What's happening?

(Nie)znajomi 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 160

ONLINE HD 52864 Wyświetleń Report Error

  (Nie)znajomi 2019

  (Nie)znajomi 2019

  Sep. 16, 2019Poland103 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  7 12 głosów

  A czy Wy zagralibyście ze znajomymi w taką grę?

  W filmie (Nie)znajomi wieczór wygląda niby jak każdy inny. Przyjaciele spotykają się, aby razem milo spędzić czas. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Ta gra to nie jakaś gra planszowa czy karciana. Chodzi o to by do zakończenia ich spotkania każdy z nich musi ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony. Tak samo z rozmowami, muszą odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Czy po tym wieczorze przyjaciele będą dalej przyjaciółmi? Czy będą toczyć walkę między sobą jak w filmie Sąsiedzi lub Sąsiedzi 2? Sprawdźcie sami, oglądając ten ciekawy, polski film

  Gdzie oglądać cały film (Nie)znajomi 2019 online?

  Sukcesem tej fabuły nikogo nie zaskoczył. Niezwykle łatwo jest wpaść w bóle tych, przecież przeciętnych, kipiących naturalnych postaci, biorąc pod uwagę, że sytuacja, w której się znajdują, jest tak namacalna. Każdy z Was mógłby spokojnie wyobrazić sobie takie zwykłe spotkanie z przyjaciółmi. Siedmiu przyjaciół spotyka się na obiedzie w domu, aby porozmawiać, wypić drinka. Wieczór byłby nudny gdyby nie postanowili rozpocząć z pozoru zabawnej gry. Zasady opisałem w akapicie wyżej. Idąc przez ulicę widzimy jak większość ludzi przede wszystkim młodych ściska w swoich rękach smartfony. Telefonu, które znają lepiej niż swoich bliskich. Niestety to przykre ale prawdziwe. Wirtualne życie przejmuje kontrolę nad młodymi osobami. Nikt też nie boi się ujawniać tajemnic. Czy Wy potrafilibyście oddać swój telefon, ze wszystkimi tajemnicami przyjacielowi? A co dopiero obcej osobie?

  Ciekawe jakie tajemnice wyszły by na jaw

  Cały film (Nie)znajomi okazał się jedną z najmilszych niespodzianek filmowych w tym roku. Mówimy oczywiście o polskich produkcjach. Obsada jest fantastyczna, a Tomasz Kot jak zwykle spisuje się doskonale. Aktorka Kasia Smutniak też zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest to ta sama fabuła, w której większość najważniejszych historii jest prowadzona w niemal identyczny sposób i dochodzi do podobnych finałów. A jednak wrażenie wtórności stopniowo łagodzi się i prawie zanika. Tak dobre są interwencje w scenariuszu i elementy jego interpretacji przez twórców i aktorów. Moim skromnym zdaniem dialogi są doskonałe. Są niezwykle naturalne i teatralnego wzdęcia. Przede wszystkim widzimy tutaj opanowaną wulgarność i dobre poczucie humoru. Te wszystkie składniki potęgują uczucie obserwowania grupy przyjaciół, która jest w pełni autentyczna. Dlatego jak już wspomniałem, każdy z nas mógłby wyobrazić sobie takie zwykłe spotkanie z przyjaciółmi.

  cały film (nie)znajomi 2019 online cda zalukaj

  (Nie)znajomi 2019
  Oryginalny tytuł (Nie)znajomi
  Ranking IMDb 6.9 588 głosów
  Ranking TMDb 6.1 5 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film (Nie)znajomi 2019 online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film (Nie)znajomi 2019 online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film (Nie)znajomi 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film (Nie)znajomi 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono219

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Co w duszy gra (Soul)
  Logan: Wolverine
  Królowie Zbrodni 2019
  Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
  Klub rozwodników 2020
  Chłopiec i wilk
  The Kissing Booth 2
  Black and Blue
  Resistance 2020
  Kobiety mafii
  Szarlatan 2020
  Szczygieł 2019