Noelle 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Noelle 2019

Noelle 2019

100 Min.G
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Noelle 2019 online?

Cały film Noelle 2019 jest napisany i wyreżyserowany przez Marc’a Lawrence’a. Film jest hałaśliwą, wesołą świąteczną przygodą, której bohaterką jest Anny Kendrick. Gra porywającą córkę Świętego Mikołaja o imieniu Noelle Kringle. Noelle jest dziwaczna, ale niestety nie jest sprytna. Z pewnością jest to ciekawa produkcja dla dzieci. Dorośli też znajdą coś dla siebie jeżeli lubią świąteczne klimaty. Jest to całkowicie łagodne oglądanie w rodzinie, ale są w nim elementy, które sprawiają, że wydaje się, że jest dziesięć lat nieaktualny. Zdecydowanie ja wolałym obejrzeć z moimi starszymi dziećmi film Kod Dedala. Bardzo lubimy tajemnicze filmy, nawet w okresie świątecznym.

Każde dziecko jak wiecie lubi prezenty i to właśnie ten film pokazuje. Przerażający bieg po swoje prezenty, w tym różnie iphony czy ipady. To straszne ale prawdziwe. Niestety dzieci nie cieszą już zwykłe, małe prezenty. Jeżeli nie dostaną nowego telefonu czy laptopa to są nie zadowolone. Rodzice bardzo lubią rozpieszczać swoje dzieci, co po cześci jest dość dziwne. Albo chodzi o to, że chcą zrobić coś, czego oni nie niestety w dzieciństwie nie mieli. Na szczęście jest to komedia, a nie dramat psychologiczny Gdzie jesteś Bernadette.

Kolejna świąteczna przygoda

Kiedy oglądasz film typu Noelle to wiesz, że to coś, czego nie obejrzysz w kinie. Większość z nas nie zdecydowałaby się wyjść z rodziną na taki film do kina. To nie byłoby warte wysiłku. Taki film lepiej obejrzeć na kanapie z rodziną. Dlatego tego typu produkcje, są właśnie na platformach VOD, typu Netflix. Niezależnie od tego, jaki masz pomysł na sentymentalną komedię świąteczną typu to czuje, że i tak wybierzesz film Noelle 2019. Podejrzwam, że rozrywka trafi bezpośrednio do naszych mózgów, a wtedy naprawdę nie będzie miało znaczenia, jak zły jest film. Najważniejszy jest rodzinny klimat.

Uczymy się, że Święty Mikołaj należy do długiej linii Kringlesów, którzy wcielili się w tę rolę. On ma teraz przekazać pochodnię Noelle, Nickowi Kringle’owi, granemu przez Billa Hadera jako rodzaj przeklętego faceta, który już nie wygląda gotów zostać Świętym Mikołajem. Rola Mikołaja ma swoją cenę. Ale okoliczności spiskują, aby nastąpić sukcesja. Noelle, której zadaniem jest wytwarzanie kartek świątecznych i pakowanie pysznych wstążek, radzi Nickowi, aby trochę opuścił miasto. Trochę za bardzo bierze jej słowa do serca i znika, pozostawiając etat Świętego Mikołaja.

Czujecie już święta po filmie Noelle?

Przesłanie filmu jest przyzwoite i jasne. To bajka o dobrym samopoczuciu, w której Noelle, tak, rozjaśnia życie zrzędliwych zagubionych dusz, które spotyka, ale z kolei zdaje sobie sprawę, że Boże Narodzenie nie zawsze jest szczęśliwym czasem dla wielu ludzi. Nie dlatego, że ci ludzie są z natury jacy są, ale dlatego, że wakacje mogą być ostrym przypomnieniem kluczowych rzeczy, których brakuje w życiu człowieka. Często Ci ludzie nie mają z kim spędzić tych radosnych chwil. Nie mają rodziny, pieniędzy, często nawet domu. Widać, że jest to typowy świąteczny film.

W sercu filmu znajduje się wymowna sprzeczność. Gdy Noelle wynajmuje prywatnego detektywa (Kingsley Ben-Adir). Jest oszołomiona tym, jak działa świat poza biegunem północnym, wynika z jej niewiedzy o doborze dóbr konsumpcyjnych. Wszyscy wiedzą, że ogromne firmy i sklepy mają wtedy największy zysk. Dlatego właśnie reklamy pojawiają się już tak szybko, żeby wprowadzić ludzi w świąteczny klimat. Jak wiemy to czas prezentów i niespodzianek.

Noelle 2019
Noelle 2019
Noelle 2019
Noelle 2019
Oryginalny tytuł Noelle
Ranking IMDb 6.3 2,785 głosów
Ranking TMDb 7.5 37 głosów

Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isNoelle Kringle
Noelle Kringle
Bill Hader isNick Kringle
Nick Kringle
Chelah Horsdal isDr. Shelley Sussman
Dr. Shelley Sussman
Andy Nez isMall Santa
Mall Santa
Billy Eichner isGabriel Kringle
Gabriel Kringle
Julie Hagerty isMrs. Kringle
Mrs. Kringle
Chelah Horsdal isDr. Shelley Susman
Dr. Shelley Susman
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

W śnieżną noc 2019
Grinch 2018
Zew krwi 2020
Sztuka ścigania się w deszczu
Dzieciak, który został królem
Na bank się uda
Święta nie na bogato
Shaft 2019
Truposze nie umierają
Chłopiec i wilk
Oszustki (The Hustle)
Na ringu z rodziną
×
Życzymy miłego seansu!