What's happening?

Nelly Rapp – Upiorna agentka - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 3711 Wyświetleń Report Error

  Nelly Rapp – Upiorna agentka

  Nelly Rapp – Upiorna agentka

  Oct. 23, 2020SwedenPG
  Twoja ocena: 0
  8 1 głos

  Gdzie oglądać cały film Nelly Rapp – Upiorna agentka online?

  Podobny motyw na pewno widzieliście w filmie Harry Potter. Mit wybranego dziecka, które dokona wielkich czynów. Ten motyw został już ugruntowany w Biblii i od tamtej pory jest podstawą gatunku fantasy. Tutaj, w literackim modelu Martina Widmarka, opowiada o jedenastoletniej dziewczynce. Bohaterce, która mieszka przez kilka dni ze swoim wujem Hannibalem. Po czasie zdaje sobie sprawę, że jej zmarła już matka nie tylko była bibliotekarką, ale tak naprawdę należał do tajnej akademii łowców potworów. Scenariusz brzmi znajomo? Na pewno dla tych, którzy oglądali serial Shadowhunters. Nelly Rapp – Upiorna agentka to dość ciekawy film fantasy.

  Niedługo Nelly znajduje się w piwnicy starego domu, pełnego ekscytujących rekwizytów. Co ciekawe przypomniało mi to trochę o innym filmie. Chodzi mi o tytuł Kolejny film o Boracie. Dokładnie tam, gdzie jej wujek zamknął obsesyjnego wampira. Jednak tutaj wampiry nie są tak straszne jak w innych książkach i filmach. To miły świat, w którym potwory są chwytane tylko wtedy, gdy robią zamieszanie. Następnie ludzie je wypuszczają. To trochę tak jak taki krótki areszt. Dostajesz mandat albo pouczenie i wychodzisz. Zadaniem agentów potworów nie jest zabijanie wszystkich wilkołaków, trolli i duchów, które poruszają się na obrzeżach naszego istnienia. Ich zadaniem jestale ochrona świata przed prawdziwymi potworami.

  Idealny film dla dzieci

  Obsada jest ciekawa, ale nie wszyscy będą kojarzyć tych aktorów. To jest szwedzka produkcja i jeżeli nie oglądaliście wcześniej szwedzkich filmów lub seriali to zapewne nie poznacie nikogo. W filmie Nelly Rapp – Upiorna agentka możemy zobaczyć takich aktorów jak Johan Rheborg, Björn Gustafsson, Marianne Mörck i Amy Diamond. Natomiast mała Matilda Gross w roli głównej to odkrycie talentu. Może namieszać solidnie na rynku filmowym w późniejszym czasie. To trochę jak młodzi aktorzy chociażby w serialu rodzinka pl. Dokładnie tak samo się wybili jak ta młoda aktorka, której talent możemy podziwiać.

  Cały film Nelly Rapp – Upiorna agentka online ma kilka wad. Jest jedna niepokojąca chwila, która na kilka chwil powoduje, że iluzja słabnie. Moim zdaniem główna bohaterka jest zbyt ostrożna i przedwcześnie rozwinięta jak na jedenastolatkę. Produkcja na pewno spodoba się najmłodszym widzom, w to nie wątpię. Aczkolwiek, żeby oglądać bez dubbingu, czy lektora to trzeba lubić język szwedzki. Chociaż na pewno ten język jest przyjemniejszy niż twardy Niemiecki. Ale to moje zdanie, bo niektórzy uwielbiają germańskie języki.

  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Nelly Rapp – Upiorna agentka
  Oryginalny tytuł Nelly Rapp - monsteragent
  Ranking IMDb 8.6 11 głosów
  Udostępniono4

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Dziadek do orzechów i cztery królestwa
  Ralph Demolka w internecie
  Tydzień życia
  LEGO PRZYGODA 2
  Urwis
  Gang zwierzaków
  Piękna i Bestia
  Playmobil: Film 2019
  Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat
  Zamiana z księżniczką 2
  Był sobie bałwan (2020)
  Baranek Shaun Film. Farmageddon