Nietykalni - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Nietykalni

Nietykalni

Razem mogą wszystko112 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Nietykalni online?

Pomyślenie o „Nietykalni” może być pomocne we francuskim spinoffie „Driving Miss Daisy”, powtarza się „Pushing Monsieur Philippe”. Duszny, bogaty pracodawca znajduje życie wzbogacone przez mądrego czarnego mężczyznę. Mężczyznę z paryskich gett i bierze lekcje muzyki funky i radości z marihuany. To historia, którą wielokrotnie opowiadali w filmach, a czasami spektakle przezwyciężają protekcjonalność formuły.

Film był ogromnym hitem kasowym we Francji i rzeczywiście jest łatwy do oglądania. Philippe (Francois Cluzet) jest milionerem, który został sparaliżowany od szyi w dół w wypadku paralotniarstwa. Driss (Omar Sy) jest zwolnionym warunkowo za kradzież. Ubiega się on o pracę wyłącznie u opiekuna Philippe’a. Po to aby go odrzucili i żeby uzyskał podpis na swoim wniosku o zasiłek dla bezrobotnych. Gdy Philippe przeprowadza wywiad z jednym nudnym kandydatem do pracy po drugim, zaczynamy rozumieć, że potrzebuje nie tylko pomocy fizycznej, ale kogoś, kto go pocieszy. Bezczelny brak szacunku Driss jest odświeżający, a Philippe zadziwia go i jego pracowników domowych, oferując mu pracę.

Oczywiście jeden z lepiej ocenianych filmów

Film opowiada o rosnącym związku między tymi dwoma sympatycznymi ludźmi. Opartym na przekonaniu Drissa, że ​​Philippe poprawi się. jeśli ucieknie od utartego stylu życia i przetestuje większe wolności imigranta z Afryki. Może być w tym pewna prawda, ale edukacja Philippe’a odbywa się w serii zasadniczo obraźliwych klisz. Widzisz, Driss ma rytm i duszę, a jeśli tylko Philippe będzie mógł coś z tego wchłonąć, będzie szczęśliwszym człowiekiem. Nadal będzie francuskim milionerem otoczonym ochronnym personelem, nadal będzie sparaliżowany, ale będzie szczęśliwszy. Ile razy widzieliśmy scenę, w której spięty kwadrat wdycha garnek po raz pierwszy i uśmiech powoli rozprzestrzenia się na jego twarzy?

„Nietykalni” ma element prawdy, którego nigdy nie rozpoznaje. Rola dobrego opiekuna nie ogranicza się do podnoszenia, kąpieli, pielęgnacji, ubierania się, pchania i dostarczania leków. Pacjent ma do czynienia z rzeczywistością, którą trudno mu zaakceptować. Został pozbawiony wszystkiego, co kiedyś uważał za oczywiste, na przykład prostej zdolności przechodzenia przez pokój. Opiekun nie może tego zapewnić, ale może zapewnić coś bardziej wartościowego, towarzystwo. Żona Philippe’a nie żyje, jego nastoletnia córka jest zasmarkanym bachorem, a jego personel jest zajęty pensjami i statusem. Driss pochodzi z innego świata.

Aż łezka kręci się w oku

Sukces filmu, pomimo jego problemów, rośnie bezpośrednio po jego obsadzie. Francois Cluzet, który działa tylko swoją twarzą i głosem, przekazuje wspaniałe uczucie. Omar Sy jest niezwykle przyjazny i optymistyczny. Przypomniał mi afrykańskiego imigranta granego przez Souleymane Sy Savane w „Goodbye Solo” Ramin Bahrani – filmie, w którym uniknięto pułapek, w które wpada „Nietykalni”.

Atrakcyjność takiego filmu i jest całkowicie uzasadniona, ponieważ kiedy zaczynamy odczuwać uczucia do bohaterów, to co ich uszczęśliwia, czyni nas szczęśliwymi. Pogrążeni w przepływie wydarzeń, pozwalamy, aby wiele założeń nie zostało zakwestionowanych. Pisarze-reżyserzy, Olivier Nakache i Eric Toledano, chętnie wybierają szerokie gagi, a ich styl jest niewdzięczny. Ale na końcu, patrząc przez szczegóły na pierwszym planie, otrzymujemy uproszczoną redukcję stereotypów rasowych.

Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Oryginalny tytuł Intouchables
Ranking IMDb 8.5 676,341 głosów
Ranking TMDb 8.2 9,899 głosów
Udostępniono17

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Deadpool 2
Shazam!
Osierocony Brooklyn
Wyprawa Magellana 2019
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Przykładny obywatel 2019
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Jezioro dzikich gęsi 2019
Niedobrani (Long Shot)
Słodziak (Honey Boy) 2019
Koty (Cats) 2019
The Lodge 2019