Nienawiść, którą dajesz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Nienawiść, którą dajesz

Nienawiść, którą dajesz

133 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Nienawiść, którą dajesz online?

Raper Tupac Shakur powiedział kiedyś, że nienawiść, którą wszyscy daliście małym dzieciom to przekleństwo. To jego wypowiedź o systematycznych niesprawiedliwościach. To co zasiejesz takie da plony. Można to wytłumaczyć taką właśnie metaforą. Ponad dwie dekady po jego śmierci, jego przesłanie zostało przekształcone w film Nienawiść, którą dajesz. To najlepiej sprzedającą się powieść Angie Thomas z 2017 roku o czarnej nastolatce, która przeżywa te nierówności z pierwszej ręki. Rasizm i nietolerancja to coś okropnego. To trochę tak jak w filmie Monos. Gdzie w młodych chłopcach zasiewa się ziarno wojny i przemocy.

Jeśli jakiś film rezonuje obrazem z wiadomości, to właśnie ten. Film z niezwykłym ujęciem pielęgniarki Ieshii Evans podczas protestu w Baton Rouge w Luizjanie w 2016 roku. To tam zmierzyła się z trzema gliniarzami w pełnym ekwipunku podczas noszenia zwiewnej sukienki. Zrobiła to z całym powiewem spokoju. Cały film Nienawiść, którą dajesz to ostry, dynamiczny film ze wspaniałą rolą Amandli Stenberg jako Starr. To uczennica liceum, która staje się świadkiem bezdusznego strzelania do gliny, a jej występ wydaje się przekazywać część buntu i cudownej siły pomimo jej wrażliwości. To coś mistrzowskiego. Czasami po takich moncych dramatach warto obejrzeć coś na rozluźnienie. Małgosia i Jaś będą tutaj idealnym rozwiązaniem.

To niezwykły film, który warto obejrzeć z napisami zamiast z lektorem

Jak wiecie dużo w tej kwestii się nie zmieniło. Chociaż wielu mówi, że tak własnie jest. Wiele czarnoskórych osób, aby się z tym pogodzić zasiadło za kamerą lub stało się pisarzami. Policyjna narracja o brutalności stała się niemal gatunkiem samym w sobie. Niektóre najnowsze prace, takie jak serial Queen Sugar stworzony przez Avę DuVernay były lepsze niż inne w badaniu psychologicznego wpływu tej brutalności. Bohaterka wpada na Khalila (Algee Smith), chłopca, którego kiedyś znała, gdy oboje byli dziećmi. Bawili się rezem w Harrego Pottera. Teraz Khalil jest twardym, przystojnym młodym mężczyzną z drogimi ubraniami, który jest zakochany w Starr. Jest nią ogromnie oczarowany.

Niestety potem sytuacja się diametralnie zmienia. Padają strzały, a uparty Khalil zostaje wciągnięty do radiowozu przez młodego policjanta. Kończy się katastrofalną przemocą, a Starr stwierdza, że ​​musi zeznawać przed wielką ławą przysięgłych. To co oznacza, że ​​ona, Khalil i cała jej społeczność staną przed sądem. Starr wspomina swojego ojca Mavericka (Russell Hornsby). Chce pokazać młodym ludziom jak przezwyciężyć tą nienawiść. Tak przecież nie może być na świecie, bo to jest chore. Każdy powinien się wspierać i pomagać. Niestety do takiego świata nam bardzo daleko.

cały film nienawiść którą dajesz online cda zalukaj

Nienawiść, którą dajesz
Nienawiść, którą dajesz
Nienawiść, którą dajesz
Nienawiść, którą dajesz
Nienawiść, którą dajesz
Oryginalny tytuł The Hate U Give
Ranking IMDb 7.2 15,170 głosów
Ranking TMDb 8.1 223 głosów

Reżyser

Obsada

Amandla Stenberg isStarr Carter
Starr Carter
Regina Hall isLisa Carter
Lisa Carter
Russell Hornsby isMaverick Carter
Maverick Carter
K.J. Apa isChris Bryant
Chris Bryant
Common isUncle Carlos
Uncle Carlos
Algee Smith isKhalil Harris
Khalil Harris
Lamar Johnson isSeven Carter
Seven Carter
Issa Rae isApril Ofrah
April Ofrah
Sabrina Carpenter isHailey Grant
Hailey Grant
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Greyhound 2020
El Camino: A Breaking Bad Movie
Ad Astra
Capone 2020
Wieczór gier
Podróż w niepamięć
Ciche miejsce 2
Polaroid
Mój piękny syn
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Deerskin
Brightburn: Syn ciemności