(Nie)znajomi 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
(Nie)znajomi 2019

(Nie)znajomi 2019

103 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.2 10 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

A czy Wy zagralibyście ze znajomymi w taką grę?

W filmie (Nie)znajomi wieczór wygląda niby jak każdy inny. Przyjaciele spotykają się, aby razem milo spędzić czas. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Ta gra to nie jakaś gra planszowa czy karciana. Chodzi o to by do zakończenia ich spotkania każdy z nich musi ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony. Tak samo z rozmowami, muszą odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Czy po tym wieczorze przyjaciele będą dalej przyjaciółmi? Czy będą toczyć walkę między sobą jak w filmie Sąsiedzi lub Sąsiedzi 2? Sprawdźcie sami, oglądając ten ciekawy, polski film

Gdzie oglądać cały film (Nie)znajomi 2019 online?

Sukcesem tej fabuły nikogo nie zaskoczył. Niezwykle łatwo jest wpaść w bóle tych, przecież przeciętnych, kipiących naturalnych postaci, biorąc pod uwagę, że sytuacja, w której się znajdują, jest tak namacalna. Każdy z Was mógłby spokojnie wyobrazić sobie takie zwykłe spotkanie z przyjaciółmi. Siedmiu przyjaciół spotyka się na obiedzie w domu, aby porozmawiać, wypić drinka. Wieczór byłby nudny gdyby nie postanowili rozpocząć z pozoru zabawnej gry. Zasady opisałem w akapicie wyżej. Idąc przez ulicę widzimy jak większość ludzi przede wszystkim młodych ściska w swoich rękach smartfony. Telefonu, które znają lepiej niż swoich bliskich. Niestety to przykre ale prawdziwe. Wirtualne życie przejmuje kontrolę nad młodymi osobami. Nikt też nie boi się ujawniać tajemnic. Czy Wy potrafilibyście oddać swój telefon, ze wszystkimi tajemnicami przyjacielowi? A co dopiero obcej osobie?

Ciekawe jakie tajemnice wyszły by na jaw

Cały film (Nie)znajomi okazał się jedną z najmilszych niespodzianek filmowych w tym roku. Mówimy oczywiście o polskich produkcjach. Obsada jest fantastyczna, a Tomasz Kot jak zwykle spisuje się doskonale. Aktorka Kasia Smutniak też zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest to ta sama fabuła, w której większość najważniejszych historii jest prowadzona w niemal identyczny sposób i dochodzi do podobnych finałów. A jednak wrażenie wtórności stopniowo łagodzi się i prawie zanika. Tak dobre są interwencje w scenariuszu i elementy jego interpretacji przez twórców i aktorów. Moim skromnym zdaniem dialogi są doskonałe. Są niezwykle naturalne i teatralnego wzdęcia. Przede wszystkim widzimy tutaj opanowaną wulgarność i dobre poczucie humoru. Te wszystkie składniki potęgują uczucie obserwowania grupy przyjaciół, która jest w pełni autentyczna. Dlatego jak już wspomniałem, każdy z nas mógłby wyobrazić sobie takie zwykłe spotkanie z przyjaciółmi.

cały film (nie)znajomi 2019 online cda zalukaj

(Nie)znajomi 2019
Oryginalny tytuł (Nie)znajomi
Ranking IMDb 7.0 333 głosów
Ranking TMDb 6.1 5 głosów
Udostępniono217

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Togo 2019
Ostatnie wakacje
Ad Astra
The Lodge 2019
Kraina cudów
Last Christmas 2019
Deadpool
Shaft 2019
Ojciec (Bashtata)
Obywatel Jones
Ukryte życie
Superpies i Turbokot
×
Życzymy miłego seansu!