Ostatnie wakacje - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ostatnie wakacje

Ostatnie wakacje

110 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Ostatnie wakacje online?

Cały film Ostatnie wakacje wyreżyserował William Bindley. Zrobił to wraz z bratem Scottem. W filmie pojawia się obsada wschodzących młodych gwiazd, takich jak K.J. Apa (Riverdale), Maia Mitchell (The Fosters), Halston Sage (Paper Towns) i Tyler Posey (Teen Wolf). Jak widzicie to będzie idealny film dla nastolatków. Oczywiście wszystkie z tych postaci są pokazane w stylowych ujęciach, jakby zostały przefiltrowane specjalnie do wrzucenia zdjęć na Instagramie. Ostatnie wakacje online opiera się na wielu gorących dwudziestolatkach, którzy są popularni w młodym Hollywood. Można powiedzieć, że Netflix zapoczątkował pewien gatunek filmowy. Widać to po takich produkcjach jak Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham czy innych komediach romantycznych.

Bardzo ciekawa obsada w filmie

W roli głównej widzimy oczywiście KJ Apa z Riverdale. The Last Summer zaczyna się od popełnienia tradycyjnych błędów filmowych. Dokładnie tak jak film Pokochaj, poślub, powtórz. Nastoletnia obsada ma średni wiek 24 lata, ich ciuchy są droższe niż twój samochód, a ich samochody kosztują więcej niż typowa pensja roczna zwykłego człowieka. Niestety ale tak to wygląda w obecnym świecie. Potem sprawy stają się zaskakujące. W trwającym prawie dwie godziny spektaklu Ostatnie wakacje nie tworzy ani jednej znośnej, dorastającej postaci. Bohatera, który w jakiś sposób zarówno przekracza dojrzałość każdego nastolatka w ich historii. Na jednym końcu spektrum masz 30 osób, rzekomych nastolatków, którzy mówią i zachowują się tak, jakby byli pogrążeni w latach zwolnień, kłopotów rodzinnych i rosnącego długu. Nie lubię oglądać rozpieszczonych nastolatków, dlatego nie przepadam za takimi filmami od Netflix.

Te komedie od Netflixa się po prostu mnożą

To typowy film dla licealistów, którzy utożsamiają się bardzo często z postaciami z takich filmów. Często są to ich idole z innych seriali, które kiedyś oglądali. Tutaj jak widzimy jest tego sporo. Widzimy aktorów z serialu Riverdale, The Fosters, a nawet z serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. Natomiast to są filmy dla określonej grupy odbiorców i właśnie w tej grupie sprawdzają się wyśmienicie. Moim zdaniem i tak największą grupą odbiorców są młode kobiety, które szaleją za niektórymi aktorami. Później oglądają po nocach razem z koleżankami ich konta na serwisach społecznościowych i ekscytują się nowymi fotkami.

Ostatnie wakacje
Ostatnie wakacje
Ostatnie wakacje
Ostatnie wakacje
Ostatnie wakacje
Oryginalny tytuł The Last Summer
Ranking IMDb 5.6 9,173 głosów
Ranking TMDb 6 906 głosów
Udostępniono11

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Psychobitch
Corona Zombies
Sala samobójców. Hejter
Rodzinka 2019
Pralnia 2019
Zjazd (Downhill) 2020
Pokochaj, poślub, powtórz
Zabawa w pochowanego
Thor: Ragnarok
Yesterday 2019
Zabójczy rejs
Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga