What's happening?

Nędznicy 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 206

Nędznicy 2019

Nędznicy 2019 - zalukaj online

Wystarczy iskra, żeby wybuchł gniew.Nov. 14, 2019France103 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Reżyser

Ladj Ly
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Nędznicy 2019 online?

To pierwszy taki film reżysera Ladja Ly. Cały film Nędznicy 2019 ma jedną z najbardziej uderzających sekwencji otwierających. Pokazuje wiwatujące, krzyczące tłumy na ulicach Paryża zeszłego lata. Oczywiście po tym jak Francja właśnie pokonała Chorwację 4-2 na Mistrzostwach Świata. To ogrom ludzi w trójkolorowych barwach, którzy wrzeszczą z radości. W końcu reżyser rozpala tytuł nad ludźmi. A tytuł to Les Misérables, czyli Nędznicy. Ten dramat ma coś w sobie z filmu Gorący Temat. Chyba właśnie trochę tej prawdziwej historii.

Majestatycznie rozległa opowieść Victora Hugo o ubóstwie i buncie w XIX-wiecznej Francji nie ma tyle aktualizacji. Nie ma nawet oficjalnej adaptacji. Les Miserables (Nędznicy) Ladja Ly jest czymś w rodzaju klasycznej opowieści Hugo zremiksowanej przez Prawo ulicy and Dzień próby. To zwięzły i ognisty thriller miejski podkreślony zjadliwym komentarzem społecznym na temat obecnego stanu przedmieść Paryża. Jak wiecie, te przedmieścia są tragiczne. Ciekawym thrillerem może okazać się też film Sybilla 2019. Ale to też nie jest film dla każdego. To nie jest zwykłe, niewymagające kino. Pamiętajcie o tym.

cały film nędznicy 2019 online cda zalukaj filiser

Która wersja filmu Nędznicy jest lepsza?

To nieodparta ironia, która rozpoczyna film z wielką wybuchem humoru, cynizmu, energii i sprytu. Ale to, co zaczyna się jako fascynująco twarda procedura policyjna, staje się mniej interesujące, gdy zaczyna się przemoc. Niestety staje się poważnym  filmem o tych znajomych tematach brutalności policji i podziałów społecznych. Stawka jest ostentacyjnie podniesiona, zamieszki sprawiają, że wygląda jak film wojenny. To smutne ale i prawdziwe. Pokazuje realia tego świata.

Les Miserables (Nędznicy) jest napisana przez Ly, Giordano Gederlini i gwiazdę Alexis Manenti. Większość filmu rozgrywa się w ciągu jednego dnia, po tragediach trzyosobowej jednostki przestępczej patrolującej niebezpieczne ulice i projekty mieszkaniowe Montfermeil. Ly już wcześniej napisał nominowany do Cezara film krótkometrażowy z tym samym tematem, obsadą i tytułem. Ciekawa obsada składa się z weterana drużyny Chrisa (Manenti), to gliniarz, który działa poza prawem. Widzimy też w filmie Gwada (Djebril Zonga), to postać która bez rozgłosu wykonuje rozkazy Chrisa. Mamy też nowicjusza Stephane (Damien Bonnard), który został przeniesiony z Cherbourg w Normandii, aby być bliżej swojego syna. Nastrój filmu jest początkowo bardzo dobry.

Nędznicy 2019
Nędznicy 2019
Nędznicy 2019
Nędznicy 2019
Nędznicy 2019
Nędznicy 2019
Oryginalny tytuł Les Misérables
Ranking IMDb 7.6 24,757 głosów
Ranking TMDb 7.7 1,197 głosów

Opinie widzów na temat filmu Nędznicy 2019

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nędznicy 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Nędznicy 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Nędznicy 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Nędznicy 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nędznicy 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Nędznicy 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono18