What's happening?

Niezgodna ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 210

Niezgodna

Niezgodna online

Mar. 14, 2014USA139 Min.PG-13
Twoja ocena: 1
7.3 10 głosów

Reżyser

Neil Burger
Reżyser

Obsada

Shailene Woodley isBeatrice
Beatrice "Tris" Prior
Theo James isTobias
Tobias "Four" Eaton
Kate Winslet isJeanine Matthews
Jeanine Matthews
Miles Teller isPeter Hayes
Peter Hayes
Ray Stevenson isMarcus Eaton
Marcus Eaton
Maggie Q isTori Wu
Tori Wu
Zoë Kravitz isChristina
Christina
Ansel Elgort isCaleb Prior
Caleb Prior
Jai Courtney isEric Coulter
Eric Coulter
Ashley Judd isNatalie Prior
Natalie Prior

Jeden z lepszych filmów post-apokaliptycznych

Cały film Niezgodna dostał oczywiście zielone światło, aby pokazać się światu po udanej adaptacji powieści Igrzyska Śmierci. Kinowa wersja pierwszej książki Neil Burger w bestsellerowej trylogii Veroniki Roth jest krótka w porównaniu z przygodami Katniss Everdeen. Oczywiście to nie znaczy, że jest gorsze albo w jakiś sposób słabsze. Moim zdaniem cała seria filmu Niezgodna jest miejscami lepsza od Igrzysk. Film Niezgodna polega na odkryciu swojej tożsamości i określaniu, kim jesteś, gdy wychodzisz z okresu dojrzewania do dorosłości. Jest więc całkowicie właściwe, aby filmowa wersja niezwykle popularnej powieści dla młodych pokazała się z jak najlepszej strony. Na pewno zobaczymy jeszcze dwie części, w tym film Zbuntowana.

Film ma miejsce w Chicago, w przyszłości, w której wojna podobno sprawiła, że ​​ogromna większość kraju stała się nie do przeżycia. Miasto jest chronione bardzo wysokim płotem, a dla zachowania pokoju społeczeństwo podzieliło się na pięć frakcji. Są tu takie frakcje jak nieustraszeni, czyli odważni wojownicy. Serdeczni, czyli spokojni rolnicy. Prawi to oczywiście wszelkiego rodzaju prawnicy. Są też Erudyci, czyli bystrzy. Ostatnią frakcją są Altruiści, czyli osoby bezinteresowne. Świat ten funkcjonuje pod hasłem frakcja przed rodziną, ponieważ społeczeństwo uważa, że ​​te pięć grup pomaga się zrównoważyć i utrzymać pokój. Ci, którzy nie pasują do żadnej z grup, stają się częścią bezfrakcyjnej, biednej i potrzebującej podklasy. Zawsze muszą być jakieś wyrzutki.

Gdzie oglądać cały film Niezgodna online z lektorem lub z napisami?

Jak wykonać idealną ekranizacje tak dobrej powieści? To zagadka, z którą mierzy się wiele książek tego typu, gdy stają bestsellerami w swojej kategorii. Producentów dręczą takie pytania jak jakie elementy zachować, aby zadowolić gorliwych fanów, a które wyrzucić, żeby film nie był zbyt długi? Tak samo filmy Harry Potter i Igrzyska śmierci, które sagę Niezgodna przypominają na wiele sposobów. Wszystkie te adaptacje moim zdaniem się wyjątkowo udały. Aż żałuje, że nie powstał jakiś serial w tym universum. Takie czasy założenia Hogwartu.

Nastolatki przystępują do testu, który ujawnia, do której z pięciu frakcji należą. Po teście następuje publiczna ceremonia, podczas której deklarują swoją lojalność, chociaż nie są zobowiązani do przestrzegania wyników testów. Kiedy już wybierzesz, nie możesz się zmienić, bo inaczej staniesz się bezfrakcyjny. Tris (Shailene Woodley), córka dwóch członków Altruizmu, czyli Andrewa (Tony Goldwyn) i Natalie (Ashley Judd) Priorów. Przy teście odkrywa, że ​​pasowałaby nie tylko do tej grupy, ale także do Erudytów i Nieustraszonych. Ta ostatnia jest frakcją, do której zawsze chciała dołączyć. Zdolność do dopasowania się do wielu grup czyni ją Niezgodną. Władza boi się takich osób i od razu robi z nimi porządek.

 

Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Niezgodna
Oryginalny tytuł Divergent
Ranking IMDb 6.7 418,457 głosów
Ranking TMDb 6.9 8,632 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Niezgodna online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Niezgodna online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Niezgodna nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Niezgodna na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono43