Nic nie ginie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Nic nie ginie

Nic nie ginie

71 Min.
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Nic nie ginie online?

Cały film Nic nie ginie mówi o współczesnych Polakach. Właściwie to wszystkich ludziach niezależnie od płci, narodowości i poglądów. Punktem wyjścia fabuły jest terapia, a raczej cotygodniowy pobyt terapeutyczny. Wszystko to odbywa się za pieniądze urzędu miasta, w którym różne osobowości wchodzą ze sobą w konflikt. Można tu spotkać znanego aktora albo rozwiedzioną osobę, która szukam miłości w Internecie. Galeria osobowości jest tutaj bardzo bogata, a każda z postaci kryje niesamowite historie i tajemnice. Dużo tajemniczości podobnie jak w filmie Obraz pożądania, co sprawia, że film jest jeszcze lepszy.

Bohaterowie filmu Nic nie ginie online cierpią z powodu smutku. Życie wymaga zmian, których nie chcą przejść. Nie umią zaadoptować się w teraźniejszym świecie. Wolą ukrywać się w swoim codziennym życiu. Jak wiecie świat jest piękny i trzeba korzystać z tego piękna ile tylko można. Film jest subtelny, naturalny, nie tak jak film Sala samobójców: Hejter online. Często w tym filmie pojawia się ironia, troska lub refleksja. Humor to taka maska, która próbuje złagodzić negatywne emocje.

Kolejny ciekawy polski dramat

Między uczestnikami rozwija się szczególna więź. Wszystko to dzieje się przez samotność, którą każdy z nich odczuwa na swój sposób. Debiut pełnometrażowej reżyserki Kaliny Alabrudzińskiej sprawił, że samotność stała się głównym tematem jej historii. Nawiasem mówiąc ten film bardzo jej się udał. To bardzo udany dramat komediowy, a taki gatunek w Polsce to rzadkość. Żart ma w sobie ogromną, wręcz katastrofalną siłę, a najlepszym przykładem jest właśnie film Nic nie ginie.

Ta produkcja to obraz zawieszonego życia, próbującego radzić sobie ze smutkiem i strachem. Historia egzystencjalnej ucieczki, w której staramy się znaleźć własny kąt, w którym czujemy się bezpieczni, przynajmniej przez chwilę. Jest to także rejestracja wielkiego bólu wynikającego z samotności. Wiele osób z nas pewnie przeszło przez coś takiego. Zamknięci w swoich czterech ścianach boimy się świata. Reżyserka wybrała też bardzo ciekawą obsadę, w skład której wchodzą tacy aktorzy jak Michał Surosz, Zuzanna Puławska, Piotr Pacek, czy Wiktoria Filus. Natomiast jak wiecie nie tylko obsada jest ważna przy produkcji.

Nic nie ginie
Oryginalny tytuł Nic nie ginie
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

After 2019
Złe wychowanie Cameron Post
Ojciec Chrzestny
Były lokator 2020
(Nie)znajomi 2019
Życzenie śmierci
Kurier 2019
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pierwszy człowiek
Kartoteka 64
Parasite 2019
Pięciu braci 2020
×
Życzymy miłego seansu!