What's happening?

Nietykalni - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 319

Nietykalni

Nietykalni

Razem mogą wszystkoNov. 02, 2011France112 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 głosy

Gdzie oglądać cały film Nietykalni online?

Pomyślenie o „Nietykalni” może być pomocne we francuskim spinoffie „Driving Miss Daisy”, powtarza się „Pushing Monsieur Philippe”. Duszny, bogaty pracodawca znajduje życie wzbogacone przez mądrego czarnego mężczyznę. Mężczyznę z paryskich gett i bierze lekcje muzyki funky i radości z marihuany. To historia, którą wielokrotnie opowiadali w filmach, a czasami spektakle przezwyciężają protekcjonalność formuły.

Film był ogromnym hitem kasowym we Francji i rzeczywiście jest łatwy do oglądania. Philippe (Francois Cluzet) jest milionerem, który został sparaliżowany od szyi w dół w wypadku paralotniarstwa. Driss (Omar Sy) jest zwolnionym warunkowo za kradzież. Ubiega się on o pracę wyłącznie u opiekuna Philippe’a. Po to aby go odrzucili i żeby uzyskał podpis na swoim wniosku o zasiłek dla bezrobotnych. Gdy Philippe przeprowadza wywiad z jednym nudnym kandydatem do pracy po drugim, zaczynamy rozumieć, że potrzebuje nie tylko pomocy fizycznej, ale kogoś, kto go pocieszy. Bezczelny brak szacunku Driss jest odświeżający, a Philippe zadziwia go i jego pracowników domowych, oferując mu pracę.

Oczywiście jeden z lepiej ocenianych filmów

Film opowiada o rosnącym związku między tymi dwoma sympatycznymi ludźmi. Opartym na przekonaniu Drissa, że ​​Philippe poprawi się. jeśli ucieknie od utartego stylu życia i przetestuje większe wolności imigranta z Afryki. Może być w tym pewna prawda, ale edukacja Philippe’a odbywa się w serii zasadniczo obraźliwych klisz. Widzisz, Driss ma rytm i duszę, a jeśli tylko Philippe będzie mógł coś z tego wchłonąć, będzie szczęśliwszym człowiekiem. Nadal będzie francuskim milionerem otoczonym ochronnym personelem, nadal będzie sparaliżowany, ale będzie szczęśliwszy. Ile razy widzieliśmy scenę, w której spięty kwadrat wdycha garnek po raz pierwszy i uśmiech powoli rozprzestrzenia się na jego twarzy?

„Nietykalni” ma element prawdy, którego nigdy nie rozpoznaje. Rola dobrego opiekuna nie ogranicza się do podnoszenia, kąpieli, pielęgnacji, ubierania się, pchania i dostarczania leków. Pacjent ma do czynienia z rzeczywistością, którą trudno mu zaakceptować. Został pozbawiony wszystkiego, co kiedyś uważał za oczywiste, na przykład prostej zdolności przechodzenia przez pokój. Opiekun nie może tego zapewnić, ale może zapewnić coś bardziej wartościowego, towarzystwo. Żona Philippe’a nie żyje, jego nastoletnia córka jest zasmarkanym bachorem, a jego personel jest zajęty pensjami i statusem. Driss pochodzi z innego świata.

Aż łezka kręci się w oku

Sukces filmu, pomimo jego problemów, rośnie bezpośrednio po jego obsadzie. Francois Cluzet, który działa tylko swoją twarzą i głosem, przekazuje wspaniałe uczucie. Omar Sy jest niezwykle przyjazny i optymistyczny. Przypomniał mi afrykańskiego imigranta granego przez Souleymane Sy Savane w „Goodbye Solo” Ramin Bahrani – filmie, w którym uniknięto pułapek, w które wpada „Nietykalni”.

Atrakcyjność takiego filmu i jest całkowicie uzasadniona, ponieważ kiedy zaczynamy odczuwać uczucia do bohaterów, to co ich uszczęśliwia, czyni nas szczęśliwymi. Pogrążeni w przepływie wydarzeń, pozwalamy, aby wiele założeń nie zostało zakwestionowanych. Pisarze-reżyserzy, Olivier Nakache i Eric Toledano, chętnie wybierają szerokie gagi, a ich styl jest niewdzięczny. Ale na końcu, patrząc przez szczegóły na pierwszym planie, otrzymujemy uproszczoną redukcję stereotypów rasowych.

Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Nietykalni
Oryginalny tytuł Intouchables
Ranking IMDb 8.5 737,027 głosów
Ranking TMDb 8.2 9,899 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Nietykalni online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Nietykalni online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Nietykalni online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Nietykalni na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono19

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nienawiść, którą dajesz
Tommaso
Clouds (2020)
Grinch 2018
Witajcie w Marwen
Nadzwyczajni 2019
Ból i blask
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Najświętsze serce
Psy 3: W imię zasad
Biały tygrys