O Yeti! - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
O Yeti!

O Yeti!

92 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Animowana bajeczka o Yeti

O Yeti (Abominable) to trzeci animowany film o potworku, który pojawi się w krótkim czasie. W przeciwieństwie do filmu Mała Stopa, która koncentrowała się na cywilizacji yeti lub filmu Praziomek, czyli filmu, który podążył za odkrywcą. Cały film rozgrywa się we współczesnym Szanghaju. Potworek yeti jest bardziej zwierzęcy, komunikując się z hałasem zamiast rozmawiać. Dziewczyna o imieniu Yi (Chloe Bennet) odkrywa istnienie yeti. Przy pomocy dwóch przyjaciół odprowadza go z powrotem do swojego domu w Himalajach. Są ścigani przez bogatego kolekcjonera zwierząt (Eddie Izzard) i asystenta zoologa (Sarah Paulson). Są to ludzie, którzy chcą zdobyć trofeum w postaci tego stworzenia. Zwiastun filmu pokazuje, jak Yi i jej przyjaciele przemierzają Chiny, aby pomóc yeti odnaleźć drogę do domu. To się nazywa poświęcenie

Ponieważ DreamWorks Animation niedawno zakończyło swoją fantastyczną serię filmem Jak wytresować smoka 3, mają nadzieję, że nadchodząca koprodukcja z Pearl Studio może być tylko pierwszym filmem w nowej, magicznej serii. Dzisiaj pokazał się pierwszy zwiastun Abominable (O Yeti!) i jasne jest, że podobny styl opowiadania historii i animacja latania będą częścią tej nowej przygody. Historia opowiada o nastoletniej dziewczynie, która spotyka ogromnego niedźwiedzia. Następnie podróżuje z nim i jej przyjaciółmi, aby mógł wrócić do swojej rodziny. Mam nadzieję, że Abominable, czyli w polskiej wersji O Yeti wniesie coś wyjątkowego na ekran.

Gdzie oglądać cały film O Yeti! 2019 (Abominable) online?

Cały film powinien bardzo podobać się najmłodszym widzom. Nie brakuje w nim dobrej, dziecięcej fabuły i akcji. Reżyserka Jill Culton rozmawiał z Entertainment Weekly o znaczeniu obsady aktorów azjatyckich w azjatyckich rolach i ścisłej współpracy z Pearl Studio z Szanghaju, aby dążyć do autentyczności. Temat wydaje się być ciekawy. Zresztą sami zobaczcie jak się oni spisali. W filmie chodzi głównie o dotarcie do tego autentycznego miejsca. Jako przykład ubieraliśmy całe miasto, a następnie otrzymaliśmy informację, że w Chinach nie ma metalowych pojemników na śmieci. Musieliśmy więc wrócić do każdej sceny i zmienić pojemniki na gumowe. Tak więc wyobraźcie sobie tą autentyczność.

Film napisany i wyreżyserowany jak wyżej wspomnieliśmy przez Jill Culton. Reżysera, którego dziełami są między innymi Toy Story 2. Cały film jest współreżyserowany przez Todda Wildermana. Produkcja Abominable (O Yeti 2019), wyprodukowana przez Suzanne Buirgy i Peilin Chou z producentami wykonawczymi Timem Johnsonem, Frankiem Zhu i Li Ruigangiem, zostanie wydana przez Universal Pictures na całym świecie 27 września 2019 roku.  Dystrybucją w Chinach zajmie się Pearl Studio.

 

O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
O Yeti!
Oryginalny tytuł Abominable
Udostępniono16

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Justice League Dark: Apokolips War
Gang zwierzaków
Salma w krainie dusz
Spider-Man Uniwersum
Rodzeństwo Willoughby
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Turu. W pogoni za sławą
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Piotruś Królik
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Superman: Red Son
Larva: Na wyspie
×
Życzymy miłego seansu!