Nieśmiertelny (L’immortale) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Nieśmiertelny (L’immortale)

Nieśmiertelny (L’immortale)

PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać online cały film Nieśmiertelny (L’immortale)?

Cały film online Nieśmiertelny (L’immortale) to prequel serialu Gomorra. Premiera we Włoszech miała już miejsce. Jego dystrybutorzy reklamują go jako wyjątkowy eksperyment obejmujący wiele mediów. Jeżeli będzie tak dobry jak serial to pewnie podbije rynki na całym świecie. Marco D’Amore gra oczywiście bezwzględnego głównego bohatera Ciro Di Marzio. Producenci spisali się wyśmienicie. Narracja filmu krzyżuje się w czasie między początkami Ciro, a jego obecną sytuacją. To wspaniale pomyślana strategia zdobycia miłości widzów. To taki niezbędny element układanki dla fanów serialu. Fabuła filmu łączy się z nadchodzącym piątym sezonem serialu, który ma ukazać się w 2021 roku. Będzie się działo.

Po finałowym odcinku Gomorra z czwartego sezonu został ujawniony pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego filmu. Mowa oczywiście o filmie Nieśmiertelny (L’Immortale). Wyreżyserował go Marco D’Amore. Jednocześnie gra głównego bohatera. Film nie jest samodzielnym filmem prequelowym, ale w rzeczywistości połączy historię z nadchodzącym sezonem serialu. Gomorrah był wcześniej kreatywny w opowiadaniu platformy, wprowadzając historię VR między sezonami, ale po raz pierwszy film fabularny jest wykorzystywany jako fragment historii serialu telewizyjnego. To bardzo ciekawy zabieg. Producenci wykazują się ciekawymi nowościami technologicznymi, podobnie jak w filmie Zjazd (Downhill). Z tym, że ten drugi jednak nie ma takiego klimatu jak ten.

To idealny film dla fanów serialu Gomorra

Cały film był kręcony w Neapolu i Rydze. Cały film Nieśmiertelny jest produkowany przez Cattleya i Sky Vision. Historię i scenariusz napisali Leonardo Fasoli, Maddalena Ravagli, Marco D’Amore i Francesco Ghiaccio. Riccardo Tozzi, powiedział, że chociaż istnieje wiele filmów nakręconych jako spinoffy seriali to Nieśmiertelny jest zupełnie inny. Ten film zdecydowanie przewyższy resztę. Nie ma się co dziwić. Ciro zachęca bardzo do obejrzenia tego filmu. Jak sam D’Amore stwierdził, Ciro jest czystym złem. Jest uosobieniem ohydnego, nieuzasadnionego aktu przemocy. Obserwowanie go jest jak wpatrywanie się w pustkę na krawędzi przepaści.

Historia Ciro jest taka, że ​​przeżył trzęsienie ziemi w Neapolu w 1980 roku. To trzęsienie zabiło jego rodzinę, a następnie dorastał w sierocińcu, co było formującym doświadczeniem dla jego bezlitosnych kryminalnych sposobów działania. Film zagłębia się w początki postaci Ciro w retrospekcjach w Neapolu na przemian z teraźniejszością na Łotwie. Finał współdziała bezpośrednio z serią. Marco D’Amore dziękujemy za wspaniałą rolę i wspaniały film.

Nieśmiertelny (L’immortale)
Nieśmiertelny (L’immortale)
Oryginalny tytuł L'immortale
Ranking IMDb 6.6 467 głosów
Ranking TMDb 7.3 88 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kartoteka 64
Batman: Hush
Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Iniemamocni 2
Polowanie (The Hunt) 2020
Taxi 5
Zbuntowana
Nieoszlifowane diamenty
Psy 3: W imię zasad
Ocean’s 8
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły