What's happening?

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 172

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online

Jul. 01, 2021USAR
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Mike Gunther
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online?

To chyba wiedzą już wszyscy, że Universal Pictures opublikowało pierwszy zwiastun filmu Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko. To piąta część przebojowej serii horrorów. Saga dystopijnego horroru rozpoczęła się w 2013 roku od filmu Noc oczyszczenia. To dokładnie ten film, w którym zagrali Ethan Hawke i Lena Headey jako zamożna rodzina, która jest ścigana podczas dorocznej „Czystki”. Czystka to jedyna noc, w której wszystkie przestępstwa, w tym morderstwa, są tymczasowo legalne. Franczyzę stworzył James DeMonaco, który napisał scenariusze do wszystkich pięciu filmów i wyreżyserował trzy pierwsze. Po takim filmie jedynie co mi przyszło na myśl to obejrzenie czegoś lżejszego. Dlatego wybrałem film Kosmiczny mecz: Nowa era. Polecam wszystkim choć to nie jest to co jego poprzednik.

Od 2013 roku seria Noc oczyszczenia stała się konsekwentną siłą w popkulturze. Dzięki wysokiej koncepcji koncepcyjnej przedstawiającej społeczeństwo, w którym wszystkie przestępstwa są legalne. To wszystko przypada na jeden dzień, a dokładnie noc. To co najgorsze dzieje się w ciągu 12 godzin. Niestety te filmy nie służą do przedstawiania ludzkości w najlepszym świetle. Zasadniczo sugerują, że jedyną rzeczą, która powstrzymuje nas przed wyrzynaniem się nawzajem jest konwencją społeczna i prawo. Wszystkie filmy online zapewniły niesamowitą rozrywkę dla fanów gatunku i rozwinęły ciekawą ciągłość na przestrzeni lat. Wkrótce spuścizna zostanie rozszerzona jeszcze bardziej, ponieważ właśnie pojawił się film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online. Będzie się działo!

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online Lektor PL

Można powiedzieć, że jest to bezpośrednia kontynuacja filmu Noc oczyszczenia: Czas wyboru z 2016 roku. Natomiast Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko opowiada o meksykańskiej parze uciekającej przed kartelem narkotykowym, która utknęła na teksańskim ranczu. Chociaż wybory prezydenckie wyeliminowały Czystkę to para jest ścigana przez grupę outsiderów. To ludzie, którzy planują kontynuować tradycję, mimo że jest ona zabroniona. Założenie odsuwa sagę od zwykłego miejskiego otoczenia, jednocześnie obiecując radzenie sobie z kwestiami rasy i klasy, tak jak robiły to poprzednie filmy. Wydawało się, że nic już nie może nas zaskoczyć. No to zrobił to właśnie reżyser filmu. Ciekawe czy film Spirala: Nowy rozdział serii Piła będzie tez tak dobrą kontynuacją serii.

Jak w zasadzie każda inna duża seria w Hollywood, filmy Purge są znane z zachowania pewnej atmosfery tajemnicy. Nie chcą ujawniać zbyt wielu informacji przed premierą, ale na pewno istnieje zbiór kluczowych rzeczy, które wiemy o produkcji. Dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek na to wszystko. To wszystko po to, aby dać ci krótkie wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać po piątym rozdziale tej serii na dużym ekranie. Filmy z serii Noc oczyszczenia (Purge) zawsze były dość proste. Natomiast jeśli chodzi o tytuły, z których najdłuższy ma tylko cztery słowa, a tę tradycję podtrzymuje część 5. Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko jest trochę jak Anarchia. Cały film online jest naprawdę dobry.

The Forever Purge bez limitu online

Ten piąty film z serii horror-thriller Purge dotyczy Adeli (Ana de la Reguera) i jej męża Juana (Tenoch Huerta). To para, która mieszka w Teksasie, gdzie Juan pracuje jako pomocnik rancza dla bogatej rodziny Tucker. Juan imponuje patriarsze Tucker, Calebowi (Will Patton), co podsyca zazdrosny gniew syna Caleba, Dylana (Josh Lucas). Rankiem po The Purge zamaskowany gang zabójców atakuje rodzinę Tuckerów. Oczywiście w tym żonę Dylana (Cassidy Freeman) i jego siostrę (Leven Rambin). Tym samym zmusza obie rodziny do zjednoczenia się i walki, gdy kraj pogrąża się w chaosie i Stany Zjednoczone zaczynają się wokół nich rozpadać. Brzmi jak zwykle podobnie do reszty filmów, ale taka jest właśnie ich tematyka.

W rolach głównych Ana de la Reguera, Josh Lucas i Tenoch Huerta. The Forever Purge (Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko) obraca się wokół nieuczciwej grupy, która nadal sieje mordercze spustoszenie po wygaśnięciu 12-godzinnego okresu czystki. Podobnie jak w przypadku reszty serii, najnowsza odsłona zawiera wiele intensywnych momentów, przypominających nieco Piłę, a także kilka niepokojących kostiumów i masek. Film będzie również poruszał kwestie polityczne, takie jak wojny klasowe i imigracja, podkreślone faktem, że Meksyk na kilka godzin otwiera swoje granice, aby umożliwić nowo upolowanym szukanie schronienia. Jestem ciekaw całości tej produkcji. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie.

Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
Oryginalny tytuł The Forever Purge
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Noc oczyszczenia: Żegnaj Ameryko na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0