What's happening?

Nelly Rapp – Upiorna agentka ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

Aktualnie oglądający użytkownicy - 150

ONLINE HD 3931 Wyświetleń Report Error

  Nelly Rapp – Upiorna agentka

  Nelly Rapp – Upiorna agentka online

  Oct. 23, 2020SwedenPG
  Twoja ocena: 0
  6 1 głos

  Gdzie oglądać cały film Nelly Rapp – Upiorna agentka online?

  Podobny motyw na pewno widzieliście w filmie Harry Potter. Mit wybranego dziecka, które dokona wielkich czynów. Ten motyw został już ugruntowany w Biblii i od tamtej pory jest podstawą gatunku fantasy. Tutaj, w literackim modelu Martina Widmarka, opowiada o jedenastoletniej dziewczynce. Bohaterce, która mieszka przez kilka dni ze swoim wujem Hannibalem. Po czasie zdaje sobie sprawę, że jej zmarła już matka nie tylko była bibliotekarką, ale tak naprawdę należał do tajnej akademii łowców potworów. Scenariusz brzmi znajomo? Na pewno dla tych, którzy oglądali serial Shadowhunters. Nelly Rapp – Upiorna agentka to dość ciekawy film fantasy.

  Niedługo Nelly znajduje się w piwnicy starego domu, pełnego ekscytujących rekwizytów. Co ciekawe przypomniało mi to trochę o innym filmie. Chodzi mi o tytuł Kolejny film o Boracie. Dokładnie tam, gdzie jej wujek zamknął obsesyjnego wampira. Jednak tutaj wampiry nie są tak straszne jak w innych książkach i filmach. To miły świat, w którym potwory są chwytane tylko wtedy, gdy robią zamieszanie. Następnie ludzie je wypuszczają. To trochę tak jak taki krótki areszt. Dostajesz mandat albo pouczenie i wychodzisz. Zadaniem agentów potworów nie jest zabijanie wszystkich wilkołaków, trolli i duchów, które poruszają się na obrzeżach naszego istnienia. Ich zadaniem jestale ochrona świata przed prawdziwymi potworami.

  Idealny film dla dzieci

  Obsada jest ciekawa, ale nie wszyscy będą kojarzyć tych aktorów. To jest szwedzka produkcja i jeżeli nie oglądaliście wcześniej szwedzkich filmów lub seriali to zapewne nie poznacie nikogo. W filmie Nelly Rapp – Upiorna agentka możemy zobaczyć takich aktorów jak Johan Rheborg, Björn Gustafsson, Marianne Mörck i Amy Diamond. Natomiast mała Matilda Gross w roli głównej to odkrycie talentu. Może namieszać solidnie na rynku filmowym w późniejszym czasie. To trochę jak młodzi aktorzy chociażby w serialu rodzinka pl. Dokładnie tak samo się wybili jak ta młoda aktorka, której talent możemy podziwiać.

  Cały film Nelly Rapp – Upiorna agentka online ma kilka wad. Jest jedna niepokojąca chwila, która na kilka chwil powoduje, że iluzja słabnie. Moim zdaniem główna bohaterka jest zbyt ostrożna i przedwcześnie rozwinięta jak na jedenastolatkę. Produkcja na pewno spodoba się najmłodszym widzom, w to nie wątpię. Aczkolwiek, żeby oglądać bez dubbingu, czy lektora to trzeba lubić język szwedzki. Chociaż na pewno ten język jest przyjemniejszy niż twardy Niemiecki. Ale to moje zdanie, bo niektórzy uwielbiają germańskie języki.

  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Oryginalny tytuł Nelly Rapp - monsteragent
  Ranking IMDb 8.6 11 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nelly Rapp – Upiorna agentka online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Nelly Rapp – Upiorna agentka online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nelly Rapp – Upiorna agentka nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Nelly Rapp – Upiorna agentka na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono4