What's happening?

Nic nie ginie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 1941 Wyświetleń Report Error

  Nic nie ginie

  Nic nie ginie

  Mar. 27, 202071 Min.
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Gdzie oglądać cały film Nic nie ginie online?

  Cały film Nic nie ginie mówi o współczesnych Polakach. Właściwie to wszystkich ludziach niezależnie od płci, narodowości i poglądów. Punktem wyjścia fabuły jest terapia, a raczej cotygodniowy pobyt terapeutyczny. Wszystko to odbywa się za pieniądze urzędu miasta, w którym różne osobowości wchodzą ze sobą w konflikt. Można tu spotkać znanego aktora albo rozwiedzioną osobę, która szukam miłości w Internecie. Galeria osobowości jest tutaj bardzo bogata, a każda z postaci kryje niesamowite historie i tajemnice. Dużo tajemniczości podobnie jak w filmie Obraz pożądania, co sprawia, że film jest jeszcze lepszy.

  Bohaterowie filmu Nic nie ginie online cierpią z powodu smutku. Życie wymaga zmian, których nie chcą przejść. Nie umią zaadoptować się w teraźniejszym świecie. Wolą ukrywać się w swoim codziennym życiu. Jak wiecie świat jest piękny i trzeba korzystać z tego piękna ile tylko można. Film jest subtelny, naturalny, nie tak jak film Sala samobójców: Hejter online. Często w tym filmie pojawia się ironia, troska lub refleksja. Humor to taka maska, która próbuje złagodzić negatywne emocje.

  Kolejny ciekawy polski dramat

  Między uczestnikami rozwija się szczególna więź. Wszystko to dzieje się przez samotność, którą każdy z nich odczuwa na swój sposób. Debiut pełnometrażowej reżyserki Kaliny Alabrudzińskiej sprawił, że samotność stała się głównym tematem jej historii. Nawiasem mówiąc ten film bardzo jej się udał. To bardzo udany dramat komediowy, a taki gatunek w Polsce to rzadkość. Żart ma w sobie ogromną, wręcz katastrofalną siłę, a najlepszym przykładem jest właśnie film Nic nie ginie.

  Ta produkcja to obraz zawieszonego życia, próbującego radzić sobie ze smutkiem i strachem. Historia egzystencjalnej ucieczki, w której staramy się znaleźć własny kąt, w którym czujemy się bezpieczni, przynajmniej przez chwilę. Jest to także rejestracja wielkiego bólu wynikającego z samotności. Wiele osób z nas pewnie przeszło przez coś takiego. Zamknięci w swoich czterech ścianach boimy się świata. Reżyserka wybrała też bardzo ciekawą obsadę, w skład której wchodzą tacy aktorzy jak Michał Surosz, Zuzanna Puławska, Piotr Pacek, czy Wiktoria Filus. Natomiast jak wiecie nie tylko obsada jest ważna przy produkcji.

  Nic nie ginie
  Oryginalny tytuł Nic nie ginie
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nic nie ginie online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Nic nie ginie online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nic nie ginie online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Nic nie ginie na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono3

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
  Ból i blask
  Życzenie śmierci
  I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
  Pięćdziesiąt twarzy Greya
  El Camino: A Breaking Bad Movie
  Król Lew 2019
  Królowa Kier
  Co przyniesie jutro
  7 uczuć
  Cisza 2019
  Spider-Man: Homecoming