What's happening?

O psie, który wrócił do domu ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 208

ONLINE HD 9849 Wyświetleń Report Error

  O psie, który wrócił do domu

  O psie, który wrócił do domu online

  Jan. 10, 2019ChinaPG
  Twoja ocena: 0
  9.2 12 głosów

  Gdzie oglądać cały film O psie, który wrócił do domu online?

  Aktor Charles Martin Smith grał kiedyś fikcyjną wersję prawdziwego pisarza Farleya Mowowa w filmie Już nigdy nie zawyje wilk. To film z 1983 roku. Rola ta musiała wywrzeć na nim ogromne wrażenie, bo jako reżyser nakręcił film Zimne piekło. To arktyczna opowieść z 2003 roku o przetrwaniu oparta również na powieści Mowa. Niektóre odczucia Smitha dotyczące krajobrazu i życia zwierząt znajdują odzwierciedlenie w jego najnowszym reżyserskim dziele. Cały film O psie, który wrócił do domu zaadaptował z powieści W. Bruce’a Camerona. Lubię tak filmy o psach, dlatego był to drugi tytuł, który obejrzałem zaraz po Był sobie pies 2.

  Bella urodziła się w pełzającej przestrzeni na wpół rozebranego domu w Denver. Wychowana przez zabłąkanego kota, którego nazywa matką, po tym, jak zabrano jej własną matkę, Bella prowadzi szczęśliwe życie. Ale tak naprawdę nie spełnia się, dopóki nie spotka wolontariuszy, studentów medycyny ratujących Lucasa (Jonah Hauer-King) i Olivii (Alexandra Shipp). Jej więź z Lucasem jest natychmiastowa, a on sprowadza szczeniaka do mamy Terri. Problem polega na tym, że ich dzierżawa zabrania im posiadania psa. Co gorsza, istnieje prawo miejskie o niskiej tolerancji dla kundli, które wyglądają jak Bella. I tutaj zaczyna się prawdziwy dramat. Rodzina tak polubiła psa, jak Doktor Dolittle kocha zwierzęta.

  Was pies też dałby tak radę?

  Scenariusz nowego filmu łączy wiele tragicznych tropów. Mianowicie porzucone zwierzęta z weteranami wojennymi i innymi problemami. Nasza kochana Bella musi odbyć żmudną wędrówkę. Po drodze Bella, którą gra prawdziwy pies ma wiele problemów. Musi odpierać wilki więcej niż raz. Może czasami film O psie, który wrócił do domu wydaje się absurdalny, ale tak naprawdę jest świetny. Zdecydowanie można go obejrzeć w niedzielne popołudnie z rodzinką na wygodnej sofie.

  Chuck (John Cassini), miejski oficer kontroli zwierząt w mieście, jest do dyspozycji Guntera, czyli dni spokoju Belli pod opieką Lucasa i Terri (Ashley Judd) są policzone. Znalezienie tymczasowego mieszkania dla psa jest łatwe, ale trzymanie jej w domu w Nowym Meksyku okazuje się trudne, ponieważ Bella ucieka tego samego dnia, kiedy Lucas i Olivia przybywają, by zabrać ją z powrotem do Kolorado. Jej gorąca i wstrząsająca odyseja przez zdradziecki teren i niesprzyjającą pogodę prowadzi ją do spotkania wszystkich, od życzliwej pary wędrownej Gavin (Barry Watson) i Taylor (Motell Foster), do zdeptanego bezdomnego weterana Axela (Edward James Olmos). Wszystko kończy się dobrze jak to bywa w filmach tego typu. Tutaj szczęścia zabraknąć nie może.

  cały film O psie który wrócił do domu online cda zalukaj

  O psie, który wrócił do domu
  O psie, który wrócił do domu
  O psie, który wrócił do domu
  Oryginalny tytuł A Dog
  Ranking IMDb 6.7 13,481 głosów
  Ranking TMDb 6.3 12 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film O psie, który wrócił do domu online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film O psie, który wrócił do domu online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film O psie, który wrócił do domu nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film O psie, który wrócił do domu na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono10