trzech opowieściach, ponieważ historia zawsze była o nich. Kenny Ortega będzie także pracował nad nowymi filmami Następców, więc w pełni oczekuję, że ten będzie równie niesamowity jak pozostałe dwie części. Miałem szczęście, że miałem szansę zdobyć kilka tajemnic filmu Następcy 3.

Niestety, w lipcu 2019 r. Potwierdzono, że Cameron Boyce zmarła w wieku 20 lat, ale aktor nadal będzie występował w Następcy 3. Stało się to po ukończeniu pracy nad filmem. Potwierdzono również, że China Anne McClain powróci jako Uma, córka Ursuli. Podczas gdy Brenna D’Amico powtórzy swoją rolę Jane. Inne powracające postacie potwierdzają swój udział w stu procentach co widzimy na ciekawych trailerach. Thomas Doherty jako Harry Hook (syn kapitana Hooka). Sarah Jeffery jako księżniczka Audrey (córka księżniczki Aurory i księcia Phillipa). Jedidiah Goodacre jako Chad Charming (syn Kopciuszka i księcia z bajki). Zachary Gibson jako Doug (syn Dopey the Dwarf) i Anna Cathcart jako Dizzy (córka Drizelli Tremaine).

Gdzie oglądać cały film Następcy 3 online CDA?

Po epickiej bitwie pomiędzy Malem i Umą, odpowiednio, olbrzymią ośmiornicą i smokiem, Następcy 2 zakończyli spotkanie z Malem z Benem, a Uma odpłynęła w siną dal. Mal wydała swoją księgę zaklęć i Dizzy zaakceptowała propozycję uczestnictwa w Auradon Prep ze wszystkimi innymi.

Fabuła Następców 3 dokuczała, że ​​Mal połączy się z jej nieznanym jeszcze tatą, a teraz oficjalne streszczenie filmu dowodzi, że VKs staną przed ich najbardziej epicką bitwą w trójwycie, gdy wrócą na Zagubioną Wyspę, aby zatrudnić nową grupę złowrogiego potomstwa. Kiedy naruszenie bariery zagraża bezpieczeństwu Auradona podczas ich odejścia z Wyspy, Mal postanawia trwale ją zamknąć. Nie chce ona, tak jak wspomnieliśmy wyżej żeby mścili się oni na pięknym królestwie.

Następcy 3
Następcy 3
Oryginalny tytuł Descendants 3
Udostępniono153

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Playmobil: Film 2019
Sokół z masłem orzechowym
Aniołki Charliego 2019
Hobbit: Pustkowie Smauga
Kapitan Marvel
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Czarna Pantera
Ikar. Legenda Mietka Kosza
Urwis
Ad Astra