What's happening?

Ostatnia góra 2019 ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 255

ONLINE HD 16790 Wyświetleń Report Error

  Ostatnia góra 2019

  Ostatnia góra 2019 online

  Oct. 04, 2019Poland83 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Reżyser

  Obsada

  To nazywa się wytrwałość

  To miało być tylko uwiecznienie pięknych chwil.  Kamery dołączone do wyposażenia towarzyszącego członkom krajowej wyprawy na K2 miały zarejestrować pierwsze wejście na ośmiotysięcznik. Ale nagrali także dramatyczną akcję ratunkową Tomasza Mackiewicza i Elise Revol na Nanga Parbat. Premiera filmu dokumentalnego Ostatnia góra odbędzie się na festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Dla tych co lubią sport i filmy dokumentalne to polecam zerknąć na film Diego Maradona. To bardzo ciekawy festiwal. Wspaniały i jednocześnie wzruszający film, który warto obejrzeć. Powiedziałbym nawet, że jest to jeden z trzech filmów w tym roku, które nawet trzeba obejrzeć. Pierwszy z nich to komedia (Nie)znajomi.

  Ten film dokumentalny pokazuje, jak taka podróż wygląda od wewnątrz. Zwraca uwagę na wszystkie trudności, kryzysy, awarie pogodowe. Na naszych oczach dzieją się trudne sytuacje, które pokazują, że człowiek jest tylko człowiekiem i nie jest w stanie całkowicie pokonać żywiołu gór. Pokazuje słabości ludzkie i ich uczucia, a także wytrwałość i zawziętość. Wracając do tego co pisałem wyżej powiem jeszcze o kolejnym filmie, który trzeba obejrzeć oprócz filmu Ostatnia Góra. Jest to oczywiście film Joker, na który czeka tak wiele fanów.

  Cały film Ostatnia góra ma miejsce podczas zimowej wyprawy na K2, czyli drugi najwyższy szczyt na Ziemi. Grupa kilku alpinistów próbuje wykonać historyczną zimową wspinaczkę na wspaniały ośmiotysięcznik. Powoli, w niezwykle trudnych warunkach, coraz więcej zespołów przygotowuje się do drogi. Wspinają się i docierają do kolejnych obozów na różnych wysokościach. Ta rutyna wyprawy zostaje przerwana przez tragedię na pobliskim szczycie w Nanga Parbat. W wyniku lekkomyślnych działań Adam Bielecki i Denis Urubko ratują Elisabeth Revol. Zobaczycie tragiczne rzeczy, których nikt nie jest w stanie przewidzieć.

  Gdzie oglądać cały film Ostatnia Góra 2019 online?

  Niestety jej partner Tomasz Mackiewicz na zawsze pozostanie pod Nanga Parbat. Ratownicy wracają na górę K2 i wznawiają wspinanie. Jednak upływ czasu i rosnące trudności pokazują różnice charakterów w grupie. Dodatkowe napięcie przynoszą media, które przekształcają tragedię w górach w atrakcyjny spektakl. Niestety ale media lubią podkolorowywać takie sytuację. Widzimy, jak w niezwykle trudnych warunkach kolejne drużyny próbują dotrzeć do następnych obozów. Droga na szczyt jest niewiarygodnie trudna, warunki mogą się zmienić w ułamku sekundy. W jednej chwili świeci słońce, po chwili może spaść lawina.

  Nie ma widocznej ścieżki do przebycia, musisz ją przygotować sam. Trzeba wieszać liny i inne przyrządy,  zabezpieczając przejście innym drużynom. W rzeczywistości każdy krok może zabić, więc trzeba dwa razy upewnić się zanim się go zrobi. Za kulisami pokazano, jak ważna jest komunikacja całego zespołu, ciągłe monitorowanie zmieniających się warunków i określanie przebiegu zdarzeń. Wszystko to wymaga wielu poświęceń ze strony uczestników i nie jest to takie proste jak przedstawiają to media.

  Ostatnia góra 2019
  Oryginalny tytuł Ostatnia góra
  Ranking IMDb 7.4 50 głosów
  Ranking TMDb 9 1 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Ostatnia góra 2019 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Ostatnia góra 2019 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Ostatnia góra 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Ostatnia góra 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono63