Operacja bracia - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Operacja bracia

Operacja bracia

130 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to bracia do dzieła

Ari wpadł na nieoczekiwany pomysł polegający na tym, że Mossad potajemnie dzierżawi opuszczony nadmorski hotel. Używa go jako bazy do nocnych misji najeżdżających obóz i eskortujących Etiopczyków na brzeg. Przedstawia ten pomysł swojemu przełożonemu Benowi Kingsleyowi, który reaguje sceptycyzmem. Jeszcze bardziej wątpliwy jest szef agencji szpiegowskiej (Mark Ivanir), którego główna rola w historii wydaje się być pełna emocji. Zarówno przed, jak i po tym, kiedy akceptuje ryzykowną operację. Jest tu coś z filmu Bez litości 2.

Cały film Operacja bracia opowiada prawdziwą historię grupy agentów Mosadu, którzy uratowali setki żydowsko-etiopskich uchodźców przez Sudan, a następnie z powrotem do Izraela. Ton filmu wyznacza scena początkowa, w której oglądamy Etiopczyków uciekających przed czarnymi charakterami do pobliskich ciężarówek. Oczywiście brakuje jednego dziecka. Jedyną osobą, która może go uratować, jest Ari Levinson (Chris Evans), który dociera do chłopca na kilka sekund przed automatycznym ostrzałem.

Film zdecydowanie lepszy w wersji z napisami niż z lektorem

Rekruci to grupa bardzo zróżnicowana na arenie międzynarodowej, w tym stewardesa Rachel (Haley Bennett), której mistrzostwo w walce wręcz uwidacznia się po pokonaniu lubieżnego współpracownika. Następny to lekarz medycyny Sammy (Alessandro Nivola). Mamy też także eksperta nurkowania Jake (Michiel Huisman, z serialu Gra o Tron) oraz strzelec wyborowy Max (Alex Hassell). Ekipa podwyższonego ryzyka. Idealnie dopasowana i gotowa skoczyć za sobą w ogień. Każdy członek zespołu ma przypisaną nową tożsamość.

Gdzie można obejrzeć cały film Operacja bracia online CDA?

Ten ostatni szczegół, choć historycznie dokładny, prowadzi do jednej z najbardziej wstrząsających zmian tonalnych w jakimkolwiek filmie od lat. Gdy grupa niemieckich turystów przypadkowo przybywa do ośrodka i spodziewa się odprawy, zespół jest zmuszony do improwizacji. Ale Ari szybko zdaje sobie sprawę, że natknęli się na idealną osłonę, wykorzystując rzeczywistych gości do ukrycia ryzykownych działań zespołu. Reżyser i scenarzysta Raff nie obcy obszarowi tematycznemu, będąc twórcą Jeńców wojennych wykorzystuje absurdalność sytuacji, oferując bezczelny montaż, przeciwstawiając tandetne obowiązki agentów gospodarzem ich nocnym szpiegostwem. To naprawdę oszałamiające.

Operacja bracia
Operacja bracia
Operacja bracia
Operacja bracia
Operacja bracia
Operacja bracia
Operacja bracia
Oryginalny tytuł The Red Sea Diving Resort
Ranking IMDb 6.5 12,126 głosów
Ranking TMDb 6.9 199 głosów

Reżyser

Gideon Raff
Reżyser

Obsada

Chris Evans isAri Levinson
Ari Levinson
Haley Bennett isRachel Reiter
Rachel Reiter
Michiel Huisman isJacob 'Jake' Wolf
Jacob 'Jake' Wolf
Alex Hassell isMax Rose
Max Rose
Mark Ivanir isMossad Chief Barack Isaacs
Mossad Chief Barack Isaacs
Chris Chalk isColonel Abdel Ahmed
Colonel Abdel Ahmed
Greg Kinnear isWalton Bowen
Walton Bowen
Ben Kingsley isEthan Levin
Ethan Levin
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kurier 2019
The Parting Glass
Zakochany bogacz
The Legion 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Wilcze echa
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Król Lew 2019
Ciemno, prawie noc
Death Race: Anarchia
(Nie)znajomi 2019
Wołyń