What's happening?

Obraz pożądania - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 198

Obraz pożądania

Obraz pożądania

Mar. 06, 2020UK99 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie oglądać online cały film Obraz pożądania?

James Figueras (Claes Bang) jest krytykiem sztuki w filmie Obraz pożądania. Bohater jest tak bystry, że może sprzedać turystom w Mediolanie obraz, po prostu wymyślając o nim historie. Na jego wykładzie pojawia się Berenice Hollis (Elizabeth Debicki). To nauczycielka z Minnesoty. Nic więc dziwnego, że obrzydliwie bogaty kolekcjoner sztuki Joseph Cassidy (Mick Jagger) zaprasza ich obu do pozostania w swojej willi nad jeziorem Como. Większość widzów zadowoliłaby się oglądaniem filmu Nieśmiertelny (L’immortale). Lecz nie w tym przypadku. Ten film zaspokaja wszystkie pragnienia widzów.

Powieść, na której oparty jest ten film to thriller wielkiego amerykańskiego pisarza Charlesa Willeforda. Jego książki wprowadzają czytelnika w zakłopotanie. Ale książka z 1971 roku zawiera coś jeszcze. Chodzi o erudycyjną satyrę sztuki współczesnej, często wyjaśnianą przez nieznośnego mansplainera. Mansplainer w książce i adaptacji filmowej w reżyserii Giuseppe Capotondi to James Figueras. Gra go tak jak wyżej wspomniałem Claes Bang. To bardzo imponująca postać. Fabuła w tym filmie niepotrzebnie psuje większość nieprzyzwoitej zabawy.  Zdecydowanie lepsza fabuła jest w filmie Nic nie ginie. To bardzo zaskakujący fakt.

To bardzo mroczny thriller

Figueras kradnie obraz Jerome’a ​​Debneya (Donald Sutherland). To samotnik, który od lat nie ćwiczył swojej sztuki. Pożar zniszczył jego poprzednie życie. Być może tworzy nową pracę w studiu przypadkowo schowanym w posiadłości Cassidy’ego. Debney bardzo polubiła Hollisa, torując drogę lekkomyślnemu oszustowi, aby zbliżył się do niej. Możliwe, że obie postacie coś do siebie czują. W filmie Obraz pożądania widzimy głównie fałszerstwa, zdrady i morderstwa. Zresztą nie jest to dziwne. Widzowie takie rzeczy lubią najbardziej.

Jest tu trochę ponurych rzeczy, ale bardzo mało humoru Willeforda. Niestety, bo mogłoby to fajnie podrasować ten film. Jagger pokazuje odświeżający brak konwencjonalnej próżności, pozwalając Bangowi i Dębickiemu górować nad nim. Być może dlatego, że on i jego postać i tak mają przewagę. Jego postać to taki trochę nonszalancki Lucyfer. Można powiedzieć, że to najsilniejszy powód, aby zobaczyć ten film. Capotondi, zmagając się ze swoim pierwszym filmem w języku angielskim po swoim obiecującym debiucie w 2009 roku z The Double Hour, radzi sobie całkiem przyzwoicie.

Obraz pożądania
Oryginalny tytuł The Burnt Orange Heresy
Ranking IMDb 5.8 931 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Obraz pożądania online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Obraz pożądania online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Obraz pożądania online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Obraz pożądania na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Operacja bracia
Zimna wojna
Alita: Battle Angel
Był sobie pies 2
Ostatni skok w historii USA
Bracia Sisters
Hello, Love, Goodbye 2019
W labiryncie
Maria, królowa Szkotów
Uczciwy złodziej (2020)
Nomadland
Nic nie ginie