What's happening?

Nieplanowane 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Nieplanowane 2019

Nieplanowane 2019

To co zobaczyła zmieniło wszystko.Mar. 21, 2019USA109 Min.R
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Reżyser

Cary Solomon
Reżyser

Obsada

Kontrowersyjny film

Cały Film Nieplanowane to nic innego jak świadectwo Abby Johnson. Abby to dawna dyrektor jednej z placówek sieci Planned Parenthood. Jako lekarz długo wierzyła, że dzięki aborcji pomaga wielu potrzebującym kobietom. Jej historia odwraca się o 180 stopni, kiedy widzi zabójstwo dziecka na ultrasonografie. Ta wizja wprowadza nas w film Nieplanowane, który opowiada prawdziwą historię tego, jak szybko można zmienić zdanie na temat aborcji. To bardzo kontrowersyjny film podobnie jak Van Gogh. U bram wieczności. Rzeczywiście, jej historia nie jest łatwa do obejrzenia. Ale zmusza widzów do skonfrontowania się z faktem aborcji z nieoczekiwanego punktu widzenia. 

Ten rok jest pełen takich kontrowersyjnych filmów i z jednej strony bardzo mnie to cieszy, że takie filmy jak Boże Ciało online się ukazują. Wróćmy do naszej historii. Historia Abby zaczyna się podczas jej studiów w Texas A&M. Dorastała jako małomiasteczkowa kobieta. Ale kiedy dostała się na studia, szybko stała się imprezowiczką i zaszła w nieplanowaną ciążę. Mark, czyli jej chłopak chce zabrać ją do kliniki aby usunąć ciążę. Abby nie chce aby jej rodzice dowiedzieli się o tym, bo nie mogą wiedzieć, że uprawia ona seks. Nie mogą wiedzieć, że jest w ciąży. I tak Abby otrzymuje swoją pierwszą szansę, aby mogła potajemnie zapłacić 500 dolarów za aborcję. Czy nasza bohaterka postępuje dobrze?

Gdzie oglądać cały film Nieplanowane 2019 online?

Nieplanowane 2019 online nie jest dobrym filmem, ale jest skuteczną propagandą. Przynajmniej, jeśli należysz do grupy, do której jest on skierowany. Mowa o tych, którzy uważają, że aborcja w Ameryce, mimo że jest prawem, jest tak naprawdę przestępstwem. Trudno wyobrazić sobie, by film przyciągał wielu widzów poza wybraną grupą demograficzną. Cały film Nieplanowane ostro argumentuje wszystko na temat aborcji. Aborcji, która jest absolutna i ekstremalna. Planowane rodzicielstwo jest przedstawiane jako korporacja nastawiona na zysk.

Następuje nieudane małżeństwo z Markiem, podobnie jak rozwód po tym, jak Abby dowiaduje się, że ją zdradza. Ale nawet w trakcie postępowania rozwodowego Abby (Ashley Bratcher) dowiaduje się, że jest znowu w ciąży, i wybiera drugą aborcję, tym razem za pomocą leku aborcyjnego RU-486. Wszystko to dzieje się przed kolejnym rokiem studiów naszej bohaterki. W tym roku na targach pracy Abby spotyka młodą kobietę promującą planowane rodzicielstwo. Trudno uwierzyć, że wciąż są ludzie, którzy chcą nam powiedzieć, co możemy, a czego nie możemy zrobić z naszym ciałem. Młoda rekruterka zaprasza Abby na ochotnika. Wkrótce zgadza się rozpocząć wolontariat. Bohaterka opuściła kampus tego dnia jako dumna orędowniczka kobiet w kryzysie. Wybór ten przekieruje trajektorię jej życia, ponieważ wolontariat prowadzi do pracy. Ostatecznie zostaje dyrektorem lokalnej kliniki w Teksasie.

Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Oryginalny tytuł Unplanned
Ranking IMDb 5.8 12,192 głosów
Ranking TMDb 6.2 62 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nieplanowane 2019 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Nieplanowane 2019 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nieplanowane 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Nieplanowane 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono15

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

7 uczuć
Judy
Dreamland 2020
Gniazdo (The Nest) 2020
Poznajmy się jeszcze raz
Spider-Man: Homecoming
Sentinelle (2021)
Wolka
Pasażer nr 4 (Stowaway)
After 2 (After We Collided)
Smak pho
Ciche miejsce