What's happening?

Obiecująca. Młoda. Kobieta. - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 1737 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Dec. 13, 2020UK113 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Obiecująca. Młoda. Kobieta. online?

Na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance nie ma wielu filmów. To oczywiście przez pandemię. Po za tym Obiecująca młoda kobieta to thriller komiksowy o dość złożonej fabule. Niestety ale o mrocznej tematyce. Cassie (Carey Mulligan) spędza weekendy udając pijackie zachowanie, które jest bliskie omdlenia, aby zwabić facetów, którzy postrzegają ją jako łatwą zdobycz. Robi to po to, aby zobaczyć, jak daleko mężczyźni są skłonni się posunąć. Oczywiście chodzi o posunięcie seksualne z kimś, kto nie jest w stanie wyrazić zgody. Jednym słowem można nazwać to gwałtem. To bardzo mocny film i polecam go tylko ludziom o mocnych nerwach.

Ja po tym filmie musiałem obejrzeć coś odmóżdżającego. Dlatego od razu odpaliłem film Godzilla vs. Kong online.  Obiecująca młoda kobieta zaczyna od ostrego wejścia. Grupa biznesmenów w hałaśliwym barze narzeka na współpracowniczkę, która narzekała na niesprawiedliwe traktowanie. Wtedy jeden z nich zauważa oszałamiająco wyglądającą młodą nieznajomą kobietę. Mowa oczywiście o Carey Mulligan. Leży i najwyraźniej jest oszołomiona. Jej czarna spódnica, będąca częścią garnituru, wcale nie jest krótka ale odpowiednio wyzywająca. Młodzi mężczyźni gapią się na nią i dziwią się, jak łatwo byłoby to wykorzystać. 

Nic dziwnego, że ten film online jest mocny

To sprytna konfiguracja, z przebiegłego umysłu biegacza serialu Obsesja Eve, który działa tutaj jako scenarzysta i reżyser. Widzieliśmy już filmy, w których kobiety brutalnie walczą z kulturą gwałtu ale na pewno nie widzieliśmy takiej, która byłaby tak kobieca i tak dobrze zakorzeniona w rozmowach, które wciąż musimy prowadzić. Cassie ma na celu wykorzenienie złych ludzi, ale często nie są to ludzie, którzy myślą, że są źli. Fennell sprytnie wypełnia film rozpoznawalnie pocieszającymi twarzami, od Adama Brody’ego po Maxa Greenfielda z serialu New Girl. To co dzieje się w ich umysłach, różni się od gwałtu. Jeden z asów filmu pokazuje nam, że napaść na tle seksualnym może przyjść w nieszkodliwym pakiecie. Nie rozumiem jak mężczyźni mogą być zdesperowani, żeby robić coś takiego.

Jeden z mężczyzn szarmancko proponuje odprowadzenie kobiety do jej drzwi. Jak widać po reakcji to jej odpowiedź zawiera w sobie wdzięczność. Ale gdy obaj jadą taksówką to ten gość wpada na pomysł. Chce zaprosić ją na drinka bo przecież kobieta w takim stanie nie jest w stanie mu odmówić. Może mamrocze coś w stylu zgody, a on chce to wykorzystać. Kiedy dotarli do jego mieszkania, nalewa jej pełną szklankę alkoholu. Kolejna scena to oczywiście ostre sceny w sypialni i mamrotanie głównej bohaterki, które pokazuje, że nie wyraża na to zgody. Obiecująca młoda kobieta pokazuje niesamowite sceny.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Oryginalny tytuł Promising Young Woman
Ranking IMDb 7.5 37,302 głosów
Ranking TMDb 7.6 375 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Trauma 2019
Koniara (Horse Girl)
Sully
Anna 2019
Pierwszy człowiek
Deerskin
Futro z misia
Matthias & Maxime
Wilcze echa
Szczygieł 2019
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Sybilla 2019