What's happening?

Nieplanowane 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 230

Nieplanowane 2019

Nieplanowane 2019 - zalukaj online

To co zobaczyła zmieniło wszystko.Mar. 21, 2019USA109 Min.R
Twoja ocena: 0
10 3 głosy

Reżyser

Cary Solomon
Reżyser

Obsada

Ashley Bratcher isAbby Johnson
Abby Johnson
Nellie Sciutto isWeatherperson
Weatherperson
Mike Lindell isDemolition Guy
Demolition Guy
Troy Powell isProtestor
Protestor

Kontrowersyjny film

Cały Film Nieplanowane to nic innego jak świadectwo Abby Johnson. Abby to dawna dyrektor jednej z placówek sieci Planned Parenthood. Jako lekarz długo wierzyła, że dzięki aborcji pomaga wielu potrzebującym kobietom. Jej historia odwraca się o 180 stopni, kiedy widzi zabójstwo dziecka na ultrasonografie. Ta wizja wprowadza nas w film Nieplanowane, który opowiada prawdziwą historię tego, jak szybko można zmienić zdanie na temat aborcji. To bardzo kontrowersyjny film podobnie jak Van Gogh. U bram wieczności. Rzeczywiście, jej historia nie jest łatwa do obejrzenia. Ale zmusza widzów do skonfrontowania się z faktem aborcji z nieoczekiwanego punktu widzenia. 

Ten rok jest pełen takich kontrowersyjnych filmów i z jednej strony bardzo mnie to cieszy, że takie filmy jak Boże Ciało online się ukazują. Wróćmy do naszej historii. Historia Abby zaczyna się podczas jej studiów w Texas A&M. Dorastała jako małomiasteczkowa kobieta. Ale kiedy dostała się na studia, szybko stała się imprezowiczką i zaszła w nieplanowaną ciążę. Mark, czyli jej chłopak chce zabrać ją do kliniki aby usunąć ciążę. Abby nie chce aby jej rodzice dowiedzieli się o tym, bo nie mogą wiedzieć, że uprawia ona seks. Nie mogą wiedzieć, że jest w ciąży. I tak Abby otrzymuje swoją pierwszą szansę, aby mogła potajemnie zapłacić 500 dolarów za aborcję. Czy nasza bohaterka postępuje dobrze?

Gdzie oglądać cały film Nieplanowane 2019 online?

Nieplanowane 2019 online nie jest dobrym filmem, ale jest skuteczną propagandą. Przynajmniej, jeśli należysz do grupy, do której jest on skierowany. Mowa o tych, którzy uważają, że aborcja w Ameryce, mimo że jest prawem, jest tak naprawdę przestępstwem. Trudno wyobrazić sobie, by film przyciągał wielu widzów poza wybraną grupą demograficzną. Cały film Nieplanowane ostro argumentuje wszystko na temat aborcji. Aborcji, która jest absolutna i ekstremalna. Planowane rodzicielstwo jest przedstawiane jako korporacja nastawiona na zysk.

Następuje nieudane małżeństwo z Markiem, podobnie jak rozwód po tym, jak Abby dowiaduje się, że ją zdradza. Ale nawet w trakcie postępowania rozwodowego Abby (Ashley Bratcher) dowiaduje się, że jest znowu w ciąży, i wybiera drugą aborcję, tym razem za pomocą leku aborcyjnego RU-486. Wszystko to dzieje się przed kolejnym rokiem studiów naszej bohaterki. W tym roku na targach pracy Abby spotyka młodą kobietę promującą planowane rodzicielstwo. Trudno uwierzyć, że wciąż są ludzie, którzy chcą nam powiedzieć, co możemy, a czego nie możemy zrobić z naszym ciałem. Młoda rekruterka zaprasza Abby na ochotnika. Wkrótce zgadza się rozpocząć wolontariat. Bohaterka opuściła kampus tego dnia jako dumna orędowniczka kobiet w kryzysie. Wybór ten przekieruje trajektorię jej życia, ponieważ wolontariat prowadzi do pracy. Ostatecznie zostaje dyrektorem lokalnej kliniki w Teksasie.

Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Nieplanowane 2019
Oryginalny tytuł Unplanned
Ranking IMDb 5.6 13,926 głosów
Ranking TMDb 7.3 172 głosów

Opinie widzów na temat filmu Nieplanowane 2019

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nieplanowane 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Nieplanowane 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Nieplanowane 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Nieplanowane 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nieplanowane 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Nieplanowane 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono15