What's happening?

Ojciec (The Father) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 215

Ojciec (The Father)

Ojciec (The Father) online

Dec. 23, 2020UK97 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać Ojciec (The Father) online?

Kobieta próbuje zaopiekować się ojcem wykazującym oznaki demencji, który mimo postępującej choroby pragnie pozostać samodzielny. Jest to delikatnie pokazane w filmie Ojciec (The Father) online, debiucie reżyserskim pisarza Floriana Zellera. Film online zaadaptowany na ekran z jego wielokrotnie nagradzanej sztuki teatralnej o tym samym tytule. Nominowany do Oscara za najlepszy film. Cały film online skupia się wokół 80-letniego Anthony’ego (Anthony Hopkins) i jego walki z pogarszającą się pamięcią. Korelacja między imionami jest całkowicie zamierzona, ponieważ imię postaci zostało zaktualizowane z oryginalnej gry Zellera, aby pasowało do Hopkinsa. Zdecydowanie lepiej obejrzeć nowy film Kobieta w oknie. Tam akcja jest bardzo dynamiczna i na pewno się Wam spodoba.

Ojciec (The Father) Lektor PL

Podobieństwo posuwa się nawet tak daleko, że w scenariuszu wykorzystuje rzeczywistą datę urodzenia Hopkinsa. Robi to gdy bohatera bada ten dziwny lekarz. Podczas gdy film koncentruje się na walce Anthony’ego z jakąś formą demencji, nikt nie umie nazwać jego choroby. Oczywiste jest, że jego głównym objawem jest poważna utrata pamięci. Wydaje się dryfować między przestrzenią a czasem z niekontrolowanym porzuceniem, jednak zawsze jest to badane z perspektywy osobistej, a nie klinicznej. Widzimy, jak Anthony zaczyna coś robić, zatrzymuje się, a następnie przechodzi do zrobienia czegoś innego. We wczesnej scenie widzimy, jak rozładowuje zakupy, gdy nagle zaczyna się zastanawiać, skąd wzięła się pusta torba w jego dłoni.

Film online dostępny z napisami i lektorem

Ojciec działa jak tajemniczy film, ponieważ każdy z nas zanurza się w niewiarygodnej perspektywie Anthony’ego. Jak magik, reżyser Florian Zeller genialnie tworzy iluzję z rozczarowania. Rzuca nam wyzwanie, abyśmy spróbowali dokładnie rozróżnić, co jest prawdą w zagmatwanym środowisku. Zeller używa konwencji filmowych jak mistrz manipulacji, tworząc przestrzeń, która zawsze istnieje konceptualnie, a nie dosłownie. Schemat produkcji filmu odzwierciedla zamieszanie Anthony’ego, ponieważ abażury wydają się zmieniać kolor, a obraz, który kiedyś wisiał nad kominkiem, nagle zniknął.

 

Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Ojciec (The Father)
Oryginalny tytuł The Father
Ranking IMDb 8.3 55,932 głosów
Ranking TMDb 8.3 669 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Ojciec (The Father) online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Ojciec (The Father) online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Ojciec (The Father) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Ojciec (The Father) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0