Naznaczony: Ostatni klucz - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Naznaczony: Ostatni klucz

Naznaczony: Ostatni klucz

Leki z dzieciństwa nigdy nie mijają103 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
3 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ciekawy, tajemniczy horror

Wszystkie horrory, bez względu na to, czy ich twórcy czy fani chcą to przyznać zawierają trochę okrucieństwa. Co chwila widzimy zobaczymy, że ​​ktoś wije się w agonii, gdy jest dźgany, bity lub duszony. A jednak w filmie Naznaczony: Ostatni klucz jest inaczej, nie tak jak w To: Rozdział 2. Cały film to dobrze wykonany prolog, z dobrym aktorstwem, dramatycznymi momentami, autentycznym niesamowitym tonem i starannie zaprojektowanym wizualnym krajobrazem. Nie raz poczujecie strach oglądając ten film, podobnie jak w horrorze Zabawa w pochowanego. Jeśli musisz wiedzieć, o co chodzi, powinieneś dostrzec, że fabuła, tematy i postacie nie mają większego znaczenia w filmach z serii Naznaczony. 

Gdzie można obejrzeć cały film Naznaczony: Ostatni klucz?

Jest to część czwarta podstępnej sagi, ale tak naprawdę jest to kontynuacja prequelu. Zupełnie inaczej jak w filmie Zakonnica. Teoretycznie nie musisz widzieć żadnej z pozostałych aby śledzić fabułę. Prolog filmu Naznaczony: Ostatni klucz daje nam wczesną historię Elise. Bohaterki wrażliwej na wróżki Lin Shaye, która pojawia się w innych filmach. Jej dom z dzieciństwa jest tuż obok celi śmierci w więzieniu. Jej ojciec to oficer zajmujący się poprawkami. Jest brutalem, który próbuje pokonać swoje nadprzyrodzone wrażliwości. Jej matka zostaje powieszona przed oczami przez siły z zewnątrz. Uwierzcie, że to nie jest najlepsze dzieciństwo.

Nie oglądajcie horrorów z lektorem!

Na szczęście nagromadzenie kilku głównych scen przerażających w Naznaczony: Ostatni klucz jest stosunkowo subtelne. Jest nawet kilka chwil, w których filmowcy wyprowadzają cię z równowagi i sprawiają, że wierzysz, że coś zaraz na ciebie wyskoczy. Tak budują napięcie i strach, a tak naprawdę wtedy nic się nie dzieje.

Elise dostaje telefon od przerażonego mężczyzny, który obecnie mieszka w swoim starym domu. Mimo wahania zgadza się go odwiedzić i zmierzyć się z nawiedzającymi go duchami. Jej dwaj kumple Tucker (Angus Sampson) i Specs (Leigh Whannell) wsiadają do swojej furgonetki z zamiarem zrobienia tego, co zawsze robią. A co robią zawsze to zobaczycie oglądając ten film.

Naznaczony: Ostatni klucz
Naznaczony: Ostatni klucz
Naznaczony: Ostatni klucz
Naznaczony: Ostatni klucz
Oryginalny tytuł Insidious: The Last Key
Ranking IMDb 5.7 44,083 głosów
Ranking TMDb 6.1 1,398 głosów

Reżyser

Adam Robitel
Reżyser

Obsada

Lin Shaye isElise Rainier
Elise Rainier
Josh Stewart isGerald Rainier
Gerald Rainier
Caitlin Gerard isImogen Rainier
Imogen Rainier
Spencer Locke isMelissa Rainier
Melissa Rainier
Tessa Ferrer isAudrey Rainier
Audrey Rainier
Kirk Acevedo isTed Garza
Ted Garza
Bruce Davison isChristian Rainier
Christian Rainier
Marcus Henderson isDetective Whitfield
Detective Whitfield
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dom strachów 2019
Kolor z przestworzy 2020
After 2019
Szybcy i Wściekli 8
Antebellum 2020
Brightburn: Syn ciemności
Kursk 2018
The Postcard Killings
Zagubiona kula
Operacja bracia
Ciche miejsce 2
Mandy