Oszustki (The Hustle) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Oszustki (The Hustle)

Oszustki (The Hustle)

94 Min.PG-13
Twoja ocena: 9
6.8 16 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Oszustki (The Hustle) online?

Rebel Wilson i Anne Hathaway mają zwycięską chemię jako para oszustów prowadzących handel w przepięknej nadmorskiej miejscowości na południu Francji. Josephine Chesterfield (Hathaway) to czarująca, uwodzicielska Brytyjka z rozległym domem w Beaumont-sur-Mer. Jej zamiłowanie to oszukiwanie łatwowiernych bogatych ludzi ze wszystkich zakątków świata. W jej świat wchodzi z butami Penny Rust (Wilson). Australijka, która jest swobodna i kocha zabawę. Jest też jak Josephine przebiegła. A to wszystko w świetnej komedii Oszustki (The Hustle). Jestem pewny, że Wam się spodoba. Natomiast sami wiecie, że każdy ma inny gust.

Tam, gdzie Penny gromadzi zwitki gotówki, zdzierając ślady w okolicznych barach, Josephine napełnia swoje sejfy masywnymi diamentami po usidleniu swojej ofiary w błyszczących kasynach. Pomimo różnych metod, obaj są mistrzami sztuki kradzieży. Konfrontują one więc mężczyzn, którzy skrzywdzili kobiety. Talent Wilsona do fizyczności i obezwładniający dowcip Hathaway są łatwopalną kombinacją. Są takie, ponieważ para oszustek używa wszystkiego, aby wyłudzić naiwnego miliardera technologii (Alexa Sharpa).

Znowu remake?

Dla tych, którzy nie wiedzą, The Hustle, napisany przez Jac’a Schaeffera. Wyreżyserowany przez Chrisa Addisona. Jest przerobionym na płeć remake’em przeboju Steve’a Martina. 42 miliony dolarów z debiutu 3,8 miliona dolarów w grudniu 1988. Lub około 96 mln USD skorygowane o inflację. Anne Hathaway i Rebel Wilson tym razem zagrają oszałamiające oszustki. Alex Sharp prawdopodobnie gra we wspólnym gronie, którego Glenne Headly po raz pierwszy przedstawił.

Oryginał był komedią ocenioną przez PG, ale remake, z wyjątkiem apelacji lub niektórych zmian przed wydaniem kinowym. Może być ruchem ocenianym przez R. W tej dziedzinie. Box Office Mojo i relacje z wystawcami obaj poinformowali, że MPAA wydało The Hustle. To kilka prymitywnych odniesień seksualnych. Tyle żalu, jaki dałam MGM pewnego dnia nad RoboCop. To plany nad sequelem. The Hustle jest bliżej koncepcji udanego remake’u Overboard. Robią film, bez względu na to, czy kończy się na R, czy PG-13, co może być atrakcyjne dla ludzi z niewielkim zainteresowaniem lub świadomością w pierwotnym IP.

Oszustki (The Hustle)
Oszustki (The Hustle)
Oszustki (The Hustle)
Oryginalny tytuł The Hustle

Reżyser

Obsada

Udostępniono174

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ant-Man i Osa
Praziomek 2019
Bajecznie bogaci Azjaci
Zakochany bogacz
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Listy do M. 3
Faworyta 2018
Grzeczni chłopcy
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Babyteeth
Kraina cudów
Dora i Miasto Złota
×
Życzymy miłego seansu!